سازمان تبلیغات اسلامی هزینه معالجه والدین دو کولبر جانباخته روستای نی را متقبل شد

حجت‌الاسلام احمد حاتمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: در راستای اعزام هیئتی متشکل از مدیران تبلیغات اسلامی استان‌های کردستان و کرمانشاه و رئیس دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی کشور به منزل دوکولبر جانباخته روستای نی، هزینه مداوای پدر، مادر و برادر بیمار این دو کولبر از سوی سازمان تبلیغات اسلامی پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روز جمعه این هیئت اعزامی با سفر به روستای نی و حضور در منزل آزاد و فرهاد خسروی که اخیرا در ارتفاعات مریوان به دلیل سرما جان باختند، با خانواده دو کولبر دیدار کردند، افزود: سازمان تبلیغات اسلامی قول هماهنگی و تقبل هزینه انجام مراحل پزشکی و مداوای این خانواده را داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان عنوان کرد: در منزل دو کولبر جانباخته، تعدادی از مردم به ویژه جوانان روستای نی نیز حضور داشتند که به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند و مسئله اشتغال را اساسی‌ترین مشکل مردم روستا برشمردند.

وی بیان کرد: در این دیدار قرار شد زمینه دعوت تعدادی از جوانان روستای نی به سازمان تبلیغات اسلامی و دیدار با رئیس این سازمان برای بیان مشکلات و بررسی آن فراهم شود.

حجت‌الاسلام حاتمیان اضافه کرد: قطعا با برگزاری دیدار گروهی جوانان روستای نی با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شاهد اقدامات مثبتی در رفع برخی مشکلات مردم این روستا خواهیم بود.

وی اعلام کرد: بعد از حادثه‌ای که برای دو برادر کولبر اتفاق افتاد، حرکت‌های مختلفی از سوی مراکز مختلف و گروه‌های معاند روی داد و برای جلوگیری از موج‌سواری رسانه‌های معاند از این حادثه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تاکید داشت تا ضمن دیدار با خانواده این دو کولبر و دلجویی والدین این دو جوان مسائل و مشکلات کولبران نیز بررسی شود.

در این دیدار که ششم دیماه ۹۸ روی داد، هدایایی از سوی سازمان تبلیغات اسلامی به خانواده آزاد و فرهاد خسروی اهدا شد.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۲/ی

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن