ابهراستان زنجانایجرودایرانخدابندهخرمدرهزنجانسلطانیهسیاسیطارمگزارشماهنشانویژه

استاندار زنجان بدلیل تخلفات انتخاباتی به ۶ ماه حبس محکوم شده است؟

به گزارش موج رسا ، با رای قطعی دادگاه تجدید نظر حکم محکومیت اسدالله درویش‌امیری استاندار زنجان تایید شد.

طبق شنیده‌های موثق، استاندار زنجان در حکم دادگاه بدوی به ۶ ماه حبس که جایگزینی آن ۶ ماه محرومیت از استانداری، فرمانداری، بخشداری و پستنهای انتخاباتی وزارت کشور بود، محکوم شده بود.

استاندار زنجان به حکم دادگاه بدوی اعتراض داده بود اما دادگاه تجدید نظر نیز با رد اعتراض اسدالله درویش‌امیری حکم دادگاه بدوی را تایید کرده است.

اسدالله درویش امیری به دلیل تخلفات انتخاباتی و سوء استفاده از امکانات دولتی به این حکم محکوم شده است.

از دیگر احکامی که در دادگاه تجدید نظر تایید شده مربوط به حکم ادریس سالاری مدیرکل سابق روابط عمومی استانداری زنجان بوده که به ۶ ماه حبس محکوم شده است.

ادریس سالاری مدیرکل سابق روابط عمومی استانداری زنجان در یادداشتی، ضمن بی‌اساس خواندن اخبار منتشر شده صبح امروز مبنی بر صدور حکم محکومیت قطعی استاندار زنجان به انفصال از خدمات دولتی و محکومیت ۶ ماه حبس خود به دلیل تخلفات انتخابات سال گذشته، اظهار کرد: در شرایط سخت و حساسی که کشور با آن دست به گریبان است و جامعه برای گذر کم هزینه تر از خباثت های دشمنان خارجی و کوته بینی های برخی جریانات معدود داخلی بشدت نیاز به همدلی، وحدت و انسجام دارد، رسانه ها باید در انتشار اخبار، رعایت انصاف و اخلاق حرفه‌ای را بیش‌از پیش مورد توجه قرار دهند.

در متن این یادداشت آمده است؛

خبری بی اساس و بدون منبع و مستندات صحیح از صبح امروز بر روی خروجی خبرگزاری موج رسا استان زنجان منتشر شده و در سطح رسانه ها در حال بازنشر است، مبنی بر صدور حکم محکومیت قطعی استاندار زنجان به انفصال از خدمات دولتی و محکومیت ۶ ماه حبس برای اینجانب به دلیل تخلفات انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶.

ضروری است توضیح دهم در خصوص آقای درویش امیری استاندار محترم زنجان رای دادگاه بدوی در تجدید نظر منجر به اعمال تعلیق گردیده و حکم دادگاه بدوی بلا اثر شده است و این خبر کاملا دروغ است.

در خصوص محکومیت اینجانب نیز که با عناوین اتهامی جالبی از جمله انتشار گزارش عملکرد دولت تدبیر و امید و استفاده از رنگ بنفش در سایت و کانال استانداری صادر شده است حکم قطعی پرداخت یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان جریمه نقدی است که اجرای آن ۵ سال به حالت تعلیق درآمده است.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close