آخرین اخبارایرانسیاسیفرهنگی و اجتماعیگزارش

خوش اشتهایی اصلاح‎طلبان؛ از «مهاجرانی» تا «نجفی»! / همیشه پای یک زن در میان است

فروردین ۹۷ بود که بالاخره استعفای چندباره «محمدعلی نجفی» از شهرداری تهران، پذیرفته شد. در آن برهه اما گمانه زنی های بسیاری در چرایی این استعفا مطرح می شد؛ از کناره گیری بدلیل بیماری لاعلاج گرفته تا تسلیم در برابر فشارهای وارده، ناشی از حضور نجفی در مراسم رقص دختران خردسال در برج میلاد، اما اکنون مشخص شده است که تمامی آن دلایل بهانه هایی بیش برای پوشاندن علت اصلی استعفای شهردار سابق تهران نبوده است!

در همین ارتباط، اخیراً «میترا نجفی» همسر دوم شهردار اسبق تهران، طی مصاحبه ای با رسانه ها، اینگونه از زندگی زناشویی خود پرده برداری کرده است: «هر فردی می تواند عاشق شود و ازدواج کند، همه انسان ها تا زمانی که جان دارند در وجود ما حس دوست داشتن وجود دارد. هر انسانی یک زندگی خصوص دارد؛ چه آقای دکتر نجفی و هر شخصیت دیگر؛ درست نیست با کسی که واقعاً اینقدر برای کشور و نظام زحمت کشیده است، اینطوری رفتار کنند؛ با تمسخر صحبت کنند که ایشان چرا ازدواج کرده است. عده ای می گویند طلاق می گیرند و اختلاف سنی دارند، این حرف ها چه چیزی است؟ این حرف ها را می زنند تا به زعم خود برای تخریب دکتر نجفی نظرها را به خود جلب کنند، متاسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه ای دکتر نجفی هستم درحالیکه من عقد نامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت. به ما تهمت زدند که ایشان روابط نامشروع داشته است، من قول می دهم به همه مردم تا الان من هیچ چیز بدی از دکتر نجفی ندیدم ؛اگر رسانه ای که ادعای شفاف سازی دارد و به همسر من تهمت زده اند که رابطه نامشروع داشته، من می گویم؛ اولا ایشان شاکی خصوصی ندارد و در ضمن من خودم قول می دهم اگر هر مشکلی بود شفاف سازی کنم؛ ولی حق دیگران نیست در حریم زندگی خصوصی ما وارد شوند. آقای دکتر نجفی از من خیلی محترمانه خواستگاری کردند و من هم بعد از مشورت با خانواده به ایشان جواب مثبت دادم. این زندگی سر گرفته است و دلیلی ندارد که عده ای دنبال حواشی باشند. هر موضوعی و مسئله ای پیش بیاید با مدرک و سند از آقای دکتر نجفی در رسانه ها اعلام می کنم. ما اردیبهشت ۹۷ با هم ازدواج کردیم و متاسفانه براساس عکس زناشویی ما گفته اند چون رابطه نامشروع داشته با او ازدواج کرده است. تهمت زنندگان را به خدا واگذار می‌کنیم.»!


خوش اشتهایی اصلاح‎طلبان؛ از «مهاجرانی» تا «نجفی»!


بررسی سوابق اصلاح طلبانِ صاحب منصب، نشان می دهد که این رشته سردراز داشته و مسبوق به سابقه بوده است!
مرداد ماه سال ۸۳ خبری در رسانه ها منتشر شد که اینبار «عطاءالله مهاجرانی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دوم خرداد را از منظری دیگر سوژه قرار داده بود. رسانه ها از دستگیری مهاجرانی به دلیل شکایت زنی به نام «مهسا یوسفی» خبر دادند. این زن مدعی شده بود که زن مهاجرانی بوده و نفقه وی توسط شوهرش تا به حال پرداخت نشده است. علیرغم انکارهای اولیه توسط مهاجرانی و «جمیله کدیور» همسر اول وی و اعلام این که بازداشت مهاجرانی به دلایل سیاسی بوده، موضوع به زودی آشکارتر شد. مهسا یوسفی در نامه مورخ ۱۰/۵/۸۳ که در روزنامه شرق به چاپ رسیده است خطاب به خانم جمیله کدیور نوشته بود که آقای مهاجرانی را همسر خود دانسته و به هیچ وجه قصد اذیت و آزار وی را ندارد بلکه از این که ناچارا به شکایت وی آقای مهاجرانی بازداشت شده اند ناراحت و معذب شده است. این زن جوان به بازپرس رسیدگی کننده گلایه کرده بود که قرار یکصد میلیون تومانی، قرار کافی نبوده چراکه مهریه ایشان تقریباً یک میلیارد تومان ارزش گذاری می گردد. با این حال بعدها مشخص شد که مهاجرانی سال قبل از دستگیری با زن دیگری به نام خانم «ولی زاده» نیز ازدواج کرده بود. با روشن شدن حضور زن سوم مهاجرانی و این که وی نیز طالب نفقه است و حتی انتشار خبری مبنی بر اینکه مهاجرانی تاکنون ۶ زن را به عقد خود درآورده است، وزیر ارشاد سابق، رفتن به انگلیس و یا به عبارتی دقیق تر فرار را بر قرار ترجیح داده و به پایتخت روباه پیر عزیمت کرد!

خوش اشتهایی اصلاح‎طلبان؛ از «مهاجرانی» تا «نجفی»!


افزون بر این، حاج حسین الله کرم، ‏‎دبیر شوراى هماهنگى حزب الله، پیشتر و در سال ۹۴، در صفحه شخصی خود، در توضیح عکسی که بر آن کلمه‌ نفوذ حک شده بود، نوشت: «گفته می‌شود خانم “الف.چ” که به جرم جاسوسی در بازداشت به سر می‌برد در اعترافات جدید خود نام ۴ وزیر کابینه را به زبان آورده و مدعی ارتباط‌ با وزرای دولت شده است؛ اعترافاتی که پرونده‌ اخلاقی در کابینه را وارد فاز جدیدی کرده است که می‌تواند منجر به سونامی شرمساری شود.»!

خوش اشتهایی اصلاح‎طلبان؛ از «مهاجرانی» تا «نجفی»!


با این وجود، خوش اشتهایی – ان شالله شرعی و قانونی – مدعیان تجدیدنظرطلب در حالی در سنین میانسالی مطرح و زبانزد خاص و عام می شود که نامبردگان همواره خود را در صف اول حمایت از حقوق زنان، جا می زدند و از تبعیض علیه نسوان می نالیدند! در عین حال البته مشخص می شود که بی عملی، کم کاری و بی تدبیری این قبیل، ناشی از کمبود وقت آنها است چراکه باید به ایشان حق داد که نتوانند هم از پس مسئولیت ها و مشکلات متعدد ملت برآیند و همزمان هم امور چند خانواده را رتق و فتق نموده و مخارج چند سر عائله را تامین نمایند!
برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close