اژه ای در زنجان : حکم ۳۵ نفر از مفسدین اقتصادی صادر شد/ ۳ نفر به اعدام محکوم شدند/ مردم نگران کالاهای اساسی نباشند

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=4853

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری استان زنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به برخورد قوه قضاییه با محتکرین و مفسدین اقتصادی اظهار کرد: در خصوص مبارزه با مفسدین طبق آخرین اخبار در دادگاه‌های ویژه تهران ظرف همین روزهای اخیر ۳۵ نفر محکوم شدند.

وی افزود: از این ۳۵ نفر ۳ نفر به عنوان مفسد فی الارض به اعدام محکوم شدند که حکم‌شان غیرقطعی بوده و در صورت اعتراض باید به دیوان عالی کشور برود.

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه ۳۲ نفر به حبس محکوم شدند، خاطرنشان کرد: برخی از این افراد به ۲۰ سال، ۱۲ سال، ۱۰ سال حبس و پایین تر محکوم شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه از همکاری مردم نهایت تشکر را داریم، گفت: به واقع مردم همکاری خوبی دارند و امیدواریم این همکاری جهت معرفی مفسدین ادامه داشته باشد و همان طور که قبلا گفته‌‎ام کسانی که می‌خواهند حتی اسمشان هم محفوظ بماند، اسمشان به طور یقین محفوظ خواهد ماند.

حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای بیان کرد: در این شرایطی که دشمن تلاش می‌کند تا به خیال باطل خودش مردم را ناامید و فضای جامعه را ملتهب کند، مردم مطمئن باشند که به بحمدالله دولت به میزان بسیار خوبی موارد مورد نیاز به خصوص کالاهای اساسی را وارد و ذخیره کرده و هیچ گونه نگرانی نباید در این زمینه باشد.

وی با تاکید بر اینکه مردم به حد نیاز خود خرید کنند، تصریح کرد: برخی از رسانه‌های بیگانه در تلاش هستند تا مردم را نگران کنند، مردم مطمئن باشند که کالا به میزان کافی وجود دارد.

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به موضوع کامیونداران اظهار کرد: کسانی در بخش حمل و نقل خدمت رسانی می‌کنند و در این راستا افرادی با تحریک دشمن در امر نقل و انتقال اختلال ایجاد می‌کنند.

وی تاکید کرد: کسانی که این اقدامات را انجام می‌دهند به خصوص افرادی که کامیونداران را تهدید کرده و از تردد اینها جلوگیری می‌کنند، بدانند که مجازات بسیار سختی به دنبال آنها خواهد بود.

حجت‌الاسلام محسنی اژه ای ادامه داد: به همه دادستانها تاکید شده که به کمک نیروی انتظامی همه افرادی که از این طریق اخلال و تهدید ایجاد می‌کنند، به هیچ وجه در دستگیری و برخورد با این افراد اغماض نکنند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close