بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی / نام‌گذاری ۳ خیابان به نام شهدا در زنجان

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=12057

عباس راشاد در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در جلسه شورای نام‌‍گذاری معابر شهر زنجان که دقایقی پیش برگزار شد به یمن ورود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و مراسم تشییع این شهید بزرگوار یکی از خیابان‌های شهر به نام ایشان نام‌گذاری شد.

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر زنجان تصریح کرد: در همین راستا طبق تصمیم شورای نام‌گذاری شورای شهر زنجان از حد فاصل بلوار شهید شهریاری تا میدان مدیریت به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی نام‌گذاری شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه همچنین نام‌گذاری دو معبر دیگر نیز انجام شد، اضافه کرد: در این راستا از میدان جهاد تا میدان استقلال به نام شهید رحیم تاران نام‌گذاری شد.

راشاد اضافه کرد: در این جلسه همچنین خیابان میدان ولیعصر تا تقاطع اشراق نیز به اسم شهید پیرمحمدی نام‌گذاری شد.

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به پیشنهاد رئیس سازمان فرهنگی در خصوص نام‌گذاری یکی از معابر و یا میدان به نام شهید هادی طارمی، افزود: در جلسه کمیته نام‌گذاری تقاطع ورودی شهر زنجان از سمت فرودگاه و شهرک صنعتی «تقاطع مابین کوی فرهنگ و شهرک ثمین» موافقت شد.

 وی در خصوص دیگر تصمیمات کمیته نیز گفت: موضوع درخواست خانواده شهید حسن طاهری در خصوص کوچه ۸ متری واقع در پشت بیت‌الرقیه به نام آن شهید گرانقدر مواققت شد.

راشاد با اشاره به اینکه این اقدامات در راستای پاسداشت مقام شامخ شهدا انجام می‌شود، تصریح کرد: نام شهدا با مردم و کشور عزیز ایران اسلامی عجین شده است و ریشه تاریخی، فرهنگی، هنری و معنوی بیانگر این است که مردم با شهدا زندگی می‌کنند و شهدا را سرمایه‌های اصلی خود می‌دانند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close