آخرین اخباراستان زنجانسیاسیماهنشان

سلب عضویت ۲ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر ماهنشان

رئیس شورای اسلامی شهر ماهنشان گفت: دو نفر از اعضای شورای اسلامی شهر ماهنشان ساکن این شهر نبوده و سلب عضویت خواهند شد.

محسن کریمی امروز در گفت‎وگو با فارس اظهار کرد: سرپرست شهرداری ماهنشان همزمان با ۱۶ مهرماه انتخاب شده و ۴۰ روز از زمان قانونی برای فعالیت وی در صورت عدم تمدید سرپرستی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه در طول آبان حدود پنج جلسه برای انتخاب شهردار برگزار شده که اعضای شورای اسلامی شهر ماهنشان در این جلسات حضور پیدا نکرده‎اند، تصریح کرد: کاندیداهای مورد نظر اعضای شورای اسلامی شهر برای این سمت، به صورت مکتوب معرفی شود تا هیأت رئیسه با توجه به پیشنهادات دریافتی و اولویت‎ها تصمیم بگیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر ماهنشان با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ یک از اعضای شورای اسلامی حتی یک نفر را هم به عنوان کاندیدای سمت شهرداری معرفی نکرده‎‏ و رزومه‎ای نداده‌اند، یادآور شد: در جلساتی که داشتیم، ۱۵ نفر به صورت شفاهی معرفی شدند، اما به صورت مکتوب  حتی یک نفر هم مطرح نشده است.

کریمی با بیان اینکه در صورت عدم همکاری اعضای شورای اسلامی شهر، استانداری و فرمانداری تکلیف موضوع انتخاب شهردار ماهنشان را مشخص می‎کنند، ادامه داد: در حال حاضر دو نفر از اعضای شورای این شهر ساکن ماهنشان نبوده و موضوع سلب عضویت آنها در استانداری مطرح است.

وی با اشاره به اینکه بر اساس قوانین این دو عضو شورا، حق حضور در جلسات را ندارند، اضافه کرد: گزارش این موضوع از طریق فرمانداری به استانداری ابلاغ شده است.

بر چسب ها

پیشنهاد سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close