ابهراستان زنجاناقتصادیایجرودایرانجهانخدابندهخرمدرهزنجانسلطانیهسیاسیطارمفرهنگی و اجتماعیگزارشماهنشانویژهویژه های استان زنجان

تجمع خود‌جوش مردم زنجان علیه آشوبگران و گرانی های اخیر /آرامش کامل به زنجان بازگشت + تصویر

عصر امروز مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه زنجان با حضور در تجمع خود جوش خود طومار  اغتشاشگران را در هم پیچیدند و با حضور یکپارچه در این تجمع خود جوش بار دیگر ضمن تو دهنی به آشوبگران با ولایت تجدید میثاق کردند.

مردم ولایی زنجان امروز در محکومیت اقدام اخیر آشوبگران تجمع کردند و با سردادن شعارهای مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آشوب‌گر و مرگ بر منافق از مزار پایین زنجان به سمت چهارراه انقلاب زنجان حرکت کردند.

زنجانیها امروز فاصله بین مزار پایین زنجان تا میدان انقلاب با سردادن شعار‌هایی پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب و حفاظت از نظام جمهوری اسلامی و محکومیت اغتشاش‌گران را اعلام کردند.

مردم زنجان با تجمع در میدان انقلاب هم صدا حیدر حیدرگویان اعلام کردند که امروز تکلیف آشوب گران را مشخص می‌کنیم و تا آخرین لحظه در صحنه خواهیم ماند.

نماز مغرب و عشا نیز به امامت آیت اله خاتمی امام جمعه زنجان در میدان انقلاب با حضور تجمع کنندگان اقامه شد.

IMG_20171231_000239


 نفوذ و سوء استفاده منافقین از تجمع اعتراضی مردم زنجان برای ایجاد آشوب

خیابان‌های مرکزی شهر زنجان دیروز شاهد حضور مردم مطالبه گری بود که نسبت به وضعیت نابسامان اقتصادی جامعه معترض بودند و آمده بودند تا صدای اعتراض‌های خود را به گوش مردم برسانند اما بازهم عده‌ای نفوذی با ملتهب کردن فضا اعتراضات را به سمت آشوب خیابانی و تحریک نیروهای نظامی پیش بردند.

شبکه‌های خبری بی‌بی‌سی فارسی و بالاترین نیز بلافاصله با تیتر خبری ” زنجان به پا خواست” با کمک نفوذی‌های خود در بین مردم تصاویر و کلیپ‌های مغرضانه خود را در سایت‌های خود منتشر کرد و بار دیگر نشان دادند که حامی فتنه و فتنه‌گری هستند.

جالب است که این شبکه‌ها هیچ‌گونه اشاره‌ای به اهانت‌هایی که به نیروی‌های نظامی شد نکرده و یک‌طرفه قاضی میدان شده و از تلاش این نیروها برای آرام کردم فضا با عنوان حمله به مردم یادکرده است که این نیز نشان از تلاش آنان برای جدایی بین مردم و نظام است.

این اقدامات دقیقاً شبیه همان دست و پا زدن‌های فتنه‌گرانی است که سال ۸۸ به بهانه تقلب مردم را به خیابان‌ها کشاندند تا شاید بتوانند نظام را سرنگون کنند که مکر و حیله آن‌ها به خودشان بازگردانده شد و امروز هم این اخلال گران دست‌پرورده همان‌هایی هستند که نقشه آن‌ها نقشه بر آب شد و امروز برای جبران ابروی ازدست‌رفته خود بار دیگر دست‌به‌کار شده‌اند.

اما در بین مردم عادی جامعه کم‌تر شهروند مطالبه گری را می‌توان پیدا کرد که برای بیان مطالبات خود به دنبال آسیب زدن به کسب‌وکار مردم جامعه باشد و اعتراض خود به وضعیت بد اقتصادی جامعه را با تخریب اماکنی که محل کسب درآمد و تأمین معیشت عده‌ای از مردم جامعه هستند به گوش مسئولان برساند.

این نفوذی‌های رجزخوان در بین مردم همان بازماندگان تشکل‌ها و سازمان‌های دست‌نشانده‌ای هستند که همواره به دنبال ماهی گرفتن از آب گل‌آلود هستند و برنامه‌ریزی‌های شبکه‌های معاند را در شهرهای مختلف به اجرا درمی‌آورند.

اعتراض به عدم احقاق حقوق اجتماعی، سیاسی و اقتصادی حق تک‌تک مردم جامعه هست ولی راه‌کار آن آتش زدن بانک‌ها و یا شکستن شیشه‌های مغازه‌ها و یا ایجاد ترس در بین اقشار مختلف جامعه نیست و هر کس به این کار اقدام کند قطعاً مهره دشمن به‌حساب آمده و در زمین دشمن هم‌بازی خواهد نمود.

اما دراین‌بین مردم نیز باید هوشیار باشند و با هر فراخوانی به میدان نروند، باید ببینند کسی که آن‌ها را به تجمع دعوت می‌کند چه کسی است؟ آیا او را قبول دارند، آیا فرد سیاسی مورد اعتماد و یا فرد شناخته‌شده‌ای است؟ و باید به این فکر کرد که آیا این فضایی که برای این اعتراضات آماده‌شده است به نفع جامعه هست یا نه؟

مردم فهیم شهر زنجان نیز نباید در دام افرادی که قصد دارند اعتراضات را به اغتشاش بکشانند گرفتار شوند و مطالبات نباید اجازه دهند که مطالبات معیشتی و ضد فساد و گرانی آن‌ها به وسیله‌ای برای کمک آغاز به اغتشاشات خیابانی توسط نفوذی‌های رجزخوان توخالی شود.

قطعاً در روزهای آینده نیز این نفوذی‌ها به فکر جولان دادن در مکان‌های عمومی خواهند بود که با توجه به تعداد اندک آن‌ها انتظار می‌رود در چنین شرایطی مردم از اجتماع جهت تماشای این چنین اقداماتی نیز دوری کنند.


تاکید حزب موتلفه اسلامی استان زنجان در رسیدگی مسؤولان به مشکلات مردم و محکومیت اغتشاشات اخیر

حزب موتلفه اسلامی استان زنجان با صدور بیانیه‌ای با تاکید بر رسیدگی مسؤولان به مشکلات مردم، اغتشاشات اخیر را محکوم کرد.

 حزب موتلفه اسلامی استان زنجان با صدور بیانیه‌ای با تاکید بر لزوم توجه مسؤولان به درخواست‌های مردم اغتشاشات اخیر را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم

در روز‌های اخیر شاهد برخی از تجمعات و اعتراضات مردمی در مورد مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی در برخی از شهر‌ها بودیم.
آنچه مسلم است، مردم عزیز ایران درگیر برخی مشکلات به خصوص مشکلات اقتصادی هستند و این موضوع را نباید به هیچ عنوان انکار کرد، از همین رو دولت و مسئولان باید تمام تلاش خود را بکار گیرند تا با پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری و اجرای فرامین ایشان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و حل این مشکلات گام بردارند و اجازه عرض اندام به دشمنان را در سوء استفاده از این خواسته‌های به حق ندهند.
چرا که آنچه طی روزهای اخیر مشاهده شد، سودجویی عده‌ای معلوم الحال از وضعیت موجود و پیوند زدن مسائل اقتصادی به مسائل سیاسی بود که در تلاش بودند، تا از این فضای موجود سوء استفاده کنند و با دادن شعار‌های ساختارشکنانه علیه نظام اسلامی و مسؤولان، این اعتراضات را به بیراهه و انحراف
بکشانند.
انتظار می‌رود، در چنین وضعیتی ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی با تدبیر و بااستقامت، تمام توطئه‌ها را خنثی کرده و این بار نیز آگاهانه دشمن را مایوس کرده و دولت نیز با درایت و تدبیر برای ناکامی دشمنان توطئه‌گر و رسیدگی به خواسته‌های به حق مردم و رفع مشکلات آنها تلاش کند.
چرا که بی شک حل مشکلات کشور به ویژه در مسائل اقتصادی نیازمند همت و تلاش مضاعف مسئولان و حفظ آرامش و وحدت مردم است.


بیانیه جبهه متحد اصولگرایان زنجان :لزوم تلاش مسؤولان برای رسیدگی خواسته‌های مردم

جامعه روحانیت مبارز و جبهه اصولگرایان استان زنجان بیانیه‌ای را منتشر کرده، که در آن بر لزوم تلاش مسؤولان برای پاسخگویی به خواسته‌های مردم تاکید شده است، در این بیانیه آمده است.

با درود به روان پاک بنیانگذار نظام جمهور اسلامی ایران و ارواح به خون خفته شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم و سلام خالصانه به ساحت مقدس ولی عصر(عج) و نائب برحقش رهبری معظم انقلاب اسلامی وهمه تلاشگران جبهه حق علیه باطل.

دشمنان قسم خورده ایران اسلامی با ناکامی در  تمام تلاش‌های مخرب بار دیگر، نظام متکی بر مردم و بنا شده بر خاک گلگون ایران اسلامی را نشانه گرفته است و با استفاده از احساسات پاک جوانان این مرز و بوم در فکر تضعیف این درخت تنومند ایران اسلامی است.

ملت باهوش، بصیر، با تدبیر و بااستقامت، تمام توطئه‌ها را خنثی کرده و این بار نیز آگاهانه دشمن را مایوس خواهند کرد.

از مسؤولان نیز انتظار می‌رود، با درایت و تدبیر برای ناکامی دشمنان توطئه‌گر و رسیدگی به خواسته‌های به حق مردم عزیز کوشا باشند.


مطالبات مردم در سایه امنیت و آرامش به گوش مسئولان برسد

نماینده مردم استان و امام جمعه زنجان تاکید کرد: مطالبات منصفانه و به‌حق مردم باید در سایه امنیت و آرامش به گوش مسئولان برسد.

آیت‌الله علی خاتمی عصر امروز در جریان راهپیمایی بزرگ مردم زنجان در محکومیت تجمع‌های خیابانی، با یادآوری اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی از ابتدا سه شعار اساسی «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» داشت، افزود: بارها حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و دیگر اندیشمندان و علما این معنی را تبیین کردند و در عمل نیز چهل سال نشان دادیم که بدون اتکا به شرق و غرب می‌توانیم جامعه‌مان را مدیریت کنیم.

وی با بیان اینکه به برکت مجاهدت مجاهدان فی سبیل‌الله، خون‌های پاک شهیدان، اشک چشمان مادران و مردانگی و جوانمردی آزادگان و جانبازان تا به امروز بر این شعارمان ایستاده‌ایم، تصریح کرد: امروز ایران اسلامی نه در زیر بلیت غرب با تفکر کاپیتالیستی و نه در زیر بلیت شرق با تفکر سوسیالیستی است.

آیت‌الله خاتمی با یادآوری اینکه خداوند همه انسان‌ها را آزاد آفریده و همه انسان‌ها با هر نژاد، تفکر و بینشی زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی، با رعایت چارچوب و مقرراتی که برای همه عقلای عالم و مردم کشورها یک چارچوب مشخص تعریف شده است، زندگی می‌کنند، ادامه داد: همه آحاد مردم نقش حضور مدیریت اداره جامعه را دارند و همه مسئولان را مستقیم یا غیرمستقیم انتخاب می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم صاحبان اصلی انقلاب و مملکت هستند، اظهار کرد: از روز پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان قسم خورده این انقلاب، کمر به شکستن این انقلاب بسته‌اند. ما امروز به دنیا اعلام می‌کنیم که ایران چهل سال قبل با ایران امروز کاملا متفاوت است. اکر انقلاب دیروز یک نهال کوچک بود، امروز به یک درخت تنومند در منطقه تبدیل شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با بیان اینکه هیچ منصف و عاقلی وجود مشکلات را انکار نمی‌کند و گرانی به همراه بیکاری، اشتغال و گاهی نبود ثبات در بازار را مردم به عینه می‌بینند، افزود: این حق مردم است که صدای اعتراض‌شان را به گوش مسئولان برسانند، این حق را هم اسلام و هم جمهوری اسلامی به مردم داده است. مقام معظم رهبری نیز فرموده‌اند که مسئولان باید پاسخ‌گو باشند.

وی خطاب به مردم زنجان اظهار کرد: دشمن تصمیم گرفته است از این اعتراض‌های قانونی شما سوء استفاده کند، بنابراین مراقب مراقب باشیم حرف حق و منطقی شما را با تخریب و شعارهای ساختارشکنی زیر سئوال نبرند. زنجان دیار مجتهدان، حکیمان و شهیدان است، نگذاریم دشمن از این اعتراض‌ها که می‌تواند در چارچوب قانون مطرح شود، سوء استفاده کند.

آیت‌الله خاتمی تاکید کرد: اجازه راهپیمایی بدون مجوز در هیچ جای دنیا داده نمی‌شود، وقتی مجوز باشد و شعارها نیز در قالب مطالبات مردم مطرح شود و بویی از ساختارشکنی نداشته باشد، آن وقت می‌توان گفت که افتخارات پایتخت شور و شعور حسینی حفظ شده است. همه ما می‌دانیم که وارد آوردن خسارت به اموال عمومی بر مشکلات خواهد افزود، لذا باید تلاش کنیم مطالبات مردم در سایه امنیت و آرامش به گوش مسئولان برسد.

وی با بیان اینکه ما امروز تمام‌قد از نظام حمایت کرده و در عین حال مشکلات را بازگو کرده و منتظر پاسخ مسئولان هستیم، خاطرنشان کرد: آن‌هایی که در این چند روز در تجمع‌ها حضور داشتند، مراقب باشند صف‌شان از صف ضد انقلاب، ساختارشکنان و صف کسانی که به دنبال برگشت به عقب هستند، جدا کنند.


معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار زنجان:

کشته‌سازی در زنجان صحت ندارد

IMG_20171231_004129معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار زنجان گفت: خیلی‌ها خواستند در زنجان جریان کشته‌سازی راه بیندازند، طبیعی است که نمی‌گیرد چون دروغ بود، چرا که شهر زنجان یا شهرهای اقماری به گونه‌ای نیست که بتوان چیزی را مخفی کرد.

سید بیوک موسوی ظهر امروز در جلسه هماهنگی دهه فجر اظهار کرد: باید تلاش شود که از همه طیف‌های مختلف در برنامه‌های دهه فجر حضور داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه باید تلاش شود در این راستا از همدلی بیشتر استفاده کنیم، گفت: وفاق و همدلی هرقدر بیشتر باشد نتیحه مطلوبی حاصل خواهد شد، اما در بحث صدا و موضع واحد اینکه اجازه دهیم، همه صداها شنیده شود، نیز مهم است و همه صداهای دوستدار نظام باید شنیده شود.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار زنجان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه شرکت همه طیف‌ها و گروه‌ها در انتخابات بیان کرد: بر این اساس همه کسانی که دل در گرو ایران اسلامی دارند، امیدواریم در سایر موضوعات نیز این دید وسیع را داشته باشند و پای کار باشند، بالاخره این کشور متعلق به همه ایرانیان است و آنها ممکن است نقدهایی داشته باشند که همه دستگاه‌ها و هم مسؤولان باید نسبت به آن پاسخگو باشند.

وی با اشاره به اینکه این نقدها فقط برای دستگاه‌های اجرایی نیست و ممکن است به دستگاه‌های تصمیم‌گیر نیز نقدی وارد باشد، تصریح کرد: چه تصمیم‌گیران و چه اجرا کنندگان باید پاسخگوی اقدامات خود باشند و البته این امر در صحبت‌های مقام معظم رهبری و رئیس جمهور نیز دیده شده است.

موسوی با بیان اینکه مهمتر از بیان نقدها، ایجاد زمینه برای بیان آنها است، اضافه کرد: اگر راهی برای گفتن نباشد، ممکن است در جاهایی که به نوعی برای نظام معضل خواهد بود، بیان خواهد شد که اصلا شایسته این نظام نیست و موجب دلخوری همه مردم نیز خواهد شد.

وی گفت: البته همه می‌دانیم، البته انقلاب با توجه به مقبولیتی که دارد اتفاقی نخواهد افتاد اما این حرکت‌ها به چهره نظام خدشه وارد می‌کند و دود این اقدامات به چشم مردم می‌رود.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار زنجان گفت: البته موضوعاتی طی چند روزه انجام شد، و خیلی‌ها خواستند در زنجان جریان کشته‌سازی راه بیندازند، طبیعی است که نمی‌گیرد چون دروغ بود، چرا که شهر زنجان یا شهرهای اقماری به گونه‌ای نیست که بتوان چیزی را مخفی کند، هرچند ممکن است بازهم بخواهند برای به انحراف کشاندن اذهان مردم فضا را مشوش کنند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

1 thought on “تجمع خود‌جوش مردم زنجان علیه آشوبگران و گرانی های اخیر /آرامش کامل به زنجان بازگشت + تصویر”

  1. قطعا برخی دولت مردان بدشان نمی آمد با اهمال در وضعیت اقتصادی موجب اعتراض مردم و متوجه کردن همه اعتراضات به اصل نظام شوند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close