رئیس کل دادگسری استان زنجان: تلاش جدی برای حل مشکلات کارگران «روغن نباتی جهان» نمی‌بینم

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=5470

رئیس کل دادگسری استان زنجان گفت: اهتمام و تلاش جدی برای حل مشکلات کارگران به ویژه کارگران روغن نباتی جهان در استان نمی‌بینیم که باید از همه ظرفیتها برای حل این مشکل استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان زنجان، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در دیدار با استاندار زنجان ضمن تبریک انتصاب وی به عنوان عالیترین مقام اجرایی در استان اظهار داشت: دستگاه قضایی استان زنجان از ظرفیت بسیار خوبی در تنظیم امور وپیشبرد اهداف نظام  برخوردار است و ما در  راستای خدمت به نظام و مردم استان  با نماینده دولت  در زنجان همراهی و همکاری خواهیم کرد و همه باید دست به دست هم برای رسیدن به اهداف و برنامه های جمهوری اسلامی از هیچ کمکی دریغ نکنیم.

وی با بیان اینکه صرف نظر از سلایق سیاسی هر کمکی که دولت برای تحقق اهداف نظام نیازمند دستگاه قضایی باشد ما با تمام قوا تعامل خواهیم داشت، افزود: همه ما زیر یک پرچم و ولایت فقیه واحد هستیم و نباید جزیره‌ای عمل کنیم و دستگاه قضایی استان این آمادگی را برای اجرای سیاستهای نظام و دولت  دارد.

رئیس شورای قضایی استان زنجان توفیق  و برکت در کارها را مرهون کار جمعی و وحدت مسئولین برشمرد و تصریح کرد: برخی گرفتاریهای که امروزه در برخی حوزه‌ها  گریبان‌گیر جامعه است ناشی از عدم آشنایی با سیاست‌ها است.

این مقام عالی  قضایی با اشاره به برگزاری جلسات در دستگاههای اجرایی آثار تصمیمات گرفته  شده در این جلسات خاطرنشان کرد: در  این جلسات بعضا  تصمیماتی  اتخاذ می‌شود که  خلاف قانون است پس باید همه تصمیات در راستای حرکت در مسیر موازین قانونی باشد که  بایستی در سیاست‌های کاری استاندار جدید به این امر توجه بیشتری صورت گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود توجه به حل مشکلات و  معیشت کارگران  را مورد تأکید قرار داد و گفت: اهتمام و تلاش جدی  برای حل مشکلات کارگران خصوصا کارگران  روغن نباتی  در استان نمی‌بینیم که  باید از همه ظرفیتها برای حل این مشکل استفاده کرد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان محدودیت پایش تصویری را از دیگر ایرادات استان بیان کرد و گفت: خروجی کار کمیته‌ها و کمیسیون‌ها بایستی مبتنی بر نتیجه باشد.

استاندار زنجان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور رئیس کل دادگستری استان و هیأت همرا ه گفت: اگر ساعتها صحبت و هزاران مصوبه داشته باشیم کار بجایی نخواهیم برد بلکه با عمل و اقدامات خود آنچه به مصلحت نظام است انجام وظیفه کنیم.

فتح اله حقیقی تأکید کرد: بنده هم معتقدم  قوای سه گانه خصوصا دو قوه مجریه و قضاییه با هرسلیقه‌ای که دارند برای خدمت به نظام و مردم همراه و همکاری ارزشمند داشته باشند.

وی افزود: رویکرد کاری بنده مبتنی بر هماهنگی و تعامل با سایر دستگاهها خصوصا دستگاه قضایی برای پیشبرد اهداف و کارها هستم و این امر را با جدیت در استان اجرا می‌کنم.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close