آخرین اخبارایرانسیاسیفرهنگی و اجتماعی

دفتر آیت الله مکارم شیرازی دروغ معاون رئیس جمهور را تکذیب کرد!

دفتر آیت الله مکارم شیرازی ادعای معصومه ابتکار را تکذیب کرد.
معصومه ابتکار چندی پیش در جلسه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی صحبت های کذبی را در خصوص ورود زنان به ورزشگاه ها به آیت الله مکارم نسبت داده بود.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده اینگونه ادعا کرده بود: «موضوع پیگیری و خوشبختانه روز گذشته زنان توانستند به تماشای مسابقه ورزشی بسکتبال بنشینند که در این راستا با آیت الله مکارم جلساتی برگزار و داستان اصلی را برایشان توضیح دادم که ایشان تأکید کردند که اصلا نمی‌دانستند ماجرا این است. به من چیز دیگری گفتند که من آن واکنش را نشان داد.»
دفتر آیت الله مکارم شیرازی با واکنش به این صحبت، آن را تکذیب کرده و نسبت به این دروغ گویی معاون رئیس جمهور ابراز تاسف کرد.
متن تکذیبیه دفتر آیت الله مکارم شیرازی بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
اخیراً در اخبار بعضى از رسانه‌ها آمده بود که معاون رئیس جمهور در امور زنان گفته است که درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها، خدمت حضرت آیت الله العظمى مکارم رسیدم و توضیحاتى دادم و ایشان نسبت به این موضوع قانع شدند.
به اطلاع همه مخاطبین عزیز مى‌رساند که این خبر به طور کامل دروغ و کذب محض است و نامبرده ملاقاتى با معظم له نداشته و گفتگویى نکرده است و راستى مایه تعجب است چگونه چنین دروغ‌هایى در عصر و زمانه ما گفته مى‌شود و چرا قبح و زشتى دروغ اینقدر از میان رفته است با اینکه دروغ از بزرگ‌ترین گناهان کبیره از نظر آموزه‌هاى اسلامى و سرچشمه انواع گناهان است.
برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close