آخرین اخباراستان زنجانایرانزنجانسیاسی

زمزمه تغییر در فرمانداری زنجان/ گزینه پیشنهادی فرمانداری زنجان کیست+ رزومه

زمزمه تغییر دوباره فرماندار زنجان شنیده می‌‎شود و به نظر می‌رسد این برای سومین بار است که فرماندار مرکز استان تغییر می‌کند.
هر چند تاکنون هیچ منبع رسمی دولتی خبر تغییر فرماندار فعلی زنجان را تایید یا تکذیب نکرده است، اما شنیده‌‎ها از منابع موثق ،حاکی از آن است که رضا عسگری به عنوان گزینه اصلی فرمانداری زنجان معرفی شده است.
رضا عسگری گزینه جدید فرمانداری زنجان که طبق شنیده‌ها حکم فرمانداری وی در کارتابل وزیر قرار گرفته است و منتظر امضای وزیر است،  پیش از این معاون سیاسی فرمانداری کرج بوده و سوابقی از جمله معاون برنامه‌ریزی فرمانداری زنجان، سرپرست فرمانداری آبیک، بخشدار مرکزی زنجان، بخشدار آبیک، بخشدار مرکزی بوئین زهرا، مدیرعامل تاکسیرانی قزوین و بیش از یک دهه کار رسانه‌ای در ایرنا را در کارنامه خود دارد و همچنین مدت کوتاهی نیز سرپرستی بخشداری مرکزی شهرستان البرز را در یازدهم عهده‌دار بوده است.

گفتنی است، مهرماه سال قبل بود که فرماندار زنجان تغییر کرد، در آن برهه زمانی تغییر فرماندار زنجان یکی از بحث برانگیزترین تغییرات در استان زنجان بود، زمانی که رسول بیات به عنوان سرپرست فرمانداری زنجان، جایگزین  مجید فرخی شد.
رسول بیات فرماندار فعلی زنجان دارای سابقه اجرایی به‌ عنوان مدیرکل امور اجتماعی و انتخابات استانداری زنجان در  دولت اصلاحات، دبیر شورای جوانان استان و مشاور فرهنگی، اجتماعی و جوانان استاندار زنجان بود و حالا بیش از یک سال سابقه کاری در سمت فرمانداری زنجان را دارد.

منبع : فارس

بر چسب ها

پیشنهاد سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close