استاندار زنجان: خریدار سهام ایران ترانسفو اهلیت لازم را نداشته است

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=10076

فتح‌الله حقیقی در حاشیه بازدید وزیر صمت از گروه صنعتی ایران ترانسفو در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت بخشی از سهام فروخته ایران ترانسفو اظهار داشت: موضوع در شورای تامین استان مطرح شده است.

وی ادامه داد: مطالبی که در فضای مجازی مطرح شده شایعه است، ولی خریدار بخشی از سهام این شرکت اهلیت لازم را نداشته و مشکل مالی دارد که در شورای تامین استان مصوب شد که مشکل خود را برطرف کند یا نماینده تام‌الاختیار را برای استان معرفی کند.

استاندار زنجان افزود: متاسفانه در فرصت ارائه شده، شخص مورد نظر نتوانست اقدام مثبتی انجام دهد و موضوع بنا به دستور رئیس قوه قضائیه در سفر در استان از طریق این دستگاه در حال پیگیری است.

بیشتر بخوانید :

بزرگترین تولیدکننده ترانسفورماتور کشور قربانی یک واگذاری اشتباه/ سود هزار میلیاردی سهامدار ۵۰میلیاردی ایران ترانسفو

از روغن جهان تا ایران ترانسفو در جلسه پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی / وضعیت بحرانی ۸ واحد تولیدی در زنجان بحرانی

حقیقی در ادامه با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران بخش خصوصی انسان شریف و بزرگواری هستند، افزود: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب ما دولتی‌ها موظف به حمایت از سرمایه‌گذاران واقعی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه کمیته رصد اشتغال در استان نظارت بر موضوع به‌کارگیری نیروهای بومی در صنایع را به‌صورت ویژه پیگیری می‌کند، اضافه کرد: ما از بخش خصوصی انتظار داریم ۱۰۰ درصد اشتغال از افراد بومی باشد مگر اینکه تخصص لازم در استان وجود نداشته باشد.

استاندار زنجان از تشکیل پنجره واحد سرمایه‌گذاری در استان خبر داد و گفت: برخی از استعلامات سرمایه‌گذاری از دستگاه‌های اجرایی تا سه سال طول می‌کشید که این امر را به حداقل رسانده و با مکانیزه‌سازی این مهم دنبال سهولت و شفاف‌سازی هستیم.

تسنیم

برچسب ها
مشاهده بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن