Notice: Undefined variable: otu in /home/ofogheme/public_html/wp-content/themes/jannah/inc/style.php on line 2815

عضو مجلس خبرگان رهبری: خبرنگاران نقش بزرگی در مقابله با تحریف‌های دشمنان دارند

– به گزارش زنجان سحر –

حجت الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان ضمن تاکید بر منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه راه پیروزی بر تحریم‌ها، پیروزی بر تحریف‌ها است، اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین رسالت‌ها در زمینه مقابله با تحریف رسالتی است که بر دوش خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه است.

وی بیان داشت: خبرنگاران می‎توانند با بیان واقعیت‌ها، اشاره به نقاط قوت، تبیین دقیق پیشرفت‌های کشور از یک سو و نشان دادن نقاط ضعف دشمنان و شکست‌های آنها در جبهه‌های مختلف و بیان حیله‌های دشمن از سویی دیگر در جهت مبارزه با تحریف‌ها نقش بزرگی ایفا کنند.

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امروز یکی از اصلی‌ترین فعالیت دشمنان، در حوزه فرهنگی و بزرگنمایی مشکلات است، افزود: این در حالی است که پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران بسیار قابل توجه بوده و مشکلات خودشان بیشتر است.

خبرگزاری تسنیم‌ استان زنجان در ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر “رتبه سوم” بخش خبر را کسب کرد
دیدار فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) با خبرنگاران تسنیم استان زنجان / ‌تسنیم ‌در اطلاع‌رسانی به عنوان ‌بازوی انقلاب عمل می‌کند
دیدار فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) با خبرنگاران تسنیم استان زنجان + تصاویر
دیدار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) با خبرنگاران تسنیم استان زنجان

وی با اشاره به اینکه دشمنان اینگونه وانمود می‌کنند که مشکلات موجود در کشور ناشی از ساختار نظام اسلامی است، تصریح کرد: یکی از رسالت‌های مهم خبرنگاران این است که با ریشه‌یابی دقیق مشکلات، مسائل را برای افکار عمومی بازگو کنند.

دولابی با بیان اینکه ریشه بسیاری از مشکلات در نوع نگاه برخی مسئولان به غرب است، یادآور شد: خبرنگاران و اصحاب رسانه می‌توانند موفقیت‌هایی که با تکیه بر نیروهای داخلی کسب کرده‌ایم را نشان دهند و تبیین کنند که راه درست برون رفت از مشکلات، اعتماد بر ظرفیت‌های داخلی است.

وی با تاکید بر اینکه نقش خبرنگار در میدان مبارزه اهمیت بالایی دارد، اظهار داشت: خبرنگاران باید جهت خود را تشخیص دهند و بدانند که یک خبر چه پیامی می‌تواند داشته باشد، آیا پیامی در راستای دفاع از هویت ملت ایران و برجسته‌سازی ارزش‌ها و آرمان‌های جمهوری اسلامی است یا پیامی در راستای اهداف دشمن.

انتهای پیام/ ز


منبع : تسنیم

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا