ابلاغیه‌ای در خصوص افزایش قیمت لاستیک در زنجان نداشتیم

به گزارش زنجان سحر؛ ناصر فغفوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه توزیع روغن در استان زنجان ادامه دارد اظهار کرد: حدود ۴۵۰ تن روغن سهمیه استان توسط سه مباشر به استان زنجان وارد می‌شود.

وی با بیان اینکه روغن سهمیه‌ای از همدان، خوزستان و مازندران وارد استان زنجان می‌شود عنوان کرد: روغن‌ وارداتی با نظارت کامل توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای در بین مردم توزیع می‌شود.

رئیس سازمان صمت استان زنجان ۱۰ تن محموله روغن از آمل با استفاده از ماشین‌های سپاه وارد استان شد افزود: ۲۰ تن نیز صبح امروز با استفاده از خودروهای راهداری به زنجان وارد می‌شود.

وی با تاکید براینکه ۶۵۰ تن روغن تولیدی روغن نباتی جهان در حال توزیع است و حدود ۲۵ تا ۳۰ تن تولید روزانه این کارخانه ذخیره می‌شود تا در روند توزیع قرار گیرد افزود: ۴۵۰ تن سهمیه کشوری هم به این میزان اضافه می‌شود.

فغفوری عنوان کرد: برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز سهیمه کشوری دارند و توزیع روغن را انجام می‌دهند که هر کدام حدود ۵۰ تا ۶۰ تن روغن به استان وارد می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز تقریبا هیچ شکایتی در خصوص کمبود روغن در بازار وجود ندارد عنوان کرد: در حال حاضر تقریبا بازار روغن از التهاب افتاده است.

رئیس سازمان صمت استان زنجان در مورد افزایش قیمت لاستیک در استان زنجان عنوان کرد: در این مورد چیزی به ما اعلام نشده است.

فغفوری با بیان اینکه واردات مواد اولیه لاستیک، تولید، فروش آن به صورت سامانه‌ای شود افزود: با این روش روند تولید تا توزیع لاستیک در بازار قابل رصد می‌شود.

وی با بیان اینکه مسئولان کشوری معتقد هستند در ایران سیستم توزیع معیوب است و این موضوع باعث می‌شود گرانفروشی‌ها اتفاق بیفتد افزود: توزیع لاستیک در حوزه حمل و نقل‌های عمومی متفاوت‌تر خواهد بود.

رئیس سازمان صمت استان زنجان با بیان اینکه افزایش ۶۰ درصد قیمت لاستیک مربوط به ابتدای امسال است ابراز کرد: بحث افزایش ۳۰ درصدی لاستیک وجود داشت اما این موضوع منتفی شد.

انتهای پیام/


منبع : راه دانا

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن