تکلیف ۷۰۰ نیروی حق‌التدریس در زنجان چه زمانی مشخص می‌شود؟

– به گزارش زنجان سحر –

بیت‌الله احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان، اظهار داشت: اداره‌کل آموزش و پرورش استان حدود 600 تا ۷۰۰ نیروی حق‌التدریس دارد که  بخشی از این نیروها از گذشته با ما همکاری می‌کردند و بخشی هم از تابستان سال گذشته از محل تعیین تکلیف چهارگروه آموزش‌دهنده یعنی نیروهای نهضتی، نیروهای حق التدریس، مربیان پیش دبستانی و خرید خدمات آموزشی جذب شدند که در حال حاضر با آموزش و پرورش همکاری دارند.

خبر خوش معاون وزیر آموزش و پرورش / ‌۲۵ هزار معلم حق‌التدریسی تبدیل وضعیت می‌شوند

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان تشریح کرد: بخشی از این نیروهای حق‌التدریس ما در این گروه‌های چهارگانه بلاتکلیف مانده که امیدواریم بتوانیم آن‌ها را در آینده تبدیل وضعیت کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: این تصمیمات تابع شرایط و ضوابط خاصی هستند که توسط وزارت‌خانه با هماهنگی سازمان اموراداری و استخدامی کشور و پس از طی مراحل قانونی گرفته می‌شود  که موضوع از طریق وزارت در حال پیگیری هست و ما امیدواریم به زودی این امر انجام شود و این نیروها تعیین تکلیف شوند.

وی در پایان از برگزاری آزمون نهضت سوادآموزی خبر داد و گفت: این آزمون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و قرار است این آزمون ادامه همکاری نیروهای نهضتی را مشخص کند.

انتهای پیام/ ع


منبع : تسنیم

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن