شناسایی ۵۱ مورد مثبت سرپایی در زنجان


به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان، کرونا همچنان در کمین رعایت‌کنندگان پروتکل‌های بهداشتی، فاصله اجتماعی بوده و مبارزه با این ویروس منحوس ادامه دارد.

طبق آخرین آمار کرونا در استان زنجان، امروز (۲۵ دی‌ماه) ۱۴۳ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که بستری جمعی از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، ۱۸ هزار و ۷۰۰ مورد بوده است.

طی ۲۴ ساعت گذشته، موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۸ مورد بود. از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون ۶۶۸۴ مورد مثبت بستری براساس یافته‌های آزمایشگاهی ثبت شده است.

همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته در استان ۵۱ مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا به‌صورت سرپایی شناسایی شده که از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۳۶ هزار و ۴۴۱ مورد مثبت سرپایی براساس یافته‌های آزمایشگاهی به بیماری کرونا مبتلا شدند.

متاسفانه در روز گذشته، یک مورد مبتلا به کرونا در این استان، جان خود را از دست داده‌ است. گفتنی است از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران فوت شده در استان زنجان نیز به ۱۱۱۳ نفر رسیده است.

گفتنی است، مجموع موارد مثبت ترخیص ‌یافته ۵۵۱۷ مورد و همه موارد مثبت کرونا براساس یافته‌های آزمایشگاهی از زمان شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۴۳۱۲۵ مورد بوده است.

انتهای پیام


منبع : ایسنا

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن