بدمینتون زنجان در کشور سرآمد است


فرشاد نصرتی در مجمع سالیانه هیئت بدمینتون استان زنجان که در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، با بیان اینکه زنجان همواره یکی از استان‌هایی که جایگاه ارزنده‌ای در رشته بدمینتون داشته است، گفت: این حاکی از آن است که مدیریت خوبی در این رشته حاکم بوده است.

وی با اشاره به اینکه برخورداری از علم روز ورزش باید توأم با مدیریت صحیح و مطلوب باشد تا بتواند منجر به توسعه ورزش شود، افزود: نمی‌توان به تنهایی بر داشتن علم روز ورزش تکیه کرد و انتظار داشت نتایج مطلوبی به دست آورد؛ چرا که مدیریت در شرایط کنونی حرف اول را به ویژه در ورزش می‌زند.

دبیر فدراسیون بدمینتون با یادآوری اینکه یکی از دغدغه‌های جدی رشته بدمینتون بعد از گذشت بیش از نیم قرن از عمر این رشته در ایران، ناشناخته بودن آن است، تصریح کرد: بدمینتون جزو رشته‌هایی است که علی‌رغم قدمت زیاد در ایران، هنوز بسیاری از مردم با این ورزش آشنایی کافی ندارند.

نصرتی با تاکید بر اینکه زنجان جزو استان‌هایی است که می‌تواند فدراسیون را در شناساندن این رشته یاری کند، ادامه داد: به همین خاطر انتظار فدراسیون از استان‌هایی که در این رشته جزو سرآمدان بدمنیتون ایران هستند، بیش از سایر استان‌ها بوده و زنجان نیز جزو یکی از این استان‌ها به شمار می‌رود.

دبیر فدراسیون بدمینتون از زنجان به عنوان یکی از بازوان توانمند فدراسیون بدمینتون یاد کرد و ادامه داد: فدراسیون اهداف توسعه‌طلبانه‌ای را برای آینده این رشته در نظر داشته و قصد دارد از ظرفیت استان‌هایی چون زنجان که بعد از گذشته چند دهه توانسته‌اند جایگاه متعالی خود را در این رشته حفظ کنند، استفاده کند.

نصرتی با اشاره به اینکه امروز اکثر استان‌ها توانسته‌اند با برنامه‌ریزی مطلوب به نتایج قابل توجهی در بدمینتون دست یابند، اظهار کرد: زنجان جزو استان‌هایی است که از همان ابتدا نام خود را در این رشته مطرح کرد و توانست بعد از گذشته چند دهه و با وجود رشد بدمینتون در سایر استان‌ها، جایگاه ارزشمند خود را در کشور حفظ کند که این خود نشأت گرفته از مدیریت صحیح در این رشته بوده است.

وی خاطرنشان کرد: نگاه فدراسیون به زنجان همواره به عنوان یکی از بازوان توانمند این فدراسیون بوده و زنجان بارها با معرفی نفرات زبده به تیم‌های ملی و نیز میزبانی رویدادهای ملی و بین‌المللی، شایستگی‌های خود را به اثبات رسانده است.

کد خبر ۵۰۲۴۹۶۲

منبع : مهر

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن