تیم فوتبال شهرداری زنجان کجاست؟ / شورای شهر زنجان در جستجوی تیم فوتبال گم شده

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=2800

وقتی در شورای چهارم برای تصویب مصوبات فوتبالی شاهد حضور برخی ورزشکاران فوتبالی در صحن علنی بودیم، شاید کمتر کسی فکر می کرد روزی تحقیق و تفحصی در پارلمان شهری کلید بخورد که ابعاد پنهان هزینه های میلیونی از جیب شهروندان را روشن کند و از رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادت استان تا یکی از اعضای دوره چهارم شورای چهارم در این میان نقش داشته باشند.

وقتی اسماعیل دویران که از اعضای فعال دوره چهارم و همچنین دوره پنجم شورای اسلامی شهر زنجان به عنوان رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری، مسئول بررسی مستندات مربوط به به خرید، هزینه کرد و فروش احتمالی و دارای ابهام تیم منتصب به شهرداری زنجان شد، انتظار عموم بر این بود که ابعاد جدیدی در خصوص برخی پنهان کاری های احتمالی در خصوص هزینه کرد و رعایت قوانین برای مردم شهر زنجان روشن شود.

اسماعیل دویران، رئیس کمیسیون نظارت و پیگری متعاقب گفت و گویی که با همدلی زنجان در خصوص آغاز تحقیق و تفحص از تیم فوتبال دسته دوم شهرداری زنجان و پروژه سبزه میدان داشت، در جلسه رسمی و علنی امروز(۲۰فرودین۹۷) شورای اسلامی شهر زنجان گزارش مستند خود را برای حاضرین قرائت کرد تا مشخص شود ابعاد پنهان و مبهم زیادی در خصوص این تیم فوتبال وجود دارد که باید مشخص شود.

طرح سوال کلیدی ” تیم فوتبال شهرداری زنجان کجاست” پاسخی نداشت و تنها شنیده ها مطابق اظهارات عنوان شده حاکی از آن است که این تیم بدون اطلاع مجموعه مدیریت شهری منتقل شده و البته اعضای شورای این سوال را دارند که اصلا تیم کجاست که سپس بتوان در خصوص مسائل مالی هزینه شده برای آن و تعهداتی که طبق یک صورتجلسه مقرر بوده اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان زنجان نیز تعهداتی مالی به آن را امضا کرده اما پایبند نبوده مشخص شود!

دویران در جلسه شورای شهر چه گفت ؟

اسماعیل دویران امروز در جلسه علنی شورای شهر زنجان با اشاره به موضوع تحقیق و تفحص شورای شهر زنجان از تیم دسته دو شهرداری زنجان با بیان اینکه قانون تحقیق و تفحص در ۱۰ مرحله پیش‌بینی شده است، اظهار کرد: نخستین مرحله این است که یک سوم اعضای شورا درخواست تحقیق و تفحص از موضوع خاصی را ارائه می‌دهند که این درخواست انجام و به رئیس شورا به صورت مکتوب ارائه شده و رئیس شورا نیز به کمیسیون تخصصی ارجاع داده است.

وی با بیان اینکه در تاریخ ۲۰ اسفند ماه نامه رئیس شورا به دست بنده رسیده تا موضوع تحقیق و تفحص را برررسی کنم، ابراز کرد: در کمیسیون نظارت ۴۸ ساعت فرصت داشتیم این موضوع را بررسی کنیم اما با توجه به تعطیلات عید برخی مدارک بعد از عید دست ما رسید و درنهایت شنبه همین هفته جلسه‌ای با حضور اعضای کمیسیون برگزار کرده و گزارشی آماده کردیم.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه در تاریخ ۱۱ تیرماه ۹۳ نامه‌ای از رئیس کمیته مسابقات فوتبال سازمان لیگ کشور با امضای غلامرضا بهروان مبنی بر اینکه ما تیمی به چند استان( آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، ایلام، کردستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، چهارمحال بختیاری، زنجان، سمنان و مرکزی) ارائه می‌کنیم که باید شرایطی برای این تیم فراهم شود که از جمله آن می‌توان به معرفی باشگاهی برای تیم، معرفی اسپانسر و مشخص شدن منابع مالی، مشخص شدن شیوه حمایتی مدیران استان و امکانات استان برای برگزاری مسابقات اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در این نامه به دو بند مهم نیز اشاره شده است، افزود: در این دو بنده آمده که هیچ یک از مقامات استان حق فروش تیم را ندارند و همچنین محل فعالیت تیم مربوطه در همان استان خواهد بود و اجازه انتقال به خارج از استان داده نخواهد شد.

دویران بیان کرد: به خاطر اینکه شهرداری زنجان باشگاه فرهنگی ورزشی دارد هیئت فوتبال زنجان بلافاصله بعد از این نامه به شهردار وقت زنجان نامه زده و درخواست اقدام در این خصوص را می‌کند، این نامه عمل نمی‌شود تا اینکه ۱۵ روز بعد سازمان لیگ نامه‌ای را مجددا ارسال کرده و تاکید می‌کند که اگر نمی‌توانید اقدام کنید ما این امتیاز را به شما نمی‌دهیم.

وی با بیان اینکه بلافاصله بعد از این نامه هیئت فوتبال در نامه جداگانه‌ای درخواست اقدام سریع را می‌کند، گفت: صورت جلسه‌ای در فرمانداری شهرستان به ریاست معاون سیاسی استانداری به امضا می‌رسد که در این صورتجلسه آمده است که شهردار زنجان به شرط واگذاری امتیاز تیم دسته دو به نام شهرداری از طریق هیئت فوتبال استان و فدارسیون فوتبال با توجه به منابع مالی پیش‌بینی شده در بودجه شهرداری آمادگی کامل خود را با توجه به موارد مشروحه در نامه کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال اعلام نمود.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای شهر زنجان با بیان اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی زنجان به عنوان باشگاه به سازمان لیگ معرفی می‌شود، افزود: اسپانسر تیم شهرداری زنجان و اتاق بازرگانی معرفی می‌شوند و استادیوم ورزشی ۱۵ خرداد و تمامی هتلهای سطح شهر نیزبه عنوان امکانات لازم معرفی می‌شود.

وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی زنجان نیز آمادگی خود را مبنی بر تامین بخشی از هزینه‌های تیم به مبلع پنج میلیارد ریال اعلام می‌کند، خاطرنشان کرد: در این صورتجلسه اشاره شده که با توجه به اینکه امتیاز تیم دسته دوم صرفا به نام شهر زنجان است و انتخاب هیئت مدیره با هماهنگی مسئولان استان و شهر زنجان انجام خواهد گرفت شهرداری زنجان متعهد می‌شود اگر این تیم به لیگ دسته ۳ سقوط کند شهرداری تیم دسته دوم دیگری را خریداری کرده و جایگزین آن کند، البته تیم به لیگ دسته ۳ سقوط نمی‌کند.

دویران بیان کرد: این صورتجلسه را معاون سیاسی استانداری زنجان، فرماندار شهرستان زنجان، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان، شهردار وقت زنجان، مدیرکل ورزش و جوانان، رئیس هیئت فوتبال استان، رئیس اتاق بازرگانی، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان، عضو هیئت رئیسه فوتبال استان زنجان، عضو باشگاه ورزشی شهرداری زنجان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان، رئیس گروه برنامه‌ریزی فرمانداری زنجان امضا کرده‌اند.

وی با بیان اینکه بعد از این شهردار وقت زنجان لایحه‌ای مبنی بر کمک مالی به مبلغ ۵۰۰ میلیون به شورا فرستاده است، گفت: با این لایحه در شورا موافقت می‌شود و موافقت شورا به این شکل است که این ۵۰۰ میلیون تومان هم برای تیم فوتبال شهرداری و هم تیم فوتسال بانوان شهرداری زنجان است.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای شهر زنجان بیان کرد: بعد از این اقدام بخش خصوصی نیز آمده و قبول اسپانسری این تیم را اعلام می‌کند به شرط اینکه نام تیم به شهباز زنجان تغییر کند که مورد موافقت قرار نمی‌گیرد، بعد از اخذ مصوبه شورا و یک روز مانده به آغاز مسابقات شبانه با بازیکنان قرارداد بسته می‌شود و لیست بازیکنان را به فدارسیون ارسال می‌کنند.

وی با بیان اینکه تیم در اسفند ماه همان سال به دور نهایی صعود می‌کند، گفت: با توجه به اینکه ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده بود و ۵۰۰ میلیون دوم یعنی سهم اتاق بازرگانی تخصیص داده نشده بود(تاکنون تخصیص داده نشده است)، شهرداری برای اینکه بتواند تیم را جمع کند لایحه دومی را به شورا به مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان به شورا می‌فرستد و شورا نیز با توجه به شرایط با این لایحه موافقت کرده است.

دویران با اشاره به اینکه از آن تاریخ به بعد نامه‌های مکرری به استانداری و اتاق بازرگانی مبنی بر تخصیص ۵۰۰ میلیون تومان ارسال می‌شود، ادامه داد: به این نامه‌ها ترتیب اثری داده نمی‌شود.

وی با بیان اینکه تیم برای ادامه کار با مشکل هزینه‌ها مواجه می‌شود و روز به روز نتایج ضعیف‌تر می‌شود، خاطرنشان کرد: تمامی فاکتورهای هزینه شده در مورد ۷۵۰ میلیون تومان شهرداری زنجان موجود بوده و هیچ مشکلی را در مورد هزینه‌ها ندیده‌ایم.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه هزینه‌ها به صورت ریز موجود است، اظهار کرد: اکنون در حسابی که برای این موضوع در نظر گرفته شده نزدیک ۱۵ میلیون تومان پول وجود دارد.

وی اضافه کرد: نکته کلیدی اینجاست که اسناد و مدارکی مبنی بر اینکه امتیاز تیم از طرف فدارسیون فوتبال به نام شهرداری زنجان انتقال پیدا کند، وجود ندارد اما وقتی این صورتجلسه را به سازمان لیگ معرفی کردند تاکید شده که تیم برای شهرداری زنجان بوده، اسپانسرها نیز اینها بوده و باشگاه مربوطه نیز باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری زنجان است.

دویران با بیان اینکه اسناد و مدارکی پیدا نکردیم تا مشخص شود تیم اکنون کجاست، افزود: این موضوع باید از طریق سازمان لیگ، هیئت فوتبال و فدراسیون پیگیر شد، مسئله بعدی این است که دسترسی به اطلاعات از نحوه فروش تیم وجود ندارد، هرچند صحبت‌های شفاهی بسیار زیاد است.

وی با اشاره به اینکه در واقع نقطه مفقوده همین جاست که اکنون این تیم کجاست؟  تصریح کرد: این تیم در حال حاضر نزدیک ۱۵۰ میلیون تومان نیز بدهکار است که چند بار برای این موضوع لایحه به شورا فرستاده شده که شورا موافقت نکرده است. باید گفت که ما در مورد این بدهکاری هیچ اسنادی نداریم تا ببینیم این بدهکاریها از کجا هستند.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای شهر زنجان گفت: اگر اعضای شورا از این گزارش قانع نشوند، موضوع دوباره به کمیسیون نظارت ارجاع داده می‌شود و کمیسیون نیز موظف است کمیته تحقیق و تفحص را راه‌اندازی کند و این کمیته نیز تشکیل شده از سه نفر و حداکثر ۷ نفر است و موظف است ظرف سه ماه همه مدارک را جمع‌آوری کرده و به کمیسیون نظارت ارائه کند تا دوباره به صحن علنی بیاید و در صورت وجود مشکل در گزارش مراتب با ذکر دلایل و مستندات به مرجع قضایی ارجاع داده می‌شود و مرجع قضایی نیز موظف است خارج از نوبت به موضوع رسیدگی کرده و با اشخاص خاطی برخورد کند.

با تمام این تفاسیر بعد از عدم موفقیت این تیم، در آن مقطع شنیده شد که هیئت فوتبال استان این تیم را فروخته و امتیاز آن را به استان دیگری داده است. حال سوال اعضای شورای اسلامی شهر زنجان این است که این تیم کجاست؟ تیمی که امتیاز آن مربوط به شهرداری زنجان بوده و در مقطع زمانی فعلی شهرداری خبری از آن ندارد! به قول یکی از اعضای شورای اسلامی شهر زنجان حال باید آگهی شود که شهرداری زنجان یک تیم مفقودی دارد!

اعضای شورای اسلامی شهر زنجان در جلسه رسمی و علنی خود بر تشکیل کمیته تحقیق و تفحص رای مثبت دادند که مطابق آن این کمیته مستندات تکمیلی در این خصوص را جمع آوری و بررسی خواهد کرد و سپس طی مدت مقرر باید به صحن علنی شورا ارائه دهد.کمیته تحقیق و تفحص شورای شهر زنجان شامل امامعلی دادخواه، کاظم افشارچی، حمید رضا حمیدی، احمد نصیری و سجاد خدایی هستند. نمایندگان این کمیته از شورا مشخص شدند و اگر اکثریت اعضا در خصوص مسائل مالی و اداری و قانونی آن قانع نشوند موضوع باید در محاکم قضایی طرح دعوی شود! حال باید دید آینده این تیم فوتبال و تحقیق و تفحص در این خصوص چه خواهد شد.

واکنش رئیس اتاق بازرگانی به حواشی تیم فوتبال شهرداری زنجان

تعهدی ندادیم که بابت آن پولی پرداخت کنیم/ اتاق بازرگانی آئین‌نامه‌ها و انضباط مالی خود را برای پرداخت دارد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان با تاکید بر اینکه هیچ کس نمی‌تواند به اتاق بازرگانی، پرداخت پولی را دیکته کند، گفت: در رابطه با تیم فوتبال شهرداری زنجان، تعهدی ندادیم که بابت آن پولی پرداخت کنیم.

غلامحسین جمیلی امروز در گفت‌وگو با فارس ، در رابطه با حواشی و ابهامات تیم فوتبال شهرداری زنجان، با تاکید بر اینکه هیچ کس نمی‌تواند به اتاق بازرگانی، پرداخت پولی را دیکته کند، اظهار کرد: اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان آئین‌نامه‌ها و انضباط مالی خود را برای پرداخت دارد.

وی در رابطه با اینکه ادعا شده اتاق بازرگانی می‌بایست ۵۰۰ میلیون تومان را برای حمایت از تیم فوتبال شهرداری زنجان پرداخت کند، تصریح کرد: حتی اگر این تیم برای خود اتاق نیز بود، این مبلغ را پرداخت نمی‌کردیم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه در آن جلسه مذکور برای حمایت از تیم فوتبال زنجان، پیشنهاد شد ۵۰۰ میلیون تومان از همه صنایع استان زنجان جمع‌آوری شود، ابراز کرد: چون اتاق بازرگانی استان زنجان نماینده صنایع استان محسوب می‌شود، قرار بر این شد تا جمع‌آوری این مبلغ از سوی اتاق انجام شود.

جمیلی با بیان اینکه اما چون در ادامه هیچ نقشی برای اتاق و صنایع استان زنجان قائل نشده و همه امور مربوط به این تیم را خودشان انجام دادند، ما نیز هیچ مشارکتی در این رابطه انجام ندادیم، خاطرنشان کرد: بهتر است برخی از مطبوعات نیز رسالت اصلی خود را انجام داده و غرض ورزانه مطالب را چاپ نکنند.

وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان هیچ تعهدی را در هیچ جلسه و یا جایی برای پرداخت این مبلغ قبول نکرده است، اظهار کرد: پول را که با صورت جلسه پرداخت نمی‌کنند و برای این قبیل موارد در عرف معمول تفاهم‌نامه‌ای امضا می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان در پایان گفت: در آن جلسه تنها صورت جلسه مربوط به حضورم در جلسه را امضا کرده‌ام.

واکنش تند اصفهانیان به ابهامات واگذاری تیم فوتبال

شهرداری زنجان تیمی نداشت که مفقود شده باشد/ تیم با مجوز فدراسیون به البرز واگذار شد

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه تیم فوتبال متعلق به هیات فوتبال زنجان بوده و با مجوز فدراسیون به فروش رفته است، گفت: آقایان آگاه باشند، به علت شرایط بد تیم ما مجبور به فروش آن شدیم، اگر تیم را همان موقع نمی‌فروختیم و تیم به دسته ۳ سقوط می‌کرد، ۳۰ میلیون تومان بیشتر ارزش نداشت.

فریدون اصفهانیان امروز در گفت‎وگو با فارس در واکنش به موضوعات مطروحه در آخرین جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان درباره ابهامات واگذاری تیم لیگ دست دومی شهرداری زنجان اظهار کرد: چند سال قبل به پیشنهاد بنده مجوزی از فدراسیون فوتبال برای واگذاری تیم‌ فوتبال به استان‌هایی که فاقد تیم لیگ دویی به پایین بودند، ارائه و مورد موافقت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مصوبه هیات رئیسه به ۱۰ استان کشور ارسال شد که یکی از آنها نیز زنجان بود، گفت: در آن زمان چون خود بنده نیز عضو شورا بودم به شورا و شهرداری پیشنهاد اسپانسری آن تیم را دادم و در نهایت شهرداری پذیرفت که یک سال از این تیم حمایت کند.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه پس از یک سال شهردار وقت محسن امین اعلام کرد که شهرداری قادر به حمایت از تیم نیست، بیان کرد: پس از اعلام موضع شهردار وقت، با پیگیری‌هایی که انجام شد، مقرر شد که حمایت از تیم به صورت دو جانبه از طریق اتاق بازرگانی و شهرداری هرکدام به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان انجام شود.

اصفهانیان با اشاره به اینکه شهرداری در مدت حمایت از تیم فوتبال ۴۵۰ میلیون تومان کمک کرده و ۵۰ میلیون تومان نیز به تیم بانوان کمک کرد، گفت: اما پس از گذشت مدتی به علت اینکه هزینه‌ها بالا رفت، شهرداری اعلام کرد که ما قادر به حمایت تیم نیستیم و اگر قرار بر قبول اسپانسری باشد، باید تیم به اسم شهرداری زده شود که البته این امر نیز نشدنی بود، چرا که از ابتدا هم قراری بر این امر نداشتیم و شهرداری یک اسپانسر بیشتر نبود.

وی افزود: اصلا سوال بنده این است، اگر دوستان ادعا دارند که تیم متعلق به شهرداری بود، چرا دفعه بعد لایحه دادند که البرز شهرداری در لیگ ۲  شرکت کند و گفتید ما از این تیم حمایت نمی‌کنیم.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه تیم فوتبال متعلق به هیات فوتبال زنجان بوده و با مجوز فدراسیون به فروش رفته است، گفت: آقایان آگاه باشند، به علت شرایط بد تیم ما مجبور به فروش آن شدیم، اگر تیم را همان موقع نمی‌فروختیم و تیم به دسته سه سقوط می‌کرد، ۳۰ میلیون تومان بیشتر ارزش نداشت.

وی افزود: این را برای آگاهی کسانی که تحقیق و تفحص می‌کنند، می‌گویم که از محل فروش تیم مبلغی اخذ شده و هنوز کل مبلغ را نگرفته‌ایم، بلکه گرفتن مابقی مبلغ از طریق ورزش و جوانان در حال انجام است.

اصفهانیان با اشاره به اینکه از ابتدای واگذاری تیم از سوی فدراسیون تا فروش آن شفاف است، گفت: بنده حاضرم این موضوع را در جلسه رسمی و علنی شورای شهر کاملا توضیح دهم.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه واگذاری تیم از سوی مالک انجام می‌شود، افزود: تعجب می‌کنم، چرا دوستان در شورا به دنبال تحقیق و تفحص هستند، مگر شهرداری تیمی داشته که گم شود، شهرداری یک اسپانسر بیشتر برای تیم نبود، همانطور که قبلا هم شهرداری از تیم‌های دیگری همچون تیم بانوان حمایت کرده بود و این موضوعی نیست که مختص زنجان باشد، بلکه در همه دنیا و کشور وجود دارد، اصلا سوال بنده این است مثلا اگر بانک صادرات برای پرسپولیس هزینه می‌کند، باید در واگذاری آن هم دخالت کند؟

اصفهانیان گفت: با ۵۰۰ میلیون تومان هزینه نمی‌توان تیمی را صاحب شد و در هیچ کجا، رایگان و مفت تیمی را به کسی نمی‌دهند و اگر هم شهرداری می‌خواست، مالک تیم شود باید در همان زمان ۶۰۰ میلیون تومان دیگر می‌داد.

وی تصریح کرد: ۵۰۰ میلیون تومان هزینه برای یک تیم ورزشی، پول زیادی در ورزش فوتبال محسوب نمی‌شود که دوستان برای آن داد و قال می‌کنند، چرا که شهرداری باید در موضوعات ورزشی هم وارد شود، چون کار شهرداری تنها آسفالت کردن خیابان و یا کف‌سازی جوی آب نیست.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه پیش از این سخنانی درباره عدم توجیه اقتصادی تیم فوتبال توسط رئیس کمیسیون فرهنگی مطرح شده بود، گفت: ورزش نباید هم توجیه اقتصادی داشته باشد، مگر ورزش بنگاه است که توجیه اقتصادی داشته باشد.

اصفهانیان با اشاره به اینکه امروز شهرداری‌ها در همه استان‌ها در لیگ‌های مختلف تیم دارند، گفت: الان شهرداری تبریز، ماهشهر، بندرعباس و غیره و غیره در لیگ یک و حتی لیگ برتر تیم دارند و این یک امر معمول در ورزش است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری زنجان از نظر امکانات و تجهیزات ورزشی فقیر است، گفت: این در حالی است که تیم لیگ سومی “پرواز” زنجان چون اسپانسر ندارد در حال فروش است و یا همین تیم بانوان که در لیگ برتر است، اما اسپانسر ندارد.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه پس از گذشت قریب به یکسال از فعالیت شورای شهر کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورا کاری برای ورزش نکرده است، افزود: به نظر می‌رسد، این افراد برنامه‌ای برای موضوعات فرهنگی و ورزشی ندارند.

اصفهانیان با اشاره به اینکه ممنوعیت عضویت اعضای شورا در هیات رئیسه هیات‌های ورزشی اقدام درستی از سوی شورای شهر نبود، گفت: درست نبودن این اقدام را از این لحاظ عرض می‌کنم که اگر قرار بود، اینگونه برخورد شود، چرا برخی از اعضای شورای شهر در زمان انتخابات روی ورزش مانور داده و ورزشکاران را برای رای دور خود جمع کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه مباحث فرهنگی و ورزشی جای کار بسیاری دارد و باید بیشتر از اینها در این حوزه هزینه کرد، چون تا فرهنگ‌سازی زیربنایی انجام نشود، انجام امور عمرانی هیچ فایده‌ای نخواهد داشت، گفت: پیشنهاد بنده به شورای شهر این است که در کنار انجام تحقیق و تفحص که البته آن هم وظیفه دستگاه‌های نظارتی است، قدری هم به فکر شهر باشند و بیایند کاری برای زنجان انجام دهند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

2 thoughts on “تیم فوتبال شهرداری زنجان کجاست؟ / شورای شهر زنجان در جستجوی تیم فوتبال گم شده”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close