ساخت ۲ هزار مسکن محرومین در روستاهای استان زنجان

هدایت صفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان یکی از اقدامات مهم کمیته امداد استان زنجان در راستای محرومیت‌زدایی دانست و اظهار کرد: با حضور مسؤولان کلنگ احداث ۲ هزار واحد مسکن نیازمندان و محرومین در روستای احمدکندی شهرستان ایجرود به زمین زده شد.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از معطوف شدن توجه دولت و سایر دستگاه‌ها به ساخت مسکن برای نیازمندان خبر داد و افزود: در استان زنجان کلنگ احداث ۲ هزار واحد مسکن محرومین و نیازمندان به زمین زده شد و مقرر شد تا یکسال آینده شاهد افتتاح این تعداد از مسکن برای محرومین باشیم و بنا شد که مددجویان امداد از طریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اولویت ویژه قرار گیرند. 

صفری یکی از دغدغه‌های این نهاد را توجه به رفع مشکل مسکن مددجویان عنوان کرد و افزود: در سال گذشته ۲ هزار و ۲۳۴ فقره خدمت مسکن از قبیل خرید، احداث، تعمیرات و سرویس‌های بهداشتی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای جامعه هدف  انجام شده است.  

وی ضمن تقدیر و تشکر از همه دستگاه‌های اجرایی که در راستای رفع مشکل مسکن مددجویان تلاش می‌کنند، ادامه داد: افزایش روحیه تعاون و همکاری دستگاه‌های اجرایی می‌تواند نقش بسیار مهمی در راستای خانه‌دار کردن محرومین و نیازمندان داشته باشد.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق
منبع : فارس

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن