ابهراستان زنجاناقتصادیایجرودایرانخدابندهخرمدرهزنجانسلطانیهطارمفرهنگی و اجتماعیگزارشماهنشانویژه

افزایش ۶۸ درصدی کمک زنجانی ها به ایتام کمیته امداد

کمک حامیان همکار با کمیته امداد استان زنجان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین در ۳ ماهه اول سالجاری به یک میلیارد و ۹۴۲ میلیون تومان رسید.

 هدایت صفری با قدردانی از مشارکت خیران و حامیان در برنامه‌های اجرایی این نهاد اظهار کرد: با مشارکت مطلوب حامیان در طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین استان زنجان منابع قابل‌توجهی برای خدمت‌رسانی به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان تأمین می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه خیران پشتیبان معنوی کمیته امداد بوده و خیران زنجانی در کمک به ایتام و فرزندان محسنین همواره پیش‌قدم بوده‌اند، افزود: قریب به۱۵ هزار خیر زنجانی در قالب طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین حمایت مادی و معنوی ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان را بر عهده‌دارند.

صفری از بهره‌مندی بیش از ۳ هزار ۱۶۲ یتیم و فرزند محسنین از کمک حامیان همکار با کمیته امداد استان زنجان در قالب طرح‌های اکرام و محسنین خبر داد و گفت: حامیان زنجانی به‌منظور کمک به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سه ماهه اول امسال بیش ازیک میلیارد و ۹۴۲ میلیون تومان کمک کرده‌اند.

وی ادامه داد: مشارکت حامیان زنجانی در کمک به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب طرح‌های اکرام و محسنین در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۸ درصد رشدداشته است.

وی بابیان اینکه رویکرد کمیته امداد در حوزه خدمت‌رسانی به گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت این نهاد توانمندسازی آن‌ها با استفاده از ظرفیت‌های مردمی است، عنوان کرد: امیدوار هستیم با افزایش مشارکت خیران زنجانی در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد زمینه توانمندسازی و استقلال اقتصادی جامعه هدف این نهاد فراهم شود.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close