از عروس سفیر تا دختر رئیس!/ استحاله حجاب با طعم حقوق های نجومی از بیت المال + عکس

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=4117

این روزها اخبار و تصاویر عروسی لاکچری پسر سفیر ایران در دانمارک در فضای مجازی غوغا کرده و بیش از حواشی مخارج عروسی، سبک زندگی تازه عروس خانواده مرادیان جنجال آفرین شده است.
آناشید حسینی عروس مرتضی مرادیان سیر ایران در دانمارک است که بعنوان طراح لباس در فضای مجازی مدتهاست مشغول ترویج سبک زندگی خاص با معرفی برندهای فوق لاکچری و غربی مشغول است.
جالب اینجاست که وی برای هر پست تبلیغات در صفحه اینستاگرامش ۵ میلیون تومان تعرفه تعیین کرده که البته بیشتر به نظر می رسد این یک نوع پوشش برای کسب درآمد باشد چرا که برگزاری ایونت های او و یارانش در خارج و داخل کشور هزینه های هنگفت بسیاری دارد که قطعا از طریق تبلیغات در اینستاگرام تامین نخواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری صراط، فعالیتهای “حلقه استحاله حجاب” در فضای مجازی تنها به اینجا ختم نمی شود .
زهرا حسینی دختر سید حمید حسینی که عضو اتاق بازرگانی و برادر وزیر اسبق ارشاد بوده و عضویت در اتاق بازرگانی ایران و رئیس کمیسیون اصل ۴۴ و محیط کسب و کار آن را در کارنامه دارد است. او از بنیانگذاران اصلی اتحادیه صادرکنندگان فراورده‌های نفتی است.

زهرا حسینی البته نوه خواهر اکبر هاشمی رفسنجانی هم محسوب می شود. وی یکی دیگر از افرادی است که فعالیتهایش در اینستاگرام سمت و سوی ترویج سبک زندگی لاکچری را دارد.

جالب اینجاست که عموی اصولگرای وی سالها قبل بعنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از اصلی ترین متولیان فضای فرهنگی کشور محسوب می شد!
حسینی که در همه تصاویرش از پوشش مانتو استفاده می کند، در عکسی که کنار مرحوم هاشمی رفسنجانی ایستاده به طرز عجیبی چادر بر سر کرده است.
با مروری بر پست های صفحه وی در اینستاگرام و تحلیل آنچه او و دوستانش در فضای مجازی مشغول عادی سازی و استفاده های بعدی از آن هستند بوضوح مشخص است که تغییر ذائقه مخاطب از جمله دختران جوان در دستور کار شبکه هدایت کننده این باند قرار دارد.
به گزارش گروه اجتماعی صراط نیوز، در این میان عناصر بازیگر در پازل تعریف شده، با ارائه مثلا محصولات و معرفی برندهای معتبر خارجی، نه تنها از عوائد مالی بسیاری برخوردار خواهند شد بلکه به هدف مخفی خود که اشاعه فرهنگ زندگی لاکچری در بین مخاطبانشان هست می رسند.
عدم نظارت درست در فضای مجازی از یک سو و آقازادگی سر حلقه های این شبکه در اینستاگرام باعث شده تا در این اوضاع و احول بهم ریخته اقتصادی کشور، گردانندگان این صفحات از این رهگذر سود مادی و معنوی خوبی به جیب بزنند.

از عروس سفیر تا دختر رئیس!/ لاکچری باش تا رستگار شوی! + تصاویر//////////////////////////////

جالب اینجاست که نزدیکی و همسویی این افراد در فضای مجازی و البته خارج از آن به خوبی مشخص است و همانطور که از تصاویر پیداست آناشید حسینی عروس پر حاشیه سفیر ایران در دانمارک نیز یکی از قدیمی ترین آنهاست .
این نکته لازم به تاکید است که رهبر معظم انقلاب پیش از این پیرامون نفوذ فرهنگی فرمودند: “اینکه ببینیم کسانی با استفاده از هنر، با استفاده از بیان، با استفاده از ابزارهای گوناگون، با استفاده از پول، راه مردم را بزنند، ایمان مردم را مورد تهاجم قرار بدهند، در فرهنگ اسلامی و انقلابی مردم رخنه ایجاد کنند، ما بنشینیم تماشا کنیم و بگوییم که آزادی است، این جور آزادی در هیچ جای دنیا نیست.”

جریان نفوذ فرهنگی هر چه جلوتر می رویم نسبتش با مسئولین بیشتر و نزدیک تر می شود
برگزاری مراسم معرفی کالا در بهترین هتل ها هزینه های هنگفتی دارد که قطعا این دخترکان از جیب شخصی شان آنرا تامین نمی کنند اما باید دید اسپانسرهای پشت پرده “حلقه استحاله حجاب در فضای مجازی” چه کسانی و با چه اهدافی هستند؟

 

از آناشید حسینی تا زهرا حسینی

از آناشید حسینی تا زهرا حسینی
دختر حمید حسینی در کنار مرحوم هاشمی رفسنجانی دایی مادرش

دختر حمید حسینی در کنار مرحوم هاشمی رفسنجانی دایی مادرش
دختر حمید حسینی در کنار زندوکیلی خواننده پاپ

دختر حمید حسینی در کنار زندوکیلی خواننده پاپ
زهرا حینی و همسرش

زهرا حینی و همسرش
راز زندگی لاکچری خاندان حسنی!

راز زندگی لاکچری خاندان حسنی!
آناشید حسینی که تا پیش از حواشی بوجود آمده برای مراسم عروسی و پدرشوهرش، در صفحه مجازی خود در اینستاگرام انوع و اقسام تصاویرش را به نمایش گذاشته بود، بسیاری از آنها از جمله تصویر لباس مراسم عقد و نامزدی اش را حذف کرد تا بیش از پیش بر لاکچری بودن اقداماتشان دامن بزند .

صراط:به تازگی تصاویری در فضای مجازی دست به دست می شود که مربوط است به مجلس عروسی محسن مرادیان و آناشید حسینی پسر سفیر ایران در دانمارک .

حضور برخی چهره های سیاسی در این مراسم و برگزاری این جشن در یکی از گران قیمت ترین تالارهای شهر تهران موجی از ناراحتی را میان مردم ایجاد کرده است .

به گزارش پایگاه خبری صراط، پس از بازتاب گسترده این تصاویر، فرزند سفیر ایران در دانمارک که داماد مراسم مذکور بوده است با عنوان اینکه پدرش از جزئیات مراسم مطلع نبوده و در عمل انجام شده قرار گرفته است سعی کرد تا وی را از حواشی این عروسی لاکچری مصون نگهدارد اما دفاع ناشیانه پدر از پسر باعث شد تا اوضاع بدتر شود چرا که در اینصورت باید اینگونه تصور کرد که مرادیان که مسئولیت مهم سفارت ایران را در یک کشور اروپایی بر عهده دارد، از اوضاع و احوال خانواده اش تا جایی بی خبر است که ناگهان سر از عروسی پسرش در یک تالار سوپر لاکچری در می آورد!

اما روی دیگر این تصاویر، صفحه اینستاگرام خانم عروس است .

آناشید حسینی که تا پیش از حواشی بوجود آمده برای مراسم عروسی و پدرشوهرش، در صفحه مجازی خود در اینستاگرام انوع و اقسام تصاویرش را به نمایش گذاشته بود، بسیاری از آنها از جمله تصویر لباس مراسم عقد و نامزدی اش را حذف کرد تا بیش از پیش بر لاکچری بودن اقداماتشان دامن بزند .

یکی از راه های نفوذ در کشور نفوذ در فرهنگ هر کشور است که سالهاست کلید خورده و هر روز در حال تغییر است تا لطمه اصلی را به کشور وارد کند.
دیگر زمان ورود از جانب ویدیو و ماهواره و فیلم های غیر اخلاقی گذشته و امروز مد و لباس و فشن است که نقش زیادی در نفوذ فرهنگی دارد که متاسفانه این حوزه کاملا رها شده و هیچ نظارتی روی این مسائل وجود ندارد
سیده آناشید حسینی(عروس مراسم مورد اشاره) مدتی است که در اینستاگرام فعالیت های ضد فرهنگی خود را شروع کرده است.
وی از ابتدا در ایران در محفل های مختلفی شرکت کرده و با تعداد زیادی از جوانان که در حوزه لباس و طراحی تخصص دارند ارتباط برقرار می کند
حسینی قبل از ازدواج یکی از مدل های اینستاگرام بوده که انواع مختلفی از تصاویر وی در فضای مجازی گواه این مدعاست اما در برهه ای از زمان که به نظر می رسد زمان آشنایی اش با امیرمحسن مرادیان باشد کار مدلینگ را با یک نرمش تبدیل به مدل اسلامی و طراح لباس هایی با برند حجاب استایل می کند .

عروس سفیر ایران در دانمارک اکنون به وضوح در اینستاگرام مطرح می کند که کارش برای افرادی است که می خواهند چادر را کنار بگذارند و از پوشش اسلامی راحت تری استفاده کنند.

جالب اینجاست که در این رهگذر، برخی دیگر از افراد مساله دار از جمله خانم یاسمن اشراقی تبلیغ بسیاری برای این فرد انجام می دهد و از طرف دیگر با خانواده محمدعلی فردین و مخصوصا حنا فردین بسیار در ارتباط است.
خانم عروس به واسطه همسر و پدر شوهرش از روابط به خوبی استفاده کرده و در برنامه وقتشه شبکه نسیم صدا و سیما نیز با همسرش حضور داشته و برند خود را تبلیغ کرده اند.

اقدامات آناشید حسینی در فضای مدلینگ کار را به جایی رساند که تصاویرش روی جلد مجلات و روزنامه ها هم منتشر شده است.
در جزئیات اقدامات امیرمحسن مرادیان و همسرش مطالب بسیاری مطرح است که در آینده به آنها اشاره خواهد شد اما با توجه به آنچه گفته شد، بعید است این نکته که آقای سفیر از اوضاع و احوال مطلع نبوده و در عمل انجام شده قرار گرفته است را بتوان باور کرد .

خصوصا اینکه فرزند و عروس مرتضی مرادیان سفیر ایران در دانمارک، مدت بسیاری را خارج از کشور زندگی کرده و امور اقتصادی و فرهنگی! خود را پیگیری می کنند!

آقای داماد و رفقا

آقای داماد و رفقا
برخی از مهمانان مراسم

برخی از مهمانان مراسم
برخی از مهمانان مراسم

برخی از مهمانان مراسم
عروس سفیر ایران در دانمارک و شوهرش

عروس سفیر ایران در دانمارک و شوهرش
عروس خانم!

عروس خانم!
تالار عروسی فرزند سفیر ایران در دانمارک

تالار عروسی فرزند سفیر ایران در دانمارک
برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close