اتحاد روشنفکران و سلبریتی ها باز هم علیه ایران / نمک پاشی اصلاح طلبان بر زخم شهدای ارتش

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=17421

مهدی محمدی تحلیلگر مسائل سیاسی طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت:

هیچ وقت ندیده ایم کسانی که به وقت خطا یا سانحه، اینطور بی محابا به نیروهای مسلح حمله می کنند، به وقت پیروزی یا جانفشانی، از آنها طرفداری یا تجلیلی کرده باشند.

معلوم می شود مشکل اینها با اصل ‘سربازی وطن’ یا ‘دفاع ایدئولوژیک’ است که اگر نبود، هیچ کس نمی داند چه بر سر قلمروی به نام ایران می آمد.

معلوم است نمی خواهند این حقیقت دیده شود که تزریق ایدئولوژی به دفاع، تا چه حد آن را ممتاز و کارآمد کرده.

اگر قصدشان غصه خوردن برای جان آدمیان است، چرا صدها و هزاران جای دیگر که آدمیان را دستجمعی کشتار می کنند صدایی از اینها در نمی آید؟

اگر هدفشان دل سوزاندن برای بخش دفاع کشور است، چرا هرگز کسی ندیده روشنفکران غربگرا و سلبریتی ها برای دفاع از ایران یک سیلی بخورند؛ گلوله که جای خود دارد.

همه اینها به ما می گوید این افراد در اصل با مقوله ای به نام ‘دفاع’ مشکل دارند حالا یا به این دلیل که اساسا دشمن را دشمن نمی دانند، یا ملت ایران را بزرگ ترین دشمن خود می دانند یا هم اینکه ماموریت آنها حمله به هر چیزی است که ‘تسلیم’ را دشوار یا بی اعتبار می کند.

نیروی نظامی جانش را کف دست گرفته و در مقابل دشمنانی هار و خونخوار ایستاده.

خطا هم ممکن است بکند، گرچه که خطاهایش در مقابل توفیقاتش ‘هیچ’ است. ارتش سازمان منضبط و دقیقی است و من اطمینان دارم اصلاحاتی اساسی در سازمان رزم خود ایجاد خواهد کرد، همچنانکه سپاه پس از حادثه هواپیمای اوکراینی نظامات خود را یکسره بازنگری و نوسازی کرده.

هیچ خطای انسانی بزرگ تر از این نیست که در میانه نبردی دشوار و پیچیده، لوله تفنگ را سمت ‘سرباز وطن’ بگیرید ولو اشتباهی حتی بزرگ کرده باشد.

صاحبان این تفنگ های به خیانت نشانه گرفته شده را به خاطر بسپارید.

نمک پاشی اصلاح طلبان بر زخم شهدای ارتش

روز یکشنبه یکی از ناوچه‌های ارتش دچار سانحه شد که در نتیجه آن ۱۹ نفر از دلاورمردان سپیدپوش نیروی دریایی ارتش به شهادت رسیدند.

 بلافاصله پس از وقوع این سانحه، رسانه های معاند از جمله بی بی سی فارسی(رسانه استعمار پیر)، ایران اینترنشنال(متعلق به رژیم آل سعود)، صدای آمریکا(رسانه فارسی زبان دولت تروریست آمریکا) و دیگر رسانه های متعلق به دشمنان مردم ایران، تیتر «شلیک اشتباهی» را در سرتیتر اخبار خود قرار داده و دلاورمردان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را آماج توهین و تمسخر قرار دادند.

اما ماجرا به همین جا ختم نشد. نکته قابل تأمل اینجاست که اکثریت مطلق روزنامه های اصلاح طلب در شماره امروز دقیقا همان خط خبری را پیگیری کردند که دیروز رسانه های معاند به آن پرداخته بودند. روزنامه های اصلاح طلب با این تیترها به پوشش خبر این حادثه پرداختند: «داغ خطای انسانی»، «حادثه تلخ کنارک، باز هم خطا»، «شلیک اشتباه در آب های جنوب»، «فاجعه هنگام تمرین دریایی»، «شلیک اشتباهی به ناوچه ارتش در خلیج فارس حادثه آفرید»، «فاجعه در جاسک» و…

لازم به ذکر است که روزنامه اصلاح طلب اعتماد- متعلق به «الیاس حضرتی» نماینده اصلاح طلب مجلس- به هیچ عنوان در صفحه اول به عروج دریادلان ارتش اشاره ای نکرد و شهادت غیورمردان ارتش را سانسور کرد.

یکی از فعالین رسانه ای با اشاره به نمک پاشی جریان خاص بر زخم شهدای ارتش نوشت: «هیچ وقت ندیده ایم کسانی که به وقت خطا یا سانحه، اینطور بی محابا به نیروهای مسلح حمله می کنند، به وقت پیروزی یا جانفشانی، از آنها طرفداری یا تجلیلی کرده باشند.معلوم می شود مشکل اینها با اصل ‘سربازی وطن’ یا ‘دفاع ایدئولوژیک’ است که اگر نبود، هیچ کس نمی داند چه بر سر قلمروی به نام ایران می آمد… همه اینها به ما می گوید این افراد در اصل با مقوله ای به نام ‘دفاع’ مشکل دارند حالا یا به این دلیل که اساسا دشمن را دشمن نمی دانند، یا ملت ایران را بزرگ ترین دشمن خود می دانند یا هم اینکه ماموریت آنها حمله به هر چیزی است که ‘تسلیم’ را دشوار یا بی اعتبار می کند».

این فعال رسانه ای در ادامه نوشت: «نیروی نظامی جانش را کف دست گرفته و در مقابل دشمنانی هار و خونخوار ایستاده. خطا هم ممکن است بکند، گرچه که خطاهایش در مقابل توفیقاتش ‘هیچ’ است. ارتش سازمان منضبط و دقیقی است و من اطمینان دارم اصلاحاتی اساسی در سازمان رزم خود ایجاد خواهد کرد، همچنانکه سپاه پس از حادثه هواپیمای اوکراینی نظامات خود را یکسره بازنگری و نوسازی کرده. هیچ خطای انسانی بزرگ تر از این نیست که در میانه نبردی دشوار و پیچیده، لوله تفنگ را سمت ‘سرباز وطن’ بگیرید ولو اشتباهی حتی بزرگ کرده باشد».

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن