اولتیماتوم فرماندار زنجان؛ چاره‌ای جز تعطیلی ناوگان حمل‌ونقلی نداریم

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=19748

– به گزارش زنجان سحر –

رضا عسگری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در زنجان با تاکید بر اینکه در حوزه حمل و نقل در شهر با مشکل جدی مواجه هستیم، اظهار داشت: کمتر از ۴۰ درصد از ناوگان عمومی زنجان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در این راستا تذکرات لازم به شهرداری زنجان داده شده و از سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری خواسته شده تا با متخلفان در این حوزه برخورد جدی داشته باشد، تصریح کرد: متاسفانه این رانندگان  تن به تمکین نداده و تخلف می‌کنند.

گزارش| نفس “صنعت گاوداری زنجان ” به شماره افتاد / هزینه‌های نگهداری گاوداری سر به فلک کشید
‌طرح ویژه مجلس برای کاهش محسوس قیمت خودرو / دارندگان چند خودرو ملزم به پرداخت مالیات می‌شوند
گزارش| در آموزش و پرورش زنجان چه می‌گذرد/ چرا مسئولان از شفاف‌سازی آزمون نهضت سوادآموزی بیم دارند؟

فرماندار زنجان گفت: یکی از مطالبه‌ اصلی ما از سازمان حمل و نقل شهرداری این است که هرچه سریعتر گزارش مکتوبی در خصوص توقیف تاکسی‌ها و ون‌های متخلف به ما ارسال کنند و در صورت عدم ارسال این گزارش مجبور هستیم به ناچار ناوگان حمل و نقل عمومی در شهر را تعطیل کنیم.

وی با بیان اینکه در صورت عدم تمکین رانندگان ناوگان عمومی چاره‌ای جز اتخاذ تصمیم‌های سختگیرانه نداریم، افزود: در گام نخست هدف ما این است که خود فعالان این عرصه دستورالعمل‌ها را رعایت کنند اما در صورت تخلف آنها، از پلیس راهور هم برای اعمال قانون کمک خواهیم گرفت.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد مبتلایان به کرونا روند افزایش دارد، گفت: در بخش نظارتی از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

انتهای پیام/ش


منبع : تسنیم

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن