آمادگی والیبال زنجان برای میزبانی مسابقات آسیایی

رئیس هیأت والیبال استان زنجان با بیان اینکه امسال مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا در شهر تبریز برگزار می‌شود، گفت: اگر از سوی کنفدراسیون والیبال آسیا میزبانی جوانان به ایران داده شود، آن را در زنجان برگزار خواهیم کرد.

علی صمیمی امروز با بیان اینکه والیبال زنجان همه ساله میزبان مسابقات مختلف قهرمانی کشور بوده است، اظهار کرد: سال گذشته در بخش بانوان میزبان برگزاری سه دوره قهرمانی کشور بودیم.

وی تصریح کرد: بر همین اساس امسال در بخش بانوان میزبانی مسابقات قهرمانی کشور از سوی فدراسیون به استان زنجان داده نشده است.

رئیس هیأت والیبال استان زنجان با بیان اینکه اعطای میزبانی‌ها در بخش آقایان مشخص نشده است، ابراز کرد: سال گذشته زنجان میزبان مسابقات مینی والیبال قهرمانی کشور بود.

صمیمی ادامه داد: امسال نیز در بخش آقایان میزبانی مسابقات قهرمانی کشور در بخش نوجوانان، جوانان، امید و مینی والیبال درخواست شده است.

وی در ادامه از آمادگی زنجان برای قبول میزبانی یک دوره مسابقات والیبال قهرمان آسیا خبر داد و گفت: در مجمع انتخاباتی فدراسیون این مورد درخواست و از سوی رئیس فدراسیون نیز قول‌هایی در این زمینه داده شده است.

رئیس هیأت والیبال استان زنجان با بیان اینکه امسال مسابقات والیبال قهرمانی آسیا در رده سنی نوجوانان در شهر تبریز برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: اگر از سوی کنفدراسیون والیبال آسیا میزبانی رده سنی جوانان به ایران داده شود، آن را با برنامه‌ریزی در زنجان برگزار خواهیم کرد.

صمیمی با اشاره به اینکه والیبال ایران در آسیا از قدرت‌های این رشته محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: میزبانی یک دوره مسابقات والیبال آسیا در زنجان از سوی مدیرکل ورزش و جوانان در مجمع انتخاباتی زنجان نیز از رئیس فدراسیون درخواست شد و قول‌هایی در این رابطه داده شده است.

وی در ادامه از برگزاری مراسم رونمایی از لباس والیبال زنجان در همه رده‌های سنی در ۱۴ و یا ۲۱ تیرماه امسال خبر داد و افزود: در این مراسم از لباس والیبال زنجان منقش به آهوی زنجان به نام صفا رونمایی می‌شود.

رئیس هیأت والیبال استان زنجان ابراز کرد: والیبال زنجان حامی محیط زیست بوده و در این مراسم رونمایی، از محیط‌بانان محیط زیست تجلیل می‌شود.

منبع : فارس

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close