شانس استقلال برای برد شهرآورد چهارشنبه بیشتر است/ قهرمانی مشکلات پرسپولیس را پوشش داد

علی گیوه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به کاهش کیفیت فوتبال کشور با توجه به شرایط موجود در کشور اظهار کرد: به نظر من انگیزه تیم فوتبال استقلال برای شهرآورد روز چهارشنبه بیشتر است.

بازیکن پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران قهرمانی تیم پیروزی را در لیگ برتر از دلایل شانس بیشتر استقلال برای برد شهرآورد پیش رو اعلام و تصریح کرد: استقلال برای اثبات خود برای این بازی آماده می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه بازی‌های شهرآورد خیلی به جدول ارتباط ندارد و تیم‌ها به این بازی به چشم بازی حیثیتی نگاه می‌کنند، افزود: ولی در مورد این بازی من شانس برد را به تیم استقلال می‌دهم.

گیوه‌ای به تجربه پایین فرهاد مجیدی به عنوان مربی اشاره کرد و گفت: هر چند من اعتقاد دارم، به دلایل اجتماعی مربی در تیم‌هایی مانند استقلال باید خارجی باشد، ولی در حال حاضر باید به مربی جوانی مانند مجیدی، فرصت بیشتری داده شود.

بازیکن پیشکسوت استقلال تهران با تاکید بر حمایت از مربیان جوان در تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس گفت: عدم حمایت از مربی در این تیم‌ها به ضرر همه تمام خواهد شد.

وی به مشکلات موجود در تیم پرسپولیس اشاره و تاکید کرد: شیوع ویروس کرونا به نفع تیم پرسپولیس شد، چرا که این ویروس کیفیت اغلب تیم‌ها را کاهش داد و در حقیقت این قهرمانی پرسپولیس مشکلات این تیم را پوشانده است.

گیوه‌ای نقش سپاهان در قهرمانی پرسپولیس را مهم دانست و گفت: بازی ۳ بر صفر رودرروی این دو تیم و سایر عوامل پیروزی پرسپولیس را رقم زد.

انتهای پیام/۷۳۰۰۴/ق
منبع : فارس

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن