اغتشاش گران زنجان را شناسایی کنید + حواشی اغتشاشات زنجان

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=2130

حوادث تلخ چند روز گذشته که از اعتراض و تحصن به‌حق و مسالمت‌آمیز مردم عادی و معترض به گرانی و بیکاری و تبعیض آغاز شد، در نهایت به دست موج‌سواران و عناصر فرصت‌طلب داخلی و خارجی و به تحریک کانال‌ها و شبکه‌های ضدانقلاب، کار به اغتشاش و تخریب اموال عمومی کشیده شد. با این وصف، نه تنها مطالبات صحیح مردم به سرانجام مشخصی نمی‌رسد، بلکه به دلیل تخریب‌ها و ناامنی‌هایی که اغتشاشگران به ویژه در عصر شنبه نهم دی ماه در برخی میدان‌ها و خیابان‌های شهر و استان‌های کشور عزیزمان انجام دادند، اعتراضات شکل امنیتی پیدا خواهد کرد.

وب سایت گرداب از همه مردم درخواست می‌کند عناصر فتنه‌گری که سبب امنیتی شدن فضای مطالبات ارزشمند مردم شدند و به اموال عمومی و خصوصی مردم تعرض کردند، شناسایی نمایند تا برخورد قاطع سبب شود از این پس هر کسی با هر بهانه‌ای جرأت تخریب و آشوب را نداشته باشد و مردم نیز مطمئن شوند عاملان و خاطیان حوادث تلخ ابتدای زمستان ۱۳۹۶ به دست قانون سپرده شده‌اند.

در صورتی که هر گونه مشخصاتی از صاحبان عکس‌های زیر و یا هر گونه اخبار و اطلاعاتی اعم از عکس، فیلم، خبر، ایمیل و آدرس اینترنتی و یا شکایتی که در خصوص جریان‌های اغتشاش طلب از هر گروه و صنفی که در فضای مجازی اقدام به تحریک فعالیت‌های مخرب می‌کنند دارید، می توانید از طریق سایت گرداب (بخش تماس با ما و یا سامانه تعاملی گرداب)گزارش کنید.

ستاد خبری وزارت اطلاعات: ۱۱۳

ستاد خبری سپاه پاسداران: ۱۱۴

ستاد خبری ناجا: ۱۱۰

index


ماجرای لو رفتن لباس یک دست اغتشاشگران +فیلم

در یکی از شهرها لیدر آشوبگران با لباس کلاهدار طوسی رنگ و در حالی که با کمک ماسک صورت خود را پوشانده بود به سمت مرکز میدان رفته و گویی که نیروهایی غیرایرانی موفق به‌اشغال شهر شده‌اند، پرچم ایران را پایین می‌کشد.
در تهران نیز مواردی مشابه این موضوع دیده شده است. در تصاویر ضبط شده فردی که دقیقا به همان شکل لباس پوشیده با سنگی در دست به سمت ایستگاه بی‌آرتی رفته و اقدام به شکستن شیشه‌های ایستگاه اتوبوس می‌کند. در دیگر تصاویر مربوط به تهران نیز شخصی با همین طرز لباس از میان افراد به سمت نرده‌های وسط خیابان رفته و با تکان دادن آن بقیه را به این کار ترغیب می‌کند تا اینکه این موانع آهنی میان دو لاین خیابان را ساقط کنند.
تصاویر ضبط شده از مرکز استان گیلان نیز گویای آن است که در میان اغتشاشگران این شهر نیز دو نفر با همین ترتیب به چشم می‌خورند. در تصاویر ضبط شده از اصفهان نیز چندین فرد با این فرم لباس در میان اغتشاشگران به چشم می‌خورند. همچنین در تصاویر مربوط به زنجان نیز فردی که به مدیریت میدانی اغتشاش می‌پردازد با این نوع لباس دیده می‌شود.

براساس این گزارش، این بار نیز علی صدری نیا در صفحه اینستاگرام خود در مطلبی با عنوان ” واکنش سایت سلطنت‌طلب به خبر دیروز در مورد لباسهای یکدست و هماهنگ لیدرهای اغتشاشات در شهرهای مختلف” از دستپاچگی سایت‌های ضد انقلاب خبر داد که به عوامل خود اخطار فوری دادند که رنگ لباس لو رفت. سپس در این خبر دستورالعمل جدیدی را برای اغتشاشگران اعلام می‌کند.


فیلم/ روشنگری مداح معروف زنجانی درباره فتنه جدید

حاج مهدی رسولی مداح جوان زنجانی، دیشب در میان تجمع کنندگان این شهر رفته و علاوه بر شنیدن صحبت های مردم، از آنها می خواست، فریب افرادی که هدفی جز فتنه گری ندارند را نخورند.

 

آتش زدن بانکی در چهارراه سعدی و میدان انقلاب زنجان.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close