تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد/شایعات ضد انقلاب درباره راهپیمایی مردم زنجان و ابهر+ عکس و فیلم

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=2288

عناصر ضدانقلاب امسال نیز با کمک شبکه‌های ماهواره‌ای، سایت‌های خبری و البته شبکه های اجتماعی و در راس آن‌ها کانال تلگرامی آمدنیوز سعی کردند تا هرجور شده از شکوه و عظمت مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن بکاهند.

در همین راستا صاحبان کانال آمدنیوز که پس از اتفاقات دی ماه، اثرگذاری‌شان را کمتر و کمتر می‌دیدند با وعده اتفاقات خاص در بهمن ماه سعی داشتند تا هوادارانشان را حفظ کنند. آن‌ها پیش از آغاز دهه فجر یعنی در ۱۱ دی ماه با یک دعوای زرگری مدعی شدند که کانالشان در تلگرام هک شده اما چند ساعت بعد پیغام دادند که کانالشان را پس گرفته‌اند و با این حربه خودشان را در سرخط خبرها آوردند.

 آن‌ها در ایام دهه فجر نیز با انتشار تصاویر و فیلم‌های انگشت شماری از شعارنویسی‌ها و پاره کردن بنرهای سطح شهر سعی در زیاد نشان دادن مخالفان جمهوری اسلامی داشتند.

گردانندگان آمدنیوز که قصد داشتند بعدازظهر بیست‌ودوم تجمع کنند تنها چندساعت مانده تا آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن طبق آنچه تصمیم شورای همکاران اعلام کرد تصمیم گرفتند تا تجمعات خود را در همزمان با راهپیمای مردم اما در مسیرهای جداگانه کلید بزنند.

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

*  زود باش داره آبروریزی میشه!

ساعت ۹ صبح ۲۲ بهمن و حضور میلیونی مردم در حمایت از انقلاب اسلامی، این نقشه ضدانقلاب راهم نقش برآب کرد و آن‌ها را مجبور کرد تا به شیوه سابق خود که همان دروغ‌پردازی، قلب واقعیت و سیاه‌نمایی است، برگردند.

در این راستا یکی از اصلی‌ترین حربه آمد نیوز، کوچک جلوه دادن جمعیت راهپیمایان بود؛ اصلی که یکی از ادمین‌های تلگرامی‌شان، آن را لو داد.

یکی از مدیران کانال تلگرام آمد نیوز در متنی که بلافاصله آن را پاک کرد، نوشته بود: «چند تا از این تصاویر کم جمعیت بفرست تا نشون بدهیم خبری از مردم نیست. زود باش آبرو ریزی داره برامون میشه…… از هر جا گذاشتی مهم نیست»

photo_2018-02-13_19-47-08

این شیوه‌کاری آمد نیوز هرچند برای کسانی که از پشت پرده این رسانه ضدانقلاب آشنا نیستند، جدید است اما برای بسیاری که با سیاست‌های آمدنیوز آشنایی دارند موضوع عجیبی نیست. در ادامه نمونه‌هایی از این شیوه کاری آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

به عنوان نمونه این رسانه ضدانقلاب تصویری از روی برج آزادی را که پیش از شروع مراسم گرفته شده را در ساعت ۴ بعدازظهر منتشر کرد و مدعی شد که جمعیت زیادی در میدان آزادی حضور ندارد. این درحالی است که تصویر دوم (که در حین مراسم راهپیمایی یعنی ساعت ۱۰ صبح گرفته شده) به وضوح،‌ جمعیتی که در میدان حضور دارند، را نشان می‌دهد.

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

نمونه‌های بسیاری از این حربه آمدنیوز در سایر شهرها هم می توان پیدا کرد؛ در نمونه دیگر این رسانه ضدانقلاب فیلم کوتاهی از یکی از مسیرهای فرعی راهپیمایی شهرستان ابهر در زنجان را منتشر کرد و مدعی شد که جمعیت حاضر در راهپیمایی همین چند نفرند، در حالی که مراجعه به سرویس عکس خبرگزاری‌های معتبر و رسانه های محلی این ادعای آن ها را ثابت نمی‌کند.

 

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
تصویر ادعایی ضدانقلاب از راهپیمایی مردم ابهر

 

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
واقعیت راهپیمایی مردم ابهر در خبرگزاری ایسنا

 

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
راهپیمایی مردم ابهر در رسانه های محلی

 

 تصاویر کامل راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم زنجان و ابهر در ادامه همین مطلب موجود است.

آمد نیوز همین روش را برای راهپیمایان کرمانشاه و اهواز هم به کار گرفت:

 

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
تصاویر ادعایی آمدنیوز درباره راهپیمایی اهواز و کرمانشاه

 

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
بخشی از تصاویر حماسه مردم اهواز در کانال استان خوزستان ایسنا

 

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
بازتاب راهپیمایی مردم زلزله زده سرپل ذهاب در کانال تلگرامی پارسینه

 

* درختان سبزی که خار چشم ضدانقلابند

همین امروز اگر تهرانی‌ها، از مسیرهای ۱۰ گانه راهپیمایی روز گذشته عبور کنند و یا مردم شهرهای مختلف از مسیرهای راهپیمایی عبور کنند، درختان سبز  بسیاری را در حاشیه خیابان‌ها مشاهده می‌کنند اما مدیران رسانه‌های ضدانقلاب که عمدتا خارج‌نشین هستند از درک همین موضوع ساده عاجزند.

آمد نیوز روز گذشته هرکجا که درختی در تصاویر راهپیمایی‌ها می‌دید آن را جعلی می‌خواند و مهر آرشیوی بودن به روی آن می‌زد، گویا که هیچ درختی در هیچ کجای ایران در این فصل از سال، سبز نیست.

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

در ادامه نیز تصاویری که خبرنگار ما امروز با گوشی موبایلش از مسیر خیابان انقلاب-آزادی گرفته و درختان سبز در آن قابل مشاهده هستند را ملاحظه می‌کنید:

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

نکته دیگر آن که این رسانه‌های ضدانقلاب که تصاویر تمام راهپیمایی‌های مردم ایران را آرشیوی می‌دانند چرا هیچ وقت نمی‌گویند این تصاویر آرشیو به چه تاریخی تعلق دارند چرا که آن ۴۰ است همه راهپیمایی‌ها را آرشیوی می‌دانند.

* ارتش درب پادگان‌ها را برای قیام سراسری باز می‌کند!

مدیران رسانه‌های ضدانقلاب برای آن که به معدود هواداران خود تنفس مصنوعی بدهند با سوءاستفاده از لباس نظامیان کشور سعی در القای این موضوع دارند که بگویند پرسنل نظامی جمهوری اسلامی در زمین آن‌ها بازی می‌کنند و به کمک اغتشاش گران می‌آیند. به این تصاویر و نوشته‌های زیر آن توجه کنید:

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

* تو رو خدا بیاید خیابون

پس از حماسه میلیونی مردم ایران در ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ که برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب رقم خورد و شکست مفتضحانه دیگری درکارنامه جریان ضدانقلاب ثبت شد، این رسانه‌ها با عجر و التماس از مردم خواستند که این بار برای حمایت از آن ها در شام ۲۲ بهمن به خیابان بیایند.

در ادامه خواهش‌های لحظه به لحظه جریانی که ادعای «ما بی‌نهایتیم» دارد را مشاهده می کنید:

تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد
تنفس مصنوعی «آمد نیوز» هم کارساز نشد

در پایان به نظر می‌رسد که این رسانه ضدانقلاب هم از حضور میلیونی مردم آن هم با وجود تمام مشکلاتی که وجود دارد، شوکه شده و هرلحظه در حال اتخاذ سیاست دیگری است.


تصاویر راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ – زنجان

تصاویر راهپمایی ۲۲ بهمن ۹۶ – ابهر

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close