آغاز اجرای ۵۰۰ پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی در زنجان

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=6359

ظهر امروزبا فرمان سردار جعفری و با رمز یا زهرا (س)،عملیات اجرایی ۴۰ هزار پروژه بسیج سازندگی، همزمان با دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی از طریق ویدئو کنفرانس آغاز شد.

در برش استانی این طرح،۵۰۰ پرژه زود بازده نیز در زنجان آغاز به کار کرد که قرار است این پروژه ها تا دهه فجر سال آینده در زنجان به مرحله بهره برداری برسد.

این پروژه ها در بخش های مختلف محرومیت زدائی،احداث خانه محروم، بهسازی معابر، کارگاه اشتغال، طرح انتقال آب، ساخت زمین ورزشی روباز از ۱۳ بهمن امسال اجرایی می شود.

سردار جهانبخش کرمی در ادامه این مراسم،با تبریک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی،اظهار داشت: در چهلمین سال انقلاب اسلامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان بسیج برنامه ریزی کرده اند تا در سال آینده ۴۰ هزار پروژه را در کشور اجرایی کنند.

عملیات اجرایی 40 هزار پروژه بسیج

عملیات اجرایی 40 هزار پروژه بسیج

وی با بیان اینکه از این تعداد ۵۰۰ پروژه در استان زنجان اجرایی می شود، خاطرنشان کرد: این پروژه ها با همکاری دستگاه های اجرایی کار می شود.

این مسئول با اشاره به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در سال آینده، افزود: همچنین ۲۰۲ گروه جهادی و ۳۶۶ گروه جهادی پایگاه و محله محور در سال آینده برنامه های خود را اجرایی می کنند.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: سپاه پاسداران در هر زمینه ای تهدید از سوی دشمنان باشد، رسالت دارد که وارد عمل شده و با کمک مردم و مسئولان رسالت پاسداری از انقلاب اسلامی را انجام دهد که همه باید به دولت برای رفع مشکلات کمک کنیم.

نمایشگاه شکوه چهل سالگی

عملیات اجرایی 40 هزار پروژه بسیج

عملیات اجرایی 40 هزار پروژه بسیج

عملیات اجرایی 40 هزار پروژه بسیج

عملیات اجرایی 40 هزار پروژه بسیج

سردار کرمی با اشاره به جنگ روانی سنگین دشمن برای ایجاد نا امیدی و سیاه نمایی دستاوردهای نظام اسلامی، بیان داشت: در این صحنه نیز رزمندگان اسلام ادامه دهنده راه شهدا هستند تا کمک کنند بخشی از مشکلات حل شود.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس مردم به صحنه آمده و مشکلات را حل کردند، افزود: امروز خاکریز اقتصادی است که باید در این جبهه مجاهدت کنیم.

این مسئول بیان داشت: در این جبهه مقام معظم رهبری مجاهد و رزمنده می طلبد که امیدواریم از این پیچ تاریخی با قدرت عبور کنیم.

سردار کرمی با بیان اینکه در چهل سال گذشته دشمنان از انقلاب اسلامی شکست خورده اند، افزود: این پروژه ها تا دهه فجر سال آینده افتتاح می شود.

منبع : موج رسا

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close