آخرین اخبار کرونا در زنجان(۵) / آمار کرونا در استان زنجان به ۹۶۲ نفر مبتلا و ۱۰۲ نفر فوتی رسید / میدان داری جوانان زنجانی با رزمایش همدلی / #در_خانه_بمانیم + عکس و فیلم (بروز رسانی شد)

ابتلای ۱۰ مورد جدید به کرونا در استان زنجان(۸ اردیبهشت)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: بر این اساس در مجموع تاکنون :تست کرونای ۹۶۲  نفر در استان زنجان براساس یافته های آزمایشگاهی  مثبت اعلام شده است . قزلباش افزود : از مجموع بیماران مبتلا به این ویروس در استان تا به امروز  ۷۶۵  نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند . متاسفانه از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون در استان ۱۰۲ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

ابتلای ۸ مورد جدید به کرونا در استان زنجان(۷اردیبهشت)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: بر این اساس در مجموع تاکنون :تست کرونای ۹۵۲  نفر در استان زنجان براساس یافته های آزمایشگاهی  مثبت اعلام شده است. قزلباش افزود : از مجموع بیماران مبتلا به این ویروس در استان تا به امروز  ۷۵۸  نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند. متاسفانه از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون در استان ۱۰۰ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

ابتلای ۹ مورد جدید به کرونا در استان زنجان(۶ اردیبهشت)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: بر این اساس در مجموع تاکنون تست کرونای ۹۴۴  نفر در استان زنجان براساس یافته های آزمایشگاهی  مثبت اعلام شده استقزلباش افزود : از مجموع بیماران مبتلا به این ویروس در استان تا به امروز  ۷۵۱ نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند متاسفانه از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون در استان ۹۶ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

آمار مبتلایان به کرونا در استان باز روبه افزایش(۴ اردیبهشت)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان می گوید:از ظهر دیروز تا کنون ۱۲نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان زنجان افزوده شده است.

قزلباش افزود:براین اساس در مجموع تاکنون تست کرونای ۹۲۶ نفر در استان زنجان براساس یافته های آزمایشگاهی  مثبت اعلام شده است.از مجموع بیماران مبتلا به این ویروس در استان تا به امروز  ۷۳۵  نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند. متاسفانه از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون دراستان ۹۶ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

۱۱ مبتلا به کووید ۱۹ در لیست جدید بیماران استان زنجان(۳ اردیبهشت)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان می گوید:از ظهر دیروز تا کنون ۱۱ نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان زنجان افزوده شده است.

قزلباش افزود:براین اساس در مجموع تاکنون تست کرونای ۹۱۴  نفر در استان زنجان براساس یافته های آزمایشگاهی  مثبت اعلام شده است.از مجموع بیماران مبتلا به این ویروس در استان تا به امروز  ۷۲۹  نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند. متاسفانه از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون دراستان ۹۵ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

اضافه شدن ۱۰ نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان زنجان(۲ اردیبهشت)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان می گوید:از ظهر دیروز تا کنون ۱۰ نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان زنجان افزوده شده است.

قزلباش افزود:براین اساس در مجموع تاکنون تست کرونای ۹۰۳  نفر در استان زنجان براساس یافته های آزمایشگاهی  مثبت اعلام شده است.از مجموع بیماران مبتلا به این ویروس در استان تا به امروز ۷۱۳ نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند. متاسفانه از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون دراستان۹۳ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

ابتلای ۱۰ مورد جدید به کرونا در استان زنجان(۳۰ فروردین)

ئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: از ظهر دیروز تا کنون ۱۰ نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان زنجان افزوده شده است.
براین اساس در مجموع تاکنون تست کرونای ۸۷۵ نفر در استان زنجان براساس یافته های آزمایشگاهی مثبت اعلام شده است.
از مجموع بیماران مبتلا به این ویروس در استان تا به امروز ۶۹۱ نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند.
متاسفانه از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون دراستان ۸۹ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

کرونا در زنجان تک رقمی شد(۲۹ فروردین)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: از ظهر دیروز تا کنون ۹ نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان زنجان افزوده شده است.

دکتر قزلباش افزود:براین اساس در مجموع تاکنون تست کرونای ۸۶۵ نفر در استان زنجان براساس یافته های آزمایشگاهی  مثبت اعلام شده است .از مجموع بیماران مبتلا به این ویروس در استان تا به امروز ۶۶۶ نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند. از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون در استان ۸۹  نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

۱۰ مورد جدید ابتلا به کرونا در زنجان شناسایی شد(۲۸ فروردین)

پرویز قزلباش با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان زنجان افزوده شده است، گفت: در مجموع تاکنون تست کرونای ۸۵۶ نفر در استان زنجان بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی مثبت اعلام شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون در استان ۸۷ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند. قزلباش افزود: از مجموع بیماران مبتلا به این ویروس در استان تا به امروز ۸۵۶ نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

افزایش ۱۳ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در زنجان(۲۷ فروردین)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان می گوید: از ظهر دیروز تا کنون ۱۳ نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان زنجان افزوده شده است.
دکتر قزلباش افزود:براین اساس در مجموع تاکنون تست کرونای ۸۴۶ نفر در استان زنجان براساس یافته های آزمایشگاهی مثبت اعلام شده است.
از مجموع بیماران مبتلا به این ویروس در استان تا به امروز ۶۵۳ نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند.
متاسفانه از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون دراستان ۸۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

۱۳ نفر در لیست جدید کرونای استان زنجان(۲۶ فروردین)

دکتر قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان می گوید: از ظهر دیروز تا کنون ۱۳ نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان زنجان افزوده شده است. براین اساس در مجموع تاکنون تست کرونای ۸۳۳ نفر در استان زنجان براساس یافته های آزمایشگاهی  مثبت اعلام شده است. از مجموع بیماران مبتلا به این ویروس در استان تا به امروز ۶۳۸ نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند. متاسفانه از آغاز شیوع ویروس کرونا تا کنون دراستان  ۸۳ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

رنگ کرونا در استان زنجان(۲۵ فروردین)

بیشتر بخوانید :

سایر اخبار مربوط به کرونا در استان زنجان


 

پنج هزارو ۷۷۳ نفر در زنجان با اجرای طرح غربالگری کرونا نمونه‌گیری شدند(۸ اردیبهشت)

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: با اجرای طرح غربالگری کرونا در این استان از پنج هزارو ۷۷۳ نفر نمونه گرفته شد که نتیجه یک هزارو ۱۳۰ مورد مثبت بود.

دکتر پرویز قزلباش شامگاه یکشنبه در ستاد مبارزه با کرونا استان افزود: طی مدت شیوع کرونا در استان زنجان تاکنون حدود ۸۰ درصد بیماران کرونایی بستری در بیمارستانهای این استان بهبود یافته و ترخیص شدند.
وی با بیان اینکه موارد مثبت شناسایی شده در اجرای طرح غربالگری سرپایی غیر از موارد مثبت بستری شده در بیمارستان ها است، خاطرنشان کرد: بیشتر بودن تعداد موارد شناسایی شده در طرح غربالگری نسبت به نمونه آزمایشگاهی، نشان از آن دارد که ما افرادی در جامعه داریم که مبتلا هستند و در سطح جامعه هم حضور دارند و بیش از ۴۵ درصد آنان هم بدون علامت هستند.

دکتر قزلباش اظهار داشت: اگر چه روند نمونه های مثبت آزمایشگاهی در چند روز گذشته در استان بین رقم ۸ تا ۱۲ مورد بوده است ولی اگر  بیماران شناسایی شده در غربالگری را هم مد نظر داشته باشیم، می بینیم که اکتفا به نمونه های مثبت آزمایشگاهی ممکن است ما را گول بزند.

وی افزود: در زمان حاضر ۷۶ نفر از بهبود یافتگان کرونا در نقاهتگاه‌های استان تحت مراقبت هستند و روند بهبودی خود را تکمیل می کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با بیان اینکه در مجموع یک هزار ۵۰۰ تخت برای بیماران کرونا در بیمارستان های استان در نظر گرفته شده بود، گفت: تا کنون از یک سوم این ظرفیت ایجاد شده، استفاده کردیم ولی در بخش آی سی یو با وجود اضافه کردن ۳۰ تخت و افزایش آن به ۴۷ تخت در بیمارستان ولیعصر، هم اکنون ۱۰ تا ۱۵ نفر بیمار پشت نوبت داریم از این جهت توجه مدیران اجرایی استان و فرمانداران نسبت به تقویت زیرساختت های بیمارستانی ضروری است.

توزیع ۳۰ هزار بسته معیشتی بین کارگران زنجانی(۸ اردیبهشت)

مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تهیه و توزیع حدود ۳۰ هزار بسته حمایت معیشتی خبر داد و گفت: این بسته‌های حمایتی با کمک بسیج کارگران بین نیازمندان این قشر توزیع خواهد شد.

توزیع بیش از ۴۴ هزار بسته معیشتی در استان زنجان توسط سپاه(۷ اردیبهشت)

معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: تا کنون یک میلیارد و ۷۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در استان زنجان برای کمک به نیازمندان جمع ‌آوری شده است.

شمس‌الدین موسوی اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان زنجان تا کنون توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج و گروه‎های مردمی مرتبط با بسیج،۴۴ هزار و ۳۶۰ بسته معیشتی در سطح استان زنجان توزیع شده است.

راه‌اندازی ۱۴ کارگاه تولید ماسک توسط ستاد عتبات عالیات استان زنجان(۷اردیبهشت)

مسئول ستادبازسازی عتبات عالیات استان زنجان از راه‌اندازی ۱۴ کارگاه تولید ماسک توسط ستاد عتبات عالیات استان زنجان خبر داد و گفت: ۲۱۶ هزار و ۸۰۰ عدد ماسک تولید و در بین مدافعان سلامت و اقشار مختلف توزیع شده است.

فعالیت ۴۹۹۱ گروه جهادی برای مبارزه با بیماری کرونا در زنجان(۵ اردیبهشت)

فرهاد امندی اظهار کرد: از زمان آغاز شیوع بیماری کرونا ضد عفونی اماکن عمومی و پرتردد، مساجد و اماکن مذهبی و ادارات در شهرها و روستاهای زنجان به تعداد ۹ هزار و ۶۰۰ نقطه با مصرف ۱۳ هزار لیتر مواد ضدعفونی خالص انجام می‌شود.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان زنجان از تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی در مناطق محروم و حاشیه شهرها و روستاها به تعداد ۳۰ هزار بسته خبر داد و افزود: از زمان فراگیری بیماری کرونا ۱۰۵ کارگاه تولید ماسک فعال شده است.

وی با اشاره به تولید ۸۲۵ هزار ماسک توسط بسیجیان گروه‌های جهادی از زمان شیوع ویروس کرونا گفت: در این مدت ۹۱۶ هزار عدد ماسک و دستکش توزیع شده است.

امندی خاطر نشان کرد: از زمان شیوع بیماری کرونا در استان زنجان آموزش‌های چهره به چهره به ۱۲۶ هزار نفر ارائه شده است.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان زنجان با بیان اینکه در تهیه سبدهای معیشتی و بهداشتی خیرین بیش از ۱۷میلیارد ریال کمک کردند، اضافه کرد: تعداد بسته‌های معیشتی تهیه و توزیع شده بین محرومان از محل این کمک‌ها ۴۸ هزار بسته بوده است.

وی با بیان اینکه در ایام شیوع بیماری کرونا تعداد ۴هزار و ۹۹۱ گروه جهادی جغرافیا محور و محله محور در پایگاه‌های مقاومت بسیج فعالیت داشتند، اضافه کرد: این گروه‌ها با شرکت فعال ۴۱ هزار نفر جهادگر بسیجی در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا فعالیت و خدمت‌رسانی کردند.

امندی با بیان اینکه هم‌اکنون بعد از فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی روز نیمه شعبان در زمینه انجام رزمایش کمک مومنانه و همدلی و مواسات برای کمک به معیشت محرومان و آسیب‌دیدگان کرونا، بلافاصله در سراسر کشور ستادهای« رزمایش کمک مومنانه» تشکیل شد و گفت: این رزمایش در سه مرحله در حال انجام هست و مرحله نخست در روزهای ۴ و ۵ اردیبهشت قبل از ماه رمضان، مرحله دوم همزمان با شب و روز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و مرحله سوم رزمایش در عید سعید فطر اجرا می‌شود.

توزیع ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی سپاه انصارالمهدی استان(۴ اردیبهشت)

۲۸۰۰ پرستار زنجانی در خط مقدم مبارزه با کرونا(۳ اردیبهشت)

رئیس نظام پرستاری استان زنجان گفت: ۲۸۰۰ پرستار (۱۸۰۰ نفر در بخش دولتی و حدود ۱۰۰۰ نفر نیز در بخش‌های غیردولتی) در استان زنجان فعالیت می‌کنند.

فریدون اسکندری با بیان اینکه ۲۵۰ هزار پرستار شاغل در سطح کشور فعال است که از این تعداد ۲۸۰۰ نفر، ۱۸۰۰ نفر در بخش دولتی و حدود ۱۰۰۰ نفر نیز در بخش‌های غیردولتی در سطح استان زنجان فعالیت می‌کنند، افزود: طی دو ماه گذشته گروه پرستاری جانانه و بدون هیچ ادعایی وارد میدان مبارزه با کرونا شدند و به واسطه قسمی که خورده‌ و تعلیمی که دیده‌اند و تعهدی که داشته‌اند در حوزه درمان و بیمارستان‌ها وارد عمل شدند.

این مسئول با بیان اینکه در استان زنجان حدود ۵۰ پرستار به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند و در حال حاضر ۲ پرستار در بیمارستان بستری هستند، تصریح کرد: پرستاران و پزشکان با آگاهی کامل در راه مبارزه با کرونا قدم گذاشته و مبارزه می‌کنند، بیش از ۹۰ نفر از کادر درمانی کشور در راستای مقابله با کرونا ویروس به شهادت رسیده‌اند.

رئیس نظام پرستاری استان با بیان اینکه اکنون ۱۰۰ پرستار به صورت قراردادی در استان مشغول به فعالیت هستند، ادامه داد: جذب این پرستاران کمک خوبی به مجموعه درمانی استان کرده و امید است وزارت بهداشت کشور نیز این اجازه را به  دانشگاه علوم‌پزشکی استان بدهد تا با این افراد ادامه همکاری کنیم.

بسیجیان زنجانی همچنان مشغول ضدعفونی شهر (۲ اردیبهشت)

آمار فوتی‌های بیماران کووید ۱۹ زنجان ۲ درصد است(۲ اردیبهشت)

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: اگر آمار بیماران مشکوک به کووید ۱۹ با علائم بالینی مثبت به آمار بیماران مثبت آزمایشگاهی اضافه شود، درصد فوتی‌های استان زنجان ۲ درصد است.

علی‌رضا آرمانی‌کیا امشب در نشست خبری با خبرنگاران که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با اشاره به آغاز فعالیت اصناف مختلف اظهار کرد: با این وجود با توجه به اینکه بیماری کووید ۱۹ هنوز کنترل نشده، توصیه همچنان ماندن در خانه و خودمراقبتی و دیگر مراقبتی است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره اینکه هدف مسؤولان پیشگیری از زدن پیک برای بیماری کووید ۱۹ است، تصریح کرد: با توجه به اشغال ۳۵ تا ۴۰ درصدی تخت‌های بیمارستانی به نظر هدف مورد نظر محقق شده است و از این به بعد هم هر چه قدر حضور در تجمعات کاهش یابد انتقال بیماری هم کاهش خواهد یافت.

وی در پاسخ به سوالی در مورد بالا بودن آمار مرگ در بین بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در زنجان گفت: این موضوع باید شفاف شود که آمار فوتی‌های اعلام شده مربوط به بیماران بستری با آزمایش مثبت است و اگر آمار مجموع بیماران مشکوک با علائم بالینی مثبت را مشمول کنیم، آمار فوتی‌های ایران و استان زنجان هم  همان ۲ درصد جهانی می‌شود.

آرمانی‌کیا با تاکید بر اینکه مراجعی برای رسیدگی به شکایت مراجعان به مراکز درمانی از کادر درمانی وجود دارد، افزود: این مراجع رسیدگی از مراکز درمانی آغاز تا وزارتخانه تعریف شده و رسیدگی در مراحل مختلف انجام می‌شود.

همچنین رئیس نظام پرستاری زنجان در این نشست خبری آمار پرستاران شاغل در استان را ۲ هزار و ۸۰۰ نفر اعلام و تصریح کرد: یک هزار و ۸۰۰ نفر از این نیرو ها در دانشگاه‌های زیرمجموعه دانشگاه و بقیه در سایر مراکز درمانی فعالیت می‌کنند.

فریدون اسکندری با تاکید بر فعالیت جانانه پرستاران طی دو ماه گذشته گفت: این در حالی است که این پرستاران هیچگونه دریافتی نداشته‌اند در حالیکه استان‌های دیگر دریافتی داشته‌اند.

وی با تاکید بر لزوم رعایت نکات بهداشتی از جمله فاصله اجتماعی گفت: با توجه به اینکه بیماری کووید ۱۹ کنترل نشده است اگر نکات بهداشتی رعایت نشود وارد مرحله خطرناکی از این بیماری خواهیم شد.

وی با تاکید بر جایزالخطا بودن پرستاران به عنوان یک انسان گفت: خطای این نیرو ها هم طبق روال تعریف شده مورد رسیدگی قرار گرفته و حکم صادر می‌شود.

قطارهای مسافربری منطقه شمالغرب تا اعلام ستاد ملی کرونا فعالیت نمی‌کنند(۱ اردیبهشت)

توانایی انجام روزانه ۲۵۰ آزمایش تشخیص کرونا را در زنجان داریم(۲۹ فروردین)

میدان داری جوانان پرشور زنجانی در عرصه مقابله با کرونا

مقابله با کرونا زنجان
مقابله با کرونا زنجان

تولید بیش از ۶۰۰ اثر در خصوص کرونا ویروس توسط هنرمندان و نویسندگان استان زنجان(۲۸ فروردین)

اجاره بهای ۲۴ مهدکودک استان زنجان بخشیده شد(۲۸ فروردین)

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت:صاحبان ۲۴ مهدکودک استان زنجان اجاره بهای چند ماه را با مشارکت در پویش همدلی بخشیدند.

خیر زنجانی اجاره ۲ ماه ۶۰ مغازه اش را بخشید!(۲۸ فروردین)

توزیع ۲۲ هزار بسته حمایتی بین نیازمندان زنجانی(۲۸ فروردین)

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: در نوبت اول رزمایش همدلی بسته حمایتی توسط نواحی و پایگاه‌های بسیج در بین بیش از ۲۲ هزار و ۳۰۰ خانوار ساکن در مناطق شهری و روستایی استان که زندگی آنها در طول شیوع ویروس کرونا دچار مشکل شده است، توزیع شد.

وی با بیان اینکه در نوبت نخست بسته‌های غذایی به مبلغ ۵ میلیون ریال بین واجدان شرایط توزیع شده است، گفت: این بسته‌ها شامل ماکارونی، برنج، مرغ، گوشت قرمز، روغن و تن ماهی بود که به همت سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان توزیع شد.

هیچ واحد تولیدی به خاطر کرونا تعطیل نشده است(۲۸ فروردین)

رئیس سازمان صمت زنجان گفت: هیچ واحد تولیدی صرفا به خاطر کرونا در استان زنجان تعطیل نشده است.

رزمایش دفاع بیولوژیک در ۵ کارخانه بزرگ زنجان برگزار شد(۲۶ فروردین)

جهادگران بسیج کارگری استان زنجان همپای سایر اقشار کشور برای مبارزه با ویروس کرونا در استان فعالیت داشته و رزمایش بزرگ دفاع بیولوژیک با حضور نیروهای بسیج کارگری استان برگزار شد.

تولید شیلد حفاظتی توسط دانشجویان دانشگاه زنجان(۲۶ فروردین)

معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان زنجان در گفت‌و‌گو با موج رسا، اظهار داشت: ۱۲ گروه‌ جهادی دانشجویی برای مقابله با ویروس کرونا در خط مقدم فعالیت می‌کنند. وی از توزیع بیش از ۲ هزار بسته بهداشتی در مناطق حاشیه‌ای زنجان، خرم‌دره، ابهر و سلطانیه خبر داد و گفت: ۲۸۰ بسته غذایی نیز در شهر زنجان توزیع شده است. این مسئول با اشاره به توزیع ۴۰۰ بسته غذایی در شهرهای ابهر و خرم‌دره، بیان داشت: ۶۰۰ شیلد از سوی دانشجویان بسیجی تولید و تا کنون ۵۲۰ شیلد به دانشگاه علوم پزشکی ارائه شده است.

کمک بیش از یک میلیارد تومانی خیران برای مقابله با بیماری کرونا در زنجان(۲۶ فروردین)

معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از کمک بیش از  یک میلیارد تومانی خیران در مقابله با بیماری کرونا در زنجان خبرداد و گفت: بقیه کمک‌ها در حوزه خرید دستگاه‌های پزشکی و درمانی هستند که به دلیل تنوع دستگاه‌ها ارزش ریالی آنها مشخص نیست.

یک‌هزار و ۱۷۰ تخت نقاهتگاهی در زنجان آماده شده است(۲۶ فروردین)

فرماندار زنجان گفت: در مجموع بیش از یک‌هزار و ۱۷۰ تخت نقاهتگاهی مورد نیاز در سه مجموعه ورزشی آماده، تجهیز و در اختیار علوم پزشکی استان قرار گرفته است.

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن