ابهراستان زنجاناقتصادیایجرودایرانخدابندهخرمدرهزنجانسلطانیهطارمفرهنگی و اجتماعیگزارشماهنشان

تجمع اعتراضی تاکسیرانان به فعالیت تاکسی های اینترنتی در زنجان+ تصاویر

تاکسیرانان زنجانی با پارک خودرو‌های خود در مقابل استانداری و بستن این گذرگاه پرتردد سعی در رساندن صدای خود به مسئولین بودند.

معترضان در این تجمع مشکلات بیمه، فعالیت تاکسی‌های اینترنتی و مسافرکشان شخصی را از جمله مشکلات خود مطرح می‌کردند.

براساس اظهارات تاکسیرانان نداشتن بیمه و جولان مسافر کشان شخصی زخم کهنه‌ای بود که با آمدن «اسنپ» به زنجان دوباره در میان دغدغه‌هایشان سرباز کرده است.

یکی از معترضان علت تجمع خود را پایین بودن نرخ کرایه تاکسی‌های اسنپ عنوان کرد و گفت: این اقدام تاکسیرانی مشکلات تاکسیرانان را دو چندان کرده است.

وی افزود: سازمان تاکسیرانی بارها در برابر اعتراضات ما گفته است اگر نمی‌توانید با این شرایط در تاکسیرانی فعالیت کنید با ماشین‌های شخصی کار کنید.

یکی دیگر از تجمع کنندگان با اشاره به اینکه هر ساله برای تمدید کارت شهری هفت خوان رستم را باید طی کرده و نزدیک به ۵۰۰ هزار تومان نیز هزینه می‌کنیم افزود: در برابر این هزینه‌ها هیچ گونه خدماتی به تاکسیرانان ارائه نمی‌شود.

مسافران شخصی و مشکلات بیمه همچنان دغدغه اصلی این تاکسیرانان بوده و برخی از تاکسیرانان مشکلات بیمه را از جمله مشکلات کهنه‌ خود عنوان می‌کردند که همچنان با آن درگیر هستند.

یکی از معترضان عنوان کرد: از سوی استانداری نیز هیچ توجهی به تاکسیرانان نمی‌شود و بارها برای مطرح کردن مشکلات خود در مقابل استانداری جمع شدیم ولی هر بار وعده دادند ولی هیچ وعده‌ای عملی نشده است.

زنجان تاکسی 97

زنجان تاکسی 97

زنجان تاکسی 97

منبع : موج رسا

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close