فدراسیون، حمایت از هیئت‌ها را اولویت خود می‌داند


مهدی گودرزی ظهر امروز (۲ تیر) در مجمع سالیانه هیئت ورزش سه‌گانه استان زنجان که در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از اقدامات این فدراسیون، ارزیابی هیئت‌های استانی است، گفت: ملاک این ارزیابی‌ها نیز بر اساس تکالیف قانونی که بر عهده آن‌ها گذاشته شده است، خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه هیئت‌های استانی باید به تکالیفی که به اداره‌کل ورزش و جوانان و نیز هیئت‌های استانی ابلاغ شده است، عمل کنند، افزود: با توجه به ابلاغیه‌هایی که در این زمینه به ادارات کل ورزش و جوانان و هیئت‌های استانی صورت گرفته، تمکین نکردن هیئت‌ها از این تکالیف به جد از سوی فدراسیون پیگیری خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های این فدراسیون، حمایت از هیئت‌های استانی در حد توان خود است، تصریح کرد: هدف از این حمایت‌ها، توسعه این رشته در استان‌ها خواهد بود؛ چرا که معتقدیم اگر هیئت‌های استانی بتوانند به رشد و نمو کافی دست یابند، قادر خواهند بود فدراسیون را امور مختلف یاری کنند.

رئیس فدراسیون ورزش سه‌گانه در ادامه از تخصیص میانگین سه میلیون تومان اعتبار به هیئت‌های استانی از سوی این فدراسیون طی سال گذشته خبر داد و گفت: اعتباری که در سال گذشته برای استان‌ها تخصیص یافت به میزان ۱۰۰ میلیون تومان بود که با این مبلغ توانستیم میانگین به هر هیئت حدود سه میلیون تومان کمک کنیم.

گودرزی با یادآوری اینکه اعتبار تخصیص یافته به این فدراسیون در سال گذشته نیز یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بوده است، ادامه داد: این فدراسیون در سال گذشته توانست ۹۰ میلیون تومان کسب درآمد کند، این در حالی است که در سه ماهه اول امسال توانستیم با وجود مشکلات متعددی که داشتیم، این میزان اعتبار را به دست آوریم.

وی از هیئت ورزش سه‌گانه زنجان به عنوان یکی از فعال‌ترین هیئت‌های استانی یاد کرد و گفت: شرایط امروز کشور ایجاب می‌کند که انجام فعالیت‌های ورزشی با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی انجام شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در ادامه این جلسه با یادآوری اینکه شیوع ویروس کرونا اکثر جوامع به ویژه حوزه ورزش را تحت‌الشعاع قرار داده است، افزود: بی‌شک با نگاهی به چالش‌هایی که شیوع این ویروس در جامعه ایجاد کرده، به عینه می‌بینیم که ورزش یکی از حوزه‌هایی است که بیشترین آسیب را از این حیث متحمل شده است.

علی خلیلی با تاکید بر اینکه تداوم فعالیت‌های ورزشی باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شود، تصریح کرد: سه‌گانه یکی از رشته‌های ورزشی فعال در زنجان بوده و به همین خاطر ورزشکاران این رشته در شرایط کنونی می‌توانند به جز بخش شنا، در بخش دوچرخه‌سواری و دو فعالیت داشته باشند.

وی با بیان اینکه اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان تلاش دارد تا علی‌رغم کاهش منابع مالی، حمایت‌های لازم را از هیئت‌ها به عمل آورد، خاطرنشان کرد: سه‌گانه یکی از رشته‌های پرافتخار استان بوده و تلاش می‌کنیم از این هیئت نیز همانند سایر هیئت‌های ورزشی فعال در استان، حمایت‌هایی را به عمل آوریم.

انتهای پیام


منبع : ایسنا

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن