آخرین اخباراقتصادیایرانسیاسیفرهنگی و اجتماعیویژهیادداشت

بزنید این اوباش را ! پدرشان را در بیاورید این کارگران مفت خور را !

بزنید این اوباش را!
پدرشان را در بیاورید این کارگران  مفت خور را!
جوری شلاقشان بزنید که تا ماه ها در خانه هایشان از درد به خود بپیچند تا دیگر صدای وز وز تجمعاتشان پرده گوش های نرم و لطیف شیوخ نیاوران  نشین اصلاحات  را آزار ندهد!
تا حضرات سر موعد با تکرار خود آب و علوفه سگ بازان  سگ بغل کن پورشه سوار  را تأمین کنند!
اصلا مگر کلا چقدر حقوق میگیرند که صبح تا شب صدای اعتراضشان گوش فلک را کر کرده؟ ماهی یک میلیون؟ دو میلیون؟
اصلا چند وقت حق و حقوقشان عقب افتاده که اینگونه لگد پرانی میکنند؟ یک سال؟ دو سال؟  حالا اگر جای علی صدقی  با ماهی دویست میلیون تومان حقوق و صفدر حسینی  با ماهی ۵۷ میلیون حقوق بودید و دو سال حقوق نمیگرفتید چه میکردید؟  رعیت همیشه گشنه! اصلا مگر چکار میکنید که اینگونه طلبکار هم هستید؟  نهایت کنار کوره های داغ و درون معدن ها صبح را شب کنید که در برابر جهد بلیغ سرداران دیپلماسی  در لابی های گرم و نرم هتل کوبورگ قطره هم نیست در برابر دریا!
به برجام  دهن کجی میکنید پدر سوخته ها؟  مگر کورید و نمیبینید چرخ سانتریفیوژ  ها تند تر از چرخ کارخانه  ها میچرخد و چرخ کارخانه ها تند تر از چرخ زندگی مردم؟  مگر نمیبینید چنان از درآمد سرشار شدید چنان رونق اقتصادی  ایجاد شد که دیگر کسی نیاز به آن ۴۵ تومان یارانه ندارد؟
اصلا به جهنم که نمیبینید!  به جهنم  که ندارید!  بروید یک جای گرم!  بروید عینک بزنید! بروید یقه سپاه  و بسیج  را بگیرید!
بروید یقه مدافعان حرم  را بگیرید که آنسوی مرزها میجنگند،  فقط وای به حالتان اگر گریه دختران بدون کیف و کفش و لباس شما رعیت زاده ها، خواب ناز دختر مظلوم وزیر  را بر هم زند!
وای به حالتان اگر ناله های شما خاطر عزیز مدیران شیک و اتو کشیده توتال  و ایرباس  و پژو  و بوئینگ  را مکدر کند!  وای به حال تان اگر جز رفع حصر  و لغو کنسرت  و ربنای شجریان ،دختران دم بخت و پسران بیکار و لباس های کهنه و سفره های خالی را دغدغه بدانید!  وای به حالتان اگر پیام انتخابات را نشنیده باشید!
و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ و آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی باز می گردند

میثم زلفخانی

21910079_813116055526569_1744822844728016896_n

بر چسب ها

پیشنهاد سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close