برخورداری جمعیت روستایی زنجان از گاز به ۹۴٫۵ درصد خواهد رسید

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=10024

موسی احمدلو  ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در محل شرکت گاز استان زنجان ، با بیان اینکه ۲۱ شهر  استان زنجان از نعمت گاز بهره مند هستند، گفت: ۱۰۰ درصد از جمعیت شهری زنجان از گاز استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه استان زنجان ۹۱۰ روستای دارای سکنه دارد، اظهار کرد: از این تعداد ۵۶۴ روستا از نعمت گاز برخوردار هستند که ۸۵ درصد از جمعیت روستایی استان را شامل می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه عملیات گاز رسانی به ۴۸ روستای استان زنجان در دست  اقدام است، تاکید کرد: تا پایان سال گاز رسانی به این روستاها به اتمام می رسیده و بهره برداری می رسد و برخورداری جمعیت روستایی از گاز به ۹۰.۶ درصد می رسد.

احمدلو افزود: گاز رسانی به ۴۶ روستا  را پیمان سپاری کردیم که با گاز رسانی به این روستاها هم خانوارهای بهره مند از گاز طبیعی در روستاهای استان به ۹۴.۵ درصد می رسد.

وی با بیان اینکه گاز رسانی به روستاهای ۲۰ خانوار را هم در برنامه داریم،ابراز کرد: برنامه ریزی و مدیریت لازم برای گاز رسانی به این روستاها هم در دست اقدام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: گاز رسانی به روستاها وظیفه مهم و اساسی دولت است و در این راستا شرکت گاز استان زنجان با برنامه ریزی های کارشناسی شده درصدد ارتقای بهره‌مندی روستاها از گاز است.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close