روایت نماینده ابهر از دیدار با مقام معظم رهبری / نمایندگان مجلس روحیه تازه‌ای گرفتند

– به گزارش زنجان سحر –

حجت‌الاسلام حسن شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان با اشاره به اینکه دیدار با مقام معظم رهبری یک دیدار مبارک و بسیار موثری بود، اظهار داشت: این دیدار روح تازه‌ای در بین نمایندگان مجلس بخشید.

وی با تاکید بر اینکه شنیدن منویات مقام معظم رهبری، نمایندگان مجلس را برای کار و تلاش و خدمت در راه مردم مصمم ساخت، تصریح کرد: منویات مقام معظم رهبری سرفصل‌های متعددی داشته و ایشان بر محورهای مختلفی تاکید داشتند که یکی از برجسته‌ترین و موضوع، نظارت بر رفتار نمایندگان بود.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی، مجلس فعلی را قوی‌‎ترین و انقلابی‌ترین مجلس پس از انقلاب اسلامی دانستند، افزود: از نظر ایشان حضور «جوانان پرانگیزه، پرایمان، پرتوان، تحصیل‌کرده و کارآمد» مجلس یازدهم را به مجلسی امیدبخش تبدیل کرده است.

گزارش|کمباین‌های فرسوده بلای جان گندم زنجان/ چه کسی مسئول ورود کمباین‌های مهاجر ‌است؟‌
گزارش| نبض بازار گوشت زنجان در دست دلالان/ واسطه‌گرها قیمت گوشت را تعیین می‌کنند
گزارش|بدهی ۱۸ میلیارد تومانی آب منطقه‌ای به پیمانکار سد کینه‌ورس/ چرا انتقال آب از سد ‌مسکوت ماند؟

وی با تاکید بر اینکه سلامت بودن مجلس نقش مهمی در جامعه دارد، یادآور شد: رهبر معظم انقلاب تقوای مجلس را که متجلی در رفتار نمایندگان است، به عنوان اصل بسیار مهمی مطرح کردند.

‌شجاعی با بیان اینکه مقام معظم رهبری تاکید داشتند که فضای بین مجلس شورای اسلامی و دولت باید فضای همکاری و صمیمیت باشد، خاطرنشان ساخت: اگر ابزارهای نظارتی هم باشد باید در فضای منطقی و خردورزانه بوده و به مجادله نرسد.

وی در پایان وجود فساد در ساختار مدیریتی و اقتصادی کشور را تاسف‌بار توصیف کرد و افزود: فساد به شدت به کشور آسیب زده ولی خوشبختانه پس از حضور آیت‌الله رئیسی در راس قوه قضاییه وضعیت برخورد با مفاسد تغییر یافته و نوید خوبی را به مردم داده است.

انتهای پیام/ش


منبع : تسنیم

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن