استان زنجانزنجانفرهنگی و اجتماعی

برگزاری ۱۴ مین همایش شیرخوارگان حسینی در زنجان همراه با توزیع ۱۰ هزار دست لباس

دبیر مجمع بزرگداشت جهانی حضرت علی‌اصغر (ع) استان زنجان گفت: امسال هم حسینیه عاشقان ثارالله زنجان میزبان چهاردهمین همایش شیرخوارگان خواهد بود.

داود خدایی اظهار کرد: امسال چهاردهمین همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با سراسر کشور در جمعه نخست محرم اجرا می‌شود.

 دبیر مجمع بزرگداشت جهانی حضرت علی‌اصغر (ع) استان زنجان با بیان اینکه امسال ۱۰ هزار لباس برای همایش دوخته و آماده توزیع شد؛ تصریح کرد: کارگاه دوخت لباس همایش شیرخوارگان همزمان با میلاد باسعادت امام رضا(علیه السلام) در زنجان آغاز و چند رو قبل از ماه محرم کار خود را تمام کرد.

وی با اشاره به اینکه امسال چهاردهمین همایش شیرخوارگان حسینی در زنجان برگزار خواهد شد؛ اضافه کرد: این مراسم ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح روز جمعه ۲۳ شهریورماه در محل حسینیه عاشقان ثارالله واقع در بزرگراه ۲۲ بهمن برگزار می‌شود.

خدایی با اشاره به اینکه برنامه‌های متعددی برای اجرا در این همایش در نظر گرفته شده است؛ تصریح کرد: قرائت نذرنامه؛ گهواره گردانی؛ مرثیه‌سرایی و سخنرانی از برنامه‌‎های در نظر گرفته شده برای اجرا در این مراسم است.

 دبیر مجمع بزرگداشت جهانی حضرت علی‌اصغر (ع) استان زنجان افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده کودکان در این مراسم لباس‌های متحدالشکل سبزرنگ و پیشانی‌بند یا صاحب‌الزمان (عج) بر تن خواهند کرد.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close