آغاز فعالیت‌های هیئت دوچرخه‌سواری زنجان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=17882

به گزارش زنجان سحر؛ فرهاد عصفوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به آغاز فعالیت‌های هیئت دوچرخه‌سواری در زنجان، اظهار کرد: با توجه به اینکه خطر شیوع بیماری کرونا هنوز در استان و کشور احساس می‌شود به مربیان و ورزشکاران تأکید شده است تا گروه‌های تمرینی دوچرخه‌سواری گروه‌های کوچکی باشند.

وی با بیان اینکه به ورزشکاران و مربیان رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در حین ورزش کردن تأکید شده است، ابراز کرد: رعایت مسائل بهداشت عمومی و موارد مورد تأکید دانشگاه علوم پزشکی به ورزشکاران و مربیان توصیه‌شده است.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان زنجان بیان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حین ورزش کردن یکی از مسائل مهم برای ما است و امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی این ویروس ریشه‌کن شود.

وی با بیان اینکه ستاد ملی مبارزه با کرونا فعلاً فقط اجازه تمرین به ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی را داده است، تصریح کرد: برگزاری مسابقات ورزشی به‌صورت رسمی از طرف فدراسیون و ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام‌نشده است.

عصفوری با بیان اینکه هرزمانی برگزاری مسابقات ورزشی از طرف وزارت ورزش و جوانان اعلام شود فدراسیون دوچرخه‌سواری هماهنگی‌های لازم را جهت برگزاری مسابقات را انجام خواهد داد، عنوان کرد: ما هم به تبعیت از فدراسیون دوچرخه‌سواری طبق برنامه فدراسیون دوچرخه‌سواران استان را به مسابقات اعزام خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه تعداد دوچرخه‌سواران در استان زنجان متغیر است، افزود: در استان زنجان ما دو نوع دوچرخه‌سواری قهرمانی و همگانی داریم.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان زنجان با بیان اینکه آمار دقیقی از تعداد دوچرخه‌سواران همگانی در دسترس نیست، ابراز کرد: بیش از ۵۰ دوچرخه سوار سازمان‌یافته با بیمه ورزشی و تحت نظر هیئت فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

انتهای پیام/


منبع : راه دانا

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن