تأمین بسته معیشتی ویژه شب عید برای مددجویان زنجانی

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=13759

هدایت صفری امروز در گفت‌و‌گو با فارس اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برای تأمین معیشت شب عید مددجویان کمیته امداد برنامه‌های متعددی پیش‌بینی شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به تأمین بسته معیشتی ویژه شب عید برای مددجویان زنجانی افزود: بسته معیشتی ویژه شب عید مددجویان از محل مشارکت خیران در جشن نیکوکاری تامین خواهد شد.
وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های کمیته امداد زمینه‌سازی برای حضور و مشارکت خیرین است، اضافه کرد: با همین رویکرد برنامه‌ریزی شده است تا بسته معیشتی ویژه شب عید برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از محل مشارکت خیران در جشن نیکوکاری تامین شود.
صفری همچنین از برگزاری جشن نیکوکاری همزمان با روزهای پایانی سال خبر داد و گفت: جشن نیکوکاری فرصت مهمی در حوزه مشارکت‌های مردمی در ایام پایانی سال برای تامین نیازهای خانواده‌های نیازمند است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان به پرداخت ۴ هزار و ۶۴۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه و اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان استان زنجان از ابتدای امسال اشاره کرد و گفت: از این تعداد تسهیلات ۳ هزار و  ۱۵۲ فقره در قالب تسهیلات کارگشایی و قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد و نیازمند استان زنجان با مبلغ  ۱۲ میلیارد و ۲۲۷ میلیون تومان پرداخت‌ شده است.
صفری همچنین به پرداخت ۴۳۷ فقره وام اشتغال اشاره کرد و گفت : در  ۱۱ ماه گذشته از سال‌جاری  امسال مبلغ ۷ میلیارد و ۳۹۴ میلیون تومان تسهیلات اشتغال از طریق صندوق امداد ولایت استان زنجان به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند پرداخت شده است.
صفری همچنین از پرداخت ۱۱۷ فقره تسهیلات ودیعه مسکن و ۹۳۴ فقره تسهیلات خرید و یا احداث مسکن شهری و روستایی خبر داد و افزود: برای پرداخت این تعداد تسهیلات مسکن نیز در ۱۱ ماه گذشته از سال‌جاری، بیش از ۶ میلیارد و ۳۱۶ میلیون تومان به مددجویان واجد شرایط پرداخت شده است.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close