آخرین نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس به تفکیک استان‌ها/ نتایج نهایی شمارش آراء در تهران +جدول

به گزارش زنجان سحر به نقل از مشرق – رای‌گیری برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح جمعه ۲ اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت ۲۴:۰۰ ادامه داشت.

جمعیت واجدین شرایط شرکت در انتخابات اسفند ماه ۱۳۹۸، ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر هستند که از این تعداد ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۷۶ نفر رأی اولی محسوب می شوند. شرکت کنندگان در انتخابات ۲۹۰ نماینده خود را از ۲۰۸ حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان ۷ هزار و ۱۰۰ کاندیدا انتخاب کردند.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

مخاطبانی که برای مشاهده خبر از نسخه موبایل استفاده می کنند جهت دیدن جدول کامل، تلفن همراه خود را در حالت افقی قرار دهند.

*********************
آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایش سیاسینتیجهتعداد کرسی
ورزقانالله وردی دهقانیاصلاح طلب۲۲۸۲۴۱
ملکانسید علی موسویاصولگرا۲۰۱۴۰۱
هشترود و چاراویماقسیدحمزه امینیمستقل۱۴۲۷۷۱
تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

اصلاح طلب۱۱۲۲۳۱۶

احمد علیرضابیگی

اصولگرا۱۰۹۹۷۰
روح الله متفکر آزاد اصولگرا

۱۰۵۴۴۹

سید محمدرضا میرتاج الدینی اصولگرا

۱۰۳۶۷۲

محمدحسین فرهنگی

اصولگرا۹۹۷۰۳
علیرضا منادی سفیدان اصولگرا

۸۹۵۶۷

سراب و مهربان

یوسف داوودی

مستقل۲۰۲۰۸۱
بنابمحمد باقریمستقل۲۳۴۴۴۱
بستان‌آبادغلامرضا نوریاصلاح طلب۱۲۷۰۷۱
مرند و جلفا

معصومه پاشایی

مستقل۴۰۲۹۴۱
مراغه و عجب شیر

علی علیزاده

اصولگرا۴۴۶۹۱۱
میانه

مهدی اسماعیلی

اصولگرا۱۶۸۶۶۲

علی شامی/ بهنام صفایی

 دور دوم
کلیبر و هوراندحسین حاتمیاصولگرا۱۷۶۲۵۱
اهر و هریساحمد محرم‌زادهمستقل

۲۹۸۲۶

۱
شبسترجعفر راستی

اصولگرا

۱۲۵۹۶

۱
آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بوکانانور حبیب زادهاصولگرا۲۶۹۶۵۱
مهابادجلال محمود زادهمستقل۱۹۳۰۴۱
خویعادل نجف زادهاصلاح طلب۶۸۴۹۸۱
ماکو و چالدرانمحمد علیپورمستقل

۲۰۱۳۰

۱

نقده و اشنویهعلی زنجانی حسنلوئی اصولگرا۷۸۶۷۳۱
میاندوآبمهدی عیسی زادهاصولگرا۱
تکاب و شاهین دژحسن همتی مستقل۱۲۵۶۶۱
سردشت و پیرانشهرکمال حسین‌پور اصولگرا۳۵۶۹۷۱
ارومیه

سید سلمان ذاکر

اصولگرا۱۳۸۴۳۶۳

روح‌الله حضرت‌پور

اصولگرا۸۶۹۱۰

وحید جلال‌زاده

اصولگرا۸۰۰۹۴
سلماس

یعقوب رضازاده

اصولگرا۲۴۷۶۷۱

اردبیل
حوزه انتخابیهنامزد (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوارعباس جهانگیرزادهاصلاح طلب۲۴۷۷۲۱
خلخال و کوثرسیدغنی نظریمستقل۲۲۶۹۸۱
مشکین شهرمحمود عباس زاده مشکینیاصولگرا۳۲۲۵۴۱
گرمیولی اسماعیلیاصولگرا۲۴۱۶۹۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیرعلی نیکزاداصولگرا۱۱۷۶۱۲۳
صدیف بدری۵۳۷۰۸
سیدکاظم موسوی۵۹۵۱۶

ایلام
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهربهزاد علیزاده / ‏‬ صادق کرم

(دور دوم)

۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

علی اکبر بسطامی

اصولگرا۴۲۲۹۶۲

سارا فلاحی

مستقل۳۶۹۰۹

اصفهان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگلسیدجواد ساداتی نژاداصولگرا۸۸۹۴۶۱
اصفهان

امیر حسین بانکی

اصولگرا۲۴۵۶۲۹۵

عباس مقتدایی خوراسگانی

اصولگرا۲۲۸۰۳۸
مهدی طغیانی اصولگرا۱۸۸۰۰۳

زهرا شیخی

اصولگرا۱۷۲۸۵۰

حجت الاسلام حسین میرزایی

اصولگرا۱۶۳۳۷۰
خوانسار و گلپایگانمسعود خاتمیاصولگرا۲۱۴۷۱۱
قمصر و نطنزرحمت الله فیروزی پوراصولگرا۱۱۲۵۱۱
شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی دلیگانیاصولگرا۶۳۷۷۰ ۱
نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابیاصولگرا۵۷۷۰۰۱
نائینالهام آزادمستقل۸۵۷۰۱
اردستانسیدصادق طباطبایی نژاداصولگرا۱۳۲۲۹۱
شهرضا

سمیه محمودی

مستقل۲۰۵۴۲۱
فلاورجانحجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانیاصولگرا۲۶۹۰۲۱
مبارکهپروین صالحیاصولگرا۱۲۰۷۵۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدنحسین محمد صالحیمستقل۶۲۴۴۳۱
لنجانعلی یوسف پور/ حسین رجایی ریزی دوردوم۱
سمیرم

رحیم کریمی/ اصغر سلیمی

دوردوم۱
خمینی‌شهرمحمدتقی نقدعلیاصولگرا۳۶۰۵۸۱

البرز
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
ساوجبلاغعلی حدادی اصولگرا۴۳۲۳۳۱
کرج

مهدی عسگری

اصولگرا۸۷۸۰۸۲

فاطمه آجرلو/

علیرضا عباسی

دور دوم
بوشهر
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دشتستانابراهیم رضاییاصولگرا۳۶۵۸۱۱
کنگان، دیر و جمموسی احمدیاصولگرا۳۸۹۹۸۱
دشتی و تنگستانغلامحسین کرمیاصولگرا۲۹۰۵۷۱
بوشهر، گناوه و دیلمعبدالکریم جمیریاصولگرا۲۹۰۶۹۱
تهران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه

سیداحمد رسولی‌نژاد

اصولگرا۱۵۸۵۶۱
ورامین و پیشواحسین نوش آبادیاصولگرا۴۴۱۷۵۱
شهریار، قدس و ملارد

حسین حق وردی

اصولگرا۱۰۸۶۸۱۱
پاکدشتفرهاد بشیریاصولگرا۳۷۲۲۷ ۱
رباط کریم

حسن نوروزی

اصولگرا۳۹۴۲۹۱

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

محمدباقر قالیباف

اصولگرا۱.۲۶۵.۲۸۷۳۰

مصطفی میرسلیم

اصولگرا۸۹۲.۳۱۸

مرتضی آقاتهرانی

اصولگرا۸۶۸.۰۲۵

الیاس نادران

اصولگرا۸۴۱.۹۵۶

محسن دهنوی

اصولگرا۸۲۹.۲۹۲

محمود نبویان

اصولگرا۸۲۱.۲۰۳

احسان خاندوزی

اصولگرا۸۰۱.۶۹۶

اقبال شاکری

اصولگرا۷۹۵.۲۱۱

ابوالفضل عمویی

اصولگرا۷۹۲.۹۶۴

بیژن نوباوه وطن

اصولگرا۷۹۲.۵۶۵

مجتبی توانگر

اصولگرا۷۸۹.۹۱۳

فاطمه رهبر

اصولگرا۷۸۷.۴۸۵

محسن پیرهادی

اصولگرا۷۸۵.۴۵۰

روح الله ایزدخواه

اصولگرا۷۸۴.۴۵۶

احمد نادری

اصولگرا۷۸۳.۵۴۵

عبدالحسین‌روح‌الامینی

اصولگرا۷۷۹.۴۷۹

سیدنظام‌الدین موسوی

اصولگرا۷۷۸.۶۱۸

زهره الهیان

اصولگرا۷۷۳.۲۶۳

مالک شریعتی نیاسر

اصولگرا۷۶۸.۱۳۹

مهدی شریفیان

اصولگرا۷۶۰.۰۱۶

سیدرضا تقوی

اصولگرا۷۵۳.۳۰۷

سمیه رفیعی

اصولگرا۷۴۲.۹۷۵

سیدعلی یزدی خواه

اصولگرا۷۴۲.۳۹۴

علی خضریان

اصولگرا۷۴۰.۰۳۳

رضا تقی پور انوری

اصولگرا۷۲۸.۲۳۸

فاطمه قاسم پور

اصولگرا۷۲۶.۰۰۷

مجتبی رضاخواه

اصولگرا۷۲۳.۷۲۹

زهره سادات لاجوردی

اصولگرا۷۱۴.۹۳۱

غلامحسین رضوانی

اصولگرا۷۱۱.۶۰۸

عزت‌الله اکبری

اصولگرا۶۴۲.۲۱۴
چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
شهرکرداحمد راستینهاصولگرا۳۵۸۷۹۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت‌الله حمزه

اصولگرا۲۹۸۰۹۱
بروجن

حجت الاسلام امیرقلی جعفری

اصولگرا۱۱۸۶۳۱
لردگانحسین بامیریاصولگرا۳۱۴۱۴۱
خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیرجند و درمیانحسین خسروی اسفزاراصولگرا۷۲۸۷۲۱
قائناتسلمان اسحاقیاصولگرا۲۱۹۳۴۱
نهبندان و سربیشهمصطفی نخعیاصولگرا۱۷۳۴۱۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمجید نصیراییاصولگرا۳۷۳۳۴۱
خراسان رضوی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
چناران و طرقبهحسین عباس زاده امامی اصولگرا۲۳۳۱۶۱
مشهد و کلات

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر

اصولگرا۴۳۹۹۴۰ ۵

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

اصولگرا۳۹۷۴۴۸

جواد کریمی قدوسی

اصولگرا۳۹۴۵۳۷

محمدحسین حسین‌زاده بحرینی

اصولگرا۳۹۳۱۹۷

فاطمه رحمانی

اصولگرا۳۰۹۵۱۲
گنابادمحمد صفایی دلوییاصولگرا۲۳۶۰۷۱
تربت حیدریه

محسن زنگنه

اصولگرا۵۶۷۰۶۱
درگزحسن رزمیان مقدم مستقل۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آبادجواد نیک بیناصولگرا۲۹۴۸۷۱
نیشابور

احسان ارکانی

اصولگرا۷۳۸۱۸۲

هاجر چنارانی

اصولگرا۴۷۸۳۹
خواف و رشتخوارحجت‌الاسلام غلامرضا احمدپوراصولگرا۶۳۰۰۰۱
فریمان و سرخسسیداحسان قاضی زاده هاشمیاصولگرا۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

علی اصغر عنابستانی

اصولگرا۸۰۰۲۸۲

بهروز محبی

مستقل۶۷۵۸۲
قوچان و فاروجعلی آذریاصولگرا۴۴۰۳۳۱
تربت جام و تایبادجلیل رحیمی جهان آباداصلاح‌طلب۹۸۲۴۸۱
خراسان شمالی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بجنورد

محمد پاکمهر

اصولگرا۶۶۸۹۱۲

محمد وحیدی

اصولگرا۵۷۵۷۶
شیروانعلی جدیاصولگرا۲۴۷۲۴۱
اسفراینامان الله حسین پور اصولگرا۱۹۳۱۲۱
خوزستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون

سید کریم حسینی

اصولگرا۹۹۱۰۶۳

مجتبی یوسفی

اصولگرا۶۵۹۲۳

احمد سراج/ شبیب جوبجری

دور دوم
ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

۳۰۴۳۰ ۱
شوشمحمد کعب عمیر۲۳۳۵۸۱
اندیمشکفریدون حسنونداصولگرا۳۳۹۰۲۱
شوشتر و گتوندسهراب گیلانیاصولگرا۳۱۸۵۳ ۱
مسجد سلیمان، لالی،هفتگل و اندیکاورناصری قندعلی ۳۷۴۱۱۱
دزفولسیداحمد آوایی مستقل۹۹۱۰۴۱
رامهرمزابراهیم متینیاناصولگرا۲۴۵۱۳۱
خرمشهرسید لفته احمد نژاداصولگرا۹۶۳۸۱
شادگانمجید ناصری نژاداصولگرا۱۲۵۵۵۱
دشت‌آزادگان و هویزهقاسم ساعدیاصولگرا۱۹۵۸۹۱
آبادان

سیدمحمد مولوی

اصولگرا۳۵۰۰۵۳

جلیل مختار

مستقل۱۹۸۴۲

سید مجتبی محفوظی

اصولگرا۲۱۴۰۲
ایذه و باغملک

عبداله ایزدپناه

اصولگرا۱
بهبهان

محمد طلا مظلومی

اصولگرا۱۸۰۲۸۱
زنجان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زنجان و طارم

مصطفی طاهری

اصولگرا۵۹۶۰۳۲

مهدی باقری/ نبی‌الله محمدی

دور دوم
ابهر و خرمدره و سلطانیهحجت‌الاسلام حسن شجاعیاصولگرا۱۹۴۵۴۱
خدابنده

سید البرز حسینی

اصولگرا۳۰۸۵۲۱
ماهنشان و ایجرودسید مرتضی خاتمیاصلاح طلب۱۷۷۶۳۱
سمنان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهرعباس گلرواصولگرا۳۲۴۱۱۱
شاهرودعلی اصغر خانیاصولگرا۳۴۰۸۳۱
دامغانعلی‌اکبر علیزادهاصولگرا۱۱۰۲۱۱
گرمسار و آراداناردشیر مطهریاصولگرا۱۳۱۳۰۱
سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زاهدان

حسینعلی شهریاری

اصولگرا۶۵۰۳۲۲

فداحسین مالکی

اصولگرا۶۳۲۷۷

خاش، نصرت‌آباد،

میرجاوه و کورین

اسماعیل حسین زهیمستقل۴۳۱۴۸۱
سراوانملک محمد فاضلیمستقل۴۳۵۳۰۱
زابل

محمد سرگزی

اصولگرا۷۶۶۸۴۲

حبیب الله دهمرده

اصولگرا۶۴۳۱۴
چابهار، نیکشهر و کنارکمعین‌الدین سعیدی مستقل۹۰۸۶۳۱
ایرانشهر و سربازعبدالناصر درخشان اصولگرا۲۲۹۹۰۱
فارس
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

اصولگرا۲۸۸۴۷۱
شیراز

علیرضا پاک فطرت

اصولگرا۱۹۳۷۹۰۴

روح الله نجابت

اصولگرا۱۲۲۸۰۷

جعفر قادری

اصولگرا۱۱۶۶۸۴

ابراهیم عزیزی

اصولگرا۱۱۴۳۲۹
لامرد و مهر

سید موسی موسوی

اصولگرا۳۷۷۳۶۱
داراب و زرین دشت

محمد جواد عسکری

اصولگرا۵۰۹۷۹

۱

خرامه، سروستان و کوارعبدالعلی رحیمی مظفریاصولگرا۳۷۷۷۱۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت

جلال رشیدی

اصولگرا۳۲۴۶۹ ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید

رحیم زارع

اصولگرا۲۶۳۰۶۱
لارستان، خنج و گراش

حسین حسین زاده

اصلاح‌طلب۲۸۳۹۹۱
جهرممحمدرضا رضایی کوچی اصولگرا۳۹۹۴۰۱
اقلید

مسلم صالحی

مستقل۱۴۵۸۰۱
سپیدان وبیضاء

محسن علیزاده

اصولگرا۲۲۴۵۳ ۱
رستم و ممسنی

مجید انصاری

اصولگرا۵۰۰۰۸۱
کازرون

فریدون عباسی

اصولگرا۲۷۶۷۱ ۱
فسا

حجت الله فیروزی

اصولگرا۳۲۵۲۸ ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندمیرمحمدمهدی فروردیناصولگرا۲۹۶۶۱ ۱
قزوین
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قزوین و آبیک

فاطمه محمدبیگی

اصولگرا۱۰۸۹۲۴۲

لطف الله سیاهکالی مرادی

اصولگرا۸۳۵۵۵
تاکستانرجب رحمانیاصولگرا۲۶۰۴۵۱
بوئین‌زهرا روح الله عباسپوراصولگرا۳۷۵۸۹۱
قم
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قم

احمد امیرآبادی فراهانی

اصولگرا۲۱۸۳۱۵۳

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری

اصولگرا۲۰۴۷۵۸

علیرضا زاکانی

اصولگرا۱۹۰۴۲۲
کردستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیجارحمدالله کریمی / ‏‬ مهدی زندیان(دور دوم)۱
مریوان و سروآباد

شیوا قاسمی پور

۸۵۲۸۱
سقز و بانهبهزاد رحیمیمستقل۳۴۴۳۹۱
قروه و دهگلانپرویز اوسطیمستقل۱۷۱۹۶۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران

مهدی فرشادان

مستقل۳۵۷۱۶۲

محسن فتحی

مستقل۳۲۵۱۸
کرمان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کرمان و راور

محمدرضا پورابراهیمی

اصولگرا۱۳۰۱۹۵۲

محمدمهدی زاهدی

اصولگرا۹۰۷۱۴
بم، ریگان، فهرج و نرماشیرموسی غضنفرآبادیاصولگرا۱۲۹۱۲۷۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنجمنصور شکرالهی اصولگرا۱۰۵۱۴۷۱
جیرفت و عنبرآبادذبیح‌اله اعظمی ساردوئی اصلاح طلب۵۲۲۰۲۱
بافت، رابر، ارزوئیهصمدالله محمدیاصولگرا۱۸۰۰۲۱
سیرجان و بردسیرشهباز حسن پور بیگلریمستقل۴۸۸۶۴۱
شهربابکمصطفی رضاحسینی قطب آبادیاصولگرا۱۳۳۵۰۱
رفسنجان و انارحسین جلالیاصولگرا۵۳۷۸۸۱
زرند و کوهبنانعفت شریعتی کوهبنانیاصولگرا۴۴۴۵۳۱
کرمانشاه
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اسلام‌آباد غربمجتبی بخشی پور/ نادر نادری دور دوم۱
کنگاور صحنه و هرسینعلی رضاییاصولگرا۱
سنقر و کلیایی

سیدجواد حسینی‌کیا

اصولگرا۱۰۹۳۵۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربشهریار حیدریمستقل۲۷۸۰۱۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانیآرش لهونیمستقل۱
کرمانشاه

عبدالرضا مصری

اصولگرا۹۵۰۶۱۳

محمد رشیدی

اصولگرا۵۷۱۷۰

سلمان محمدی/ ابراهیم عزیزی

دور دوم
کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بویراحمدودنامهدی روشنفکراصولگرا۱
کهگیلویه و بهمئیسید محمد موحداصولگرا۱
گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح طلب۱
گلستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
علی‌آباد کتولرحمت الله نوروزیاصولگرا۳۵۹۰۷۱
گنبد کاووسامان قلیچ شادمهرمستقل۳۱۸۲۶۱
رامیان و آزادشهرغلامعلی کوهساری اصلاح طلب۳۸۶۱۵۱

کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

جلال ایری/رجب محمد آبادی مستقلدور دوم۱
مینودشت و کلاله

رضا آریان پور

اصلاح طلب۴۲۹۴۷۱
گرگان و آق‌قلا

رمضانعلی سنگدوینی

اصولگرا۲

غلامرضا منتظری

گیلان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
آستاراغلامرضا مرحباء مستقل۱۴۸۳۴۱
فومن و شفتخلیل بهروزی فراصولگرا۴۷۸۵۱۱
لنگرودپرویز محمدنژادمستقل۲۲۶۳۳۱
طوالش، رضوانشهر و ماسالحسن محمدیاریاصولگرا۳۰۸۲۷۱
لاهیجان و سیاهکلرسول فرخی میکالمستقل۱۸۶۲۰۱
صومعه‌سراسید کاظم دلخوشمستقل۲۸۱۷۶۱
بندر انزلیاحمد دنیامالیاصلاح طلب۱۶۷۳۵۱
رودسر و املشمحمد صفری ملک‌میان اصولگرا۲۵۴۷۴۱
آستانه اشرفیهمحمد علی رمضانیاصولگرا۱۳۹۴۸۱
رودبار

مهرداد گودرزوند چگینی

مستقل۱۶۱۹۹۱
رشت

جبار کوچکی نژاد

اصولگرا۵۰۶۸۵۳

سیدعلی آقازاده

اصولگرا۴۷۰۵۷

محمدرضااحمدی‌سراوانی

اصولگرا۳۳۹۹۲
لرستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
خرم‌آباد

مهرداد ویس کرمی

اصولگرا۳۸۰۷۷۲

مرتضی محمودوند

اصولگرا۴۳۸۳۴
سلسله و دلفان

یحیی ابراهیمی

مستقل۲۹۴۴۶۱
کوهدشت و رومشکان

حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی

مستقل۶۲۰۵۵۱
الیگودرز

محمد خدابخشی

اصولگرا۲۹۳۸۱۱
درود و ازنا

حسین گودرزی

اصولگرا۲۸۴۳۰۱
پلدختر

سیدحمیدرضا کاظمی

اصولگرا۲۴۹۱۶۱
بروجرد

عباس گودرزی

اصولگرا۴۹۱۶۰۲

فاطمه مقصودی

مستقل۱۷۸۹۴
مازندران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بابل

علی کریمی

اصولگرا۵۳۶۶۶۲

مهدی سعادتی

اصولگرا۵۱۰۶۲
ساری و میاندرود

منصور علی زارعی

اصولگرا۶۶۲۲۵۲

علی بابایی کارنامی

مستقل۴۱۹۸۳
نوشهر و چالوس

محمدعلی محسنی

اصلاح طلب۲۴۰۹۲۱
نکا، بهشهر و گلوگاه

غلامرضا شریعتی

اصولگرا۵۷۹۴۵۱
آمل و لاریجان

رضا حاجی پور

اصولگرا۵۷۹۵۱۱
بابلسر و فریدونکنار

علی اصغر باقرزاده

اصولگرا۳۰۴۳۰۱
نور و محمودآباد

ولی الله فرزانه

مستقل۳۵۳۴۷۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار

کمال علیپور

اصولگرا۵۷۴۷۶۲

کیوان مرادیان

اصولگرا۶۱۸۵۰
رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشمس الدین حسینیاصولگرا۴۴۹۷۳۱
مرکزی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی

اصولگرا۷۶۲۶۶۲

محمدحسن آصفری

مستقل۵۴۹۲۱
شازند

محمود احمدی بیغش

اصولگرا۲۴۴۵۲۱
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیاصولگرا۱۰۴۷۱۱
ساوه و زرندیه

محمد سبزی

اصولگرا۲۷۵۴۴۱
خمینعلیرضا نظریاصولگرا۱۵۱۵۷۱
تفرش، آشتیان و فراهانسینا کمالخانیمستقل۱۳۷۵۲۱
هرمزگان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکحسین رئیسیاصولگرا۱۰۳۴۷۰۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

احمد مرادی

مستقل۱۶۷۰۸۴ ۳

منصور آرامی

مستقل۸۷۸۷۰

محمد آشوری

اصولگرا۹۳۸۴۲
بندرلنگه، بستک، پارسیان

احمد جباری

اصولگرا۳۰۷۰۲۱
همدان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
رزن

حسن لطفی

اصلاح طلب۱۹۸۶۵۱
اسدآبادکیومرث سرمدی والهاصولگرا۳۶۱۱۱۱
نهاوندعلیرضا شهبازیمستقل۱
بهار و کبودرآهنگعیسی جعفریاصولگرا۱
تویسرکانمحمدمهدی مفتحاصولگرا۱۶۲۵۸۱
ملایر

احد آزادیخواه

اصولگرا۳۶۴۷۸۲

هادی بیگی نژاد

اصولگرا۲۲۰۶۲
همدان و فامنین

حمیدرضا حاجی بابایی

اصولگرا۲

‏‬احمد حسین فلاحی

اصولگرا
یزد
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشنمحمدصالح جوکاراصولگرا۱۰۵۵۴۹۱
اردکاندشتی اردکانیمستقل۱۵۸۴۸۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان بافقی

اصولگرا۲۶۸۶۵۱
تفت و میبدسیدجلیل میرمحمدیاصولگرا۲۰۲۸۶۱
اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زرتشتیان۱
کلیمیان‌۱
ارامنه شمال۱
آشوری۱
ارامنه جنوبروبرت بگلریان ۱۱۵۸ ۱


این مطلب در مشرق منتشر شده و انتشار آن در زنجان سحر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست.
برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن