تایید صلاحیت شدگان برای انتخابات مجلس در استان زنجان+ اسامی

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=12383

 با پایان بررسی اعضای هیأت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده برای حضور در این انتخابات مشخص شد.

 از ۲۳۱ نفر داوطلب ثبت نام کننده در استان زنجان برای انتخابات مجلس ۱۵ نفر انصراف دادند و از داوطلبین ‏باقیمانده ۸۹ نفر تایید، ۷۸ نفر رد صلاحیت و صلاحیت ۴۹ نفر احراز نشده است.‏

اسامی داوطلبین تایید صلاحیت شده بر اساس اطلاعات به دست آمده و تحقیات میدانی خبرنگاران خبرگزاری فارس در حوزه زنجان و طارم به شرح زیر است: ‏

۱_منیر اسمعیلی

۲_مصطفی افکاری اید لو

۳_مریم باقری

۴_سیده رقیه موسوی

۵_ احمد سلامت

۶_ اسحق اسماعیلی

۷_ جلال درویش زاده

۸_ سید سعید هاشمی

۹_ رحیم نوری پور

۱۰_ مصطفی آبین

۱۱_ محسن مرادی

۱۲_ منصور فداکار افشار

۱۳_ محرمعلی نعمتی

۱۴_ اعتماد باقری

۱۵_ معصومه حسنی

۱۶_ حسن کریمی

۱۷_ مهدی سلطان محمدی

۱۸_ اکبر میری

۱۹_ روح الله حسنی

۲۰_ علیرضا کیوانی

۲۱_ اصغر حاتمی

۲۲_ محمد شامی تنها

۲۳_ مهدی باقری

۲۴_ خلیل ا.. آل امین

۲۵_ احمد بیگدلی

۲۶_ محسن علیمردانی

۲۷_ رفعت بیات

۲۸_ محمدحسین جعفری

۲۹_ نعمت عسگری

۳۰_ غلامحسین نظری

۳۱_ مهدی ندرلو

۳۲_ محسن مهری

۳۳_ نادر محمدی

۳۴_ کمال میانداری

۳۵_ فرهاد محمودی

۳۶_ مصطفی طاهری

۳۷_ حامد خان محمدی

۳۸_ محمدرضا محمدی

۳۹_ محمدحسین افتخاری پور

۴۰_ علیرضا شیرزاد

۴۱_ محمد نوری

۴۲_ نعمت ا.. جعفری

۴۳_ رضا حسنی

۴۴_ فتح ا.. حاتمی

۴۵_ مهدی خاتمی

۴۶_ بهرام بیات

۴۷_ ذوالفقار گنج خانلو

۴۸_ بهزاد آهنگری

۴۹_ حسین قاسمی

۵۰ _مجید شعبانی

۵۱_ حامد محمدی وطن زاد

۵۲_ حسن صفری

۵۳_ بهرام جعفری

۴۵_ علی آریا منش

۵۵_ جواد عبادی

حوزه انتخابیه خدابنده:

۱- علی اسماعیلی

۲- وجیه الله بیگدلی

۳- ابوالفضل رسولخانی

۴- مهرالدین رفیعی

۵- علی زنگنه

۶- مرتضی کرمی

۷- مهدی کرمی

۸- محمدرضا محمدی

۹- محمد مهدی محمدی

۱۰- مرتضی محمدی

۱۱- مصطفی محمدی

۱۲- علی مرادی

۱۳- موسی نجفی

۱۴-علی ولی مهر

ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:

۱- عمران آقاجانی

۲- علی الهیاری

۳- سید سعید حسینی

۴- بهروز دمیرلو جماعت

۵- یوسف زندیه

۶- حسن شجاعی علی آبادی

۷- بهرام صدری

۸- سید جمال طاهری

۹- تقی عباسی جماعتی

۱۰- محمود عزیزحانی

۱۱- حامد قهرممانیان

۱۲- مهدی مددی

۱۳- محمود نصرت آبادی

۱۴- مریم نظری

۱۶- بهنام هدایتی

ماهنشان، ایجرود و دهستان‌های تابعه:

۱- عیسی بهرامی

۲- سید مرتضی خاتمی

۳- حبیب الله شبستانی

۴- قنبر کاظمی

۵- جعفر محمودی

گفتنی است، این لیست با توجه به مهلت اعتراض داوطلبان احتمال تغییر دارد.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close