اقتصادیایرانجهانچند رسانه ایسیاسیفرهنگی و اجتماعیکلیپ و فیلمگزارشویژه

استاد حسن عباسی : آقای روحانی بجای عذرخواهی طلبکارید؟ + فیلم

دانلود کنید

 

استاد حسن عباسی:
🚩 مسوولان جمهوری اسلامی امروز شبهه ناک زندگی می کنند. امروز هرچیزی که درباره مسوولین گفته می شود مردم باور می کنند، زیرا این امر عادی شده است و مسوولان سعی نمی کنند خودشان را اصلاح کنند.
🚩 مقامات جمهوری اسلامی ما درباره عملکرد شما و درباره ناکارآمدی شما که دارد به اسم اسلام و ولایت تمام می شود مشکوک هستیم مگر خلاف آن ثابت شود.
🚩 هر مقام مسوولی که بخواهد ثابت کند که نفوذی نیست و اسلام را پیاده می کند این زحمت و تلاش را باید مردم در عمل وی مشاهده کنند. آن گونه که رهبری فرمود مثل آن تیم فوتبال که پیروز نمی شود اما مردم می بینند که زحمت کشیده است.
🚩 آقای روحانی با دروغ رای آوردید. مگر شما نبودید که می گفتید: «مردم اگر می خواهید تحریم برگردد به ما رای ندهید.»
🚩 دولت و مجلس امروز دست یک جریان به خصوص است که همیشه طلبکار بوده است، از دین هزینه می کنند و بعد ولایت باید پاسخگوی ناکارآمدی‌شان باشد.
🚩 آقای روحانی اولین رفراندوم قانون اساسی برگزار بشود ببینیم آن بییت و سه میلیون نفری که به شما رای دادند چه تعدادشان مجدد به شما رای خواهند داد؟
🚩 آقای روحانی زمانی که آمدید تلوزیون مردم انتظار داشتند بخاطر فساد درون دولتت عذر خواهی کنی،این تکبر یه حساب اسلام و روحانیت گذاشته می شود. شما متوجه نیستی در چه لباسی هستی!
🚩 آقای روحانی به دلیل دروغ های سال گذشته اش، نشستنش بر کرسی مسوولیت مشروعیت ندارد.
🚩 مسیر که آغاز شده تا پاسخگو کردن مسوولان و مقامات در سطوح مختلف به حول و قوه الهی ادامه خواهد یافت.

بر چسب ها

پیشنهاد سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close