برخورد جدی با مدیرانی که مصوبات ستاد کرونا را نادیده می‌گیرند

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=19725

به گزارش زنجان سحر؛ به نقل از موج رسا; خدابخش مرادی امروز در جلسه ستاد کرونای استان زنجان، با بیان اینکه در حال حاضر برخورد با متخلفانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، از مرحله توصیه گذشته شده است، افزود: با دستگاه‌هایی که پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند، برخورد جدی انجام می‌شود.

 
وی افزود: خرد و تلاش عمومی موجب روند مطلوب شد و در حال حاضر زنجان در مرز هشدار قرار گرفت و باید تلاش بیشتری برای گذر از وضعیت انجام شود.
 
این مسئول گفت: همه دستگاه‌های اجرایی و اعضای ستاد کرونا وظیفه اجتماعی برای آگاه سازی مردم را در زمینه بیماری کرونا دارند و رعایت مصوبات ستاد کرونای استان از سوی همه دستگاه‌های اجرایی مورد تاکید است.
 
 معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه بر اساس مصوبات محدودیت‌ها در شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز به مدت یک هفته تمدید شد و باید نظارت لازم در این زمینه انجام شود،خاطرنشان کرد: در خصوص برگزاری مراسم‌های عروسی و عزا به عنوان مهمترین عامل افزایش بیماران باید ضمن آگاه سازی مردم، مراسم با تعداد بسیار محدود برگزار شود.
 
مرادی افزود: با مراسم‌هایی که با تعداد افراد بیشتری برگزار می‌شود، برخورد جدی انجام می‌شود و مراسم‌های ترحیم به هیچ وجه نباید در منازل و با تعداد افراد بیشتری برگزار شود و باید این مراسم‌ها تنها منوط به برگزاری مراسم تشیع و تدفین شود.
 
وی بیان داشت: پروتکل‌های بهداشتی برای همه موارد مطرح شده وجود دارد و باید حمل‌و‌نقل عمومی، دفاتر پیشخوان و بانک‌ها این پروتکل‌ها را رعایت کنند.
 
این مسئول تصریح کرد: انتظار داریم در حوزه اماکن نیز نظارت‌های لازم انجام و اصناف نیز پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
 
وی گفت: با مدیرانی که زیرمجموعه‌های آنان پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، برخورد می‌شود و ظرف ۲۴ ساعت آینده باید مصوبات ستاد کرونا اجرا و در صورت انحراف از معیار مدیران باید خطاب قرار گیرند.
انتهای پیام/

منبع : راه دانا

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن