ترمز قیمت خودرو در زنجان برید / جولان دلالان در بازار خودرو

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=2332
رئیس اتحادیه مشاورین خودرو زنجان با اشاره به افزایش قیمت چهار میلیونی خودروهای ایرانی گفت: در حال حاضر شاهد جولان دلالان در بازار خودرو هستیم.

احمد نوروزی امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: طی هفته‌های گذشته قیمت ماشین‌های ایرانی و خارجی هر دو گران شده است.

وی با اشاره به اینکه ماشین‌های خارجی ۳۰ تا ۴۰ میلیون و ماشین‌های ایرانی ۳ تا ۴ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است، تصریح کرد: امروز اختیار بازار خودرو در دست دلالان است.

رئیس اتحادیه مشاورین خودرو زنجان با اشاره به اینکه دلالان به امید روزهای پایانی سال و افزایش قیمت خودرو در حال خرید و انبار آن هستند، گفت: البته درصدی از مشتریان که از خود مردم نیز هستند، خرید دارند، ولی به اندازه دلالان نیست.

نوروزی با اشاره به اینکه طی چند روز آینده حباب بازار خودرو ترکیده خواهد شد، تصریح کرد: بازار خودرو متاتر از وضعیت سود بانکی و ارز است که در چند روز آینده با تغییر رویه بازار، حباب قیمت‌ها در بخش خودرو نیز خواهد شکست.

نوروزی با بیان اینکه امروز شاهد این هستیم که شرکت‌ها نیز محصولات خود را انبار کرده‌اند تا گرانی قیمت صورت گیرد و سپس وارد بازار کنند، اضافه کرد: به همین علت دلالان نیز با ورود به بازار در حال خرید خودرو هستند تا شب عیدی به فروش برسانند.

وی با توصیه به مردم درباره اینکه بازار خودرو تا ۱۰ تا ۱۵ روز آینده افت خواهد کرد؛، گفت: به مردم پیشنهاد و توصیه می‌کنم، فعلا خودرو نخرند چون ارزان‌تر خواهد شد.

رئیس اتحادیه مشاورین خودرو زنجان با بیان اینکه طی چند روز گذشته سمند و پرشیا حدود ۳ تا ۴ میلیون تومان گران شده است، گفت: امروز بیشترین خودروهای ایرانی پرطرفدار ال ۹۰، سمند و پرشیا است.

به گزارش فارس، در حالی که تنها یک ماه به آغاز سال نو باقی مانده است، بازار خودرو رونق خاصی دارد و با وجود افزایش چند میلیونی قیمت در بازار شاهد دلال‌بازی در این عرصه هستیم.

دلالانی که به امید گران شدن خودرو در روزهای پایانی سال امروز اصلی‎‌ترین بازیگر بازار خودرو هستند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن