سامانه «اقدام»، قبل از اقدام متقاضیان بسته شد

سید اکبر احمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: ثبت‌نام طرح اقدام ملی در استان زنجان از ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه ۲۳ آذر‌ماه آغاز شده است.

مدیر اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه فرآیند ثبت‌نام طرح اقدام ملی در زنجان آغاز و پس از ۴۱ دقیقه ظرفیت ثبت‌نام تکمیل شد، گفت: ثبت‌نام در شهرستان‌های ابهر و خدابنده همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه سهم استان زنجان در زمینه واحدهای مسکونی اقدام ملی در زنجان ۵ هزار واحد است، عنوان کرد: فرآیند ثبت‌نام در شهرهای ابهر و قیدار در حال انجام است.

احمدی با اشاره به ثبت‌نام در طرح اقدام ملی در زنجان از طریق سایت به نشانی  tem.mrud.ir انجام شد، گفت: برای ثبت‌نام مشخصات همسر و افراد تحت تکفل (کد ملی، شماره شناسنامه، سریال شناسنامه و …) الزامی است.

مدیر اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه در هر یک از شهرهای زنجان بنا به نیاز واحدهای مسکونی در قالب طرح اقدام ملی آماده و تحویل داده می‌شود، بیان کرد: در شهر زنجان ۴ هزار واحد مسکونی، شهر ابهر ۳۰۰ واحد، آب‌بر ۱۰۶ واحد و صائین قلعه ۴۸ واحد مسکونی برای طرح اقدام ملی در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه در شهر سجاس ۴۲ واحد، سهرورد ۲۰ واحد و هیدج ۸۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی احداث می‌شود، گفت: در شهرهای خرم‌دره ۱۵۰ واحد مسکونی، گرماب ۲۰ واحد، زرین‌رود ۲۰ واحد، سلطانیه ۷۰ واحد، ماهنشان ۳۴ واحد، چورزق ۲۰ واحد و زرین‌آباد ۲۰ واحد مسکونی احداث می‌شود.

انتهای پیام/۷۳۰۰۹/ق۲۰

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن