دولت ۱۱۰ میلیارد تومان به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در پروژه سد “مشمپا” بدهکار است

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=19340

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با انتقاد از عدم پرداخت مطالبات قرارگاه خاتم از سوی دولت در خصوص سد “مشمپا” گفت: دولت بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان به قرارگاه خاتم بدهکار و پروژه سد مشمپا به حالت خود رها شده است.

مصطفی طاهری در گفت‌وگو با تسنیم، با ابراز تاسف از توقف پروژه سد مشمپا گفت: متاسفانه این پروژه به خاطر بدهکاری دولت به قرارگاه خاتم متوقف شده و دولت نیز هیچ اقدامی در راستای تکمیل این پروژه برنمی‌دارد.

وی با اشاره به بدهکاری بیش از ۱۱۰ میلیارد تومانی دولت به قرارگاه خاتم اشاره کرد و گفت: قرارگاه خاتم چاره‌ای جز توقف پروژه نداشت چرا که بدهکاری دولت به این مجموعه بسیار زیاد است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی به دیدار هفته اخیر خود با وزیر نیرو اشاره و خاطرنشان کرد: با وزیر محترم نیرو در خصوص توقف پروژه رایزنی‌های لازم انجام شد و وزیر نیرو قول مساعدت در خصوص ادامه پروژه دادند.

وی با تاکید بر اینکه تمکیل پروژه سد مشمپا جزو مطالبات اصلی نمایندگان استان از وزیر نیرو است، تصریح کرد: متاسفانه این پروژه بخاطر کم‌کاری‌های مسئولان وقت متوقف شده و امیدواریم بتوانیم این پروژه را تکمیل کنیم و مشکلات اساسی آب منطقه را حل کنیم.

طاهری در ادامه گریزی به برنامه‌های روز شنبه خود زد و گفت: جلسه با هیئت شنا، اوقاف، شبکه بانکی، کارخانه گلرنگ بخشی از برنامه‌های کاری امروز است و امیدواریم بتوانیم مشکلات این عزیزان را حل کنیم.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن