تنها ۱۱ درصد از بودجه راهیان نور استان زنجان محقق شده است!

برخی از مسئولین دستگاه های اجرایی، به قول هایشان در راستای اجرای راهیان نور عمل نکرده اند.

 فرمانده سپاه استان زنجان در جلسه ستاد راهیان نور استان زنجان که در سالن جلسات امام علی (ع) استانداری زنجان برگزار شد، اظهار داشت: بمنظور اجرای راهیان نور عمومی سال گذشته، ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار مصوب شده بود که متأسفانه ۴۳ میلیون تومان محقق شد.

سردار جهانبخش کرمی افزود: ۳۷۰ میلیون تومان بدهی دوره گذشته همچنان به قوت خود باقی است.

وی در ادامه به تکلیف دیروز شهدا و تکلیف امروز مسئولین اشاره کرد و گفت: شهدا به تکلیف خود عمل کرده اند و امروز نوبت همه ما این است که ارزش ها و فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج کنیم.

فرمانده سپاه استان زنجان اضافه کرد: تکلیف امروز ما، مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است که باید با تمام توان در صحنه باشیم.

سردار کرمی گفت: جوانان ایران اسلامی، بهترین سرمایه انقلاب اسلامی محسوب می شوند که می توانیم با روحیه ایثار و شهادت، این سرمایه ها را حفظ کنیم.

وی اضافه کرد: امسال، ۵ هزار نفر به غرب و ۱۲۰۰ نفر به جنوب کشور در قالب اردوهای راهیان نور دانش آموزی استان زنجان از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بازدید کرده اند.

فرمانده سپاه استان زنجان در ادامه افزود: در نوروز امسال، ۵ هزار نفر از مردم استان زنجان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد.

سردار کرمی گفت: اردوگاه شهید باکری زنجان در اهواز با ظرفیت ۷۰۰ نفر، نیازمند تکمیل است که امیدواریم با مساعدتهای مسئولین استان، مورد بهره برداری کامل قرار گیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *