دستگیری عاملان زمین‌خواری ۱۵۰ میلیارد ریالی در زنجان

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=10749

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان از کشف یک زمین‌خواری ۱۵۰ میلیارد ریالی در زنجان خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به کشف یک زمین‌خواری در زنجان، اظهار کرد: افرادی که بیش از ۱۲ هزار و ۴۵۴ متر از اراضی ملی را به ارزش تقریبی ۱۵۰ میلیارد ریال به صورت غیرقانونی تصرف کرده بودند، دستگیر شد.

این مسئول با اشاره به پیگیری پرونده تصرف اراضی در استان، ادامه داد: در پی کسب خبری با موضوع تصرف غیرقانونی اراضی ملی در محدوده شهر زنجان، ماموران پیگیری این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با تحقیق و بررسی‌های به عمل آمده، مشخص شد زمینی به مساحت بیش از ۱۲ هزار و ۴۵۴ متر از اراضی ملی توسط چهار نفر به صورت غیرقانونی مورد تصرف قرار گرفته و با تغییر کاربری آن را به مغازه تجاری تبدیل و اجاره داده‌اند.

جهانبخش با اشاره به ارزش زمین تصرف‌ شده، تصریح کرد: بنابر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقریبی زمین تصرف شده ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده و پرونده تشکیل و متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان یادآور شد: شهروندان می‌توانند هرگونه اطلاع از تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو را به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند تا میزان تخلفات کاهش یابد.

وی با تاکید بر اینکه با هرگونه تخلف در سطح استان برابر قانون و وظیفه برخورد می‌کنیم، افزود: متخلفان بدانند که پلیس در برابر حق مردم کوتاه نیامده و با همه توان پای کار است.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن