مردم درگیر آلودگی هوا و گرانی بنزین ، روحانی و وزاریش در سفر تفریحی به شمال!

همزمان با سفر روحانی به مناطق خوش آب‌وهوای شمال کشور، مونسان وزیر میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، اسلامی وزیر راه و شهرسازی، دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی و سلطانی‌فر وزیر ورزش صبح امروز پنجشنبه با عنوان افتتاح برخی پروژه‌ها و یا بازدید به مازندران سفرکرده‌اند؛ بازدید از باغ تفریحی صفی‌آباد و شبه‌جزیره میانکاله نیز در برنامه‌های وزرای اقتصاد، راه و میراث بوده است
 درهمین رابطه، ایرنا گزارش داد: علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی صبح امروز پنجشنبه برنامه های مشترکی را به منظور توسعه اقتصاد گردشگری و بازگشایی مسیر آن در مازندران داشتند.علاوه بر بازدید از باغ صفی‌آباد بهشهر، مجموع بازدیدها از تالاب میانکاله، مجموعه عباس آباد و بندر امیراباد بخش دیگری از برنامه های سفر وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، وزیر راه و شهرسازی و وزیر اقتصاد و دارایی در شرق مازندران اعلام شده است.
روز گذشته “دانا” از سفر آخر هفته‌ای روحانی با خانواده و ١۴ عضو کابینه به شمال و اقامت در مجتمع توریستی محمودآباد خبر داده بود.
درحالی‌که طبق آمار رسمی در روزهای اخیر تنها در تهران ۶۸۵۲ نفر و در کل کشور حدود ۱۴۰۰۰ نفر به دلیل آلودگی هوا به اورژانس و مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند، گویا آب‌وهوای مطلوب این روزهای شمال، مأمن خوبی برای دورهمی رئیس‌جمهور و بعضی از وزرای دولت خواهد بود!

سفر تفریحی روحانی به مازندران صحت دارد؟

روحانی توکیو را به مقصد تهران ترک کرد

از شب گذشته اخباری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه، حسن روحانی به همراه خانواده‌ در یکی از مجتمع‌های تفریحی شهر محمودآباد مستقر شده است.

از شب گذشته (چهارشنبه) اخباری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه «حسن روحانی رئیس جمهور به همراه خانواده‌ ساعت ١۵ امروز وارد مازندران شده و در یکی از مجتمع‌های تفریحی شهر محمودآباد مستقر شده است.»

اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی این را نیز افزوده است که در این سفر رئیس‌جمهور را خانواده و ١۴ نفر از اعضای کابینه دولت همراهی می‌کنند.

**سکوت دولتی‌ها درقبال سفر روحانی به مازندران

پیگیری‌های خبرنگار خبرگزاری فارس از مقامات دولتی جهت کسب اطلاع از صحت و سقم سفر تا لحظه انتشار این خبر به جایی نرسیده و تنها محمدرضا نوروزپور معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت از این سفر اظهار بی اطلاعی کرده است.

علیرضا معزی معاون ارتباطات دفتر رئیس جمهور هم تماس‌های خبرنگار فارس برای تایید یا تکذیب این خبر را بی‌پاسخ گذاشت.

در همین راستا، سیدعلی ادیانی عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که آیا شما خبر سفر رئیس جمهور به مازندران را تایید می‌کنید یا نه؟ گفت: من در شبکه‌های اجتماعی و برخی سایت‌های خبری این موضوع را شنیدم که آقای روحانی به همراه برخی وزرا به مجتمع تفریحی، ورزشی، اقامتی نفت در شهر محمودآباد آمده است؛ البته من از سفر بی‌اطلاع هستم و نمی‌توانم آن را تایید یا تکذیب کنم اما خبر را در رسانه‌ها دیده‌ام.

بیشتر خوانید:

گلستان را آب برد؛ رئیس‌جمهور هنوز در سفر تفریحی قشم به سر می‌برند

** خبر سفر رئیس جمهور به مازندران را در شبکه‌های اجتماعی دیده‌ام/ وزرا در مازندران هستند

وی در ادامه تصریح کرد: برخی از وزرا در مازندران هستند و قرار است به تعدادی از پروژه سرکشی کنند؛ البته هر کسی نیاز به استراحت و رسیدگی به امور شخصی خود را دارد اما همه اینها باید در عرف معقول باشد.

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران همچنین خاطرنشان کرد: برخی از وزرا ضمن حضور در مازندران، برنامه‌ریزی‌هایی برای افتتاح پروژه انجام داده‌اند. طبیعی است هر کسی نیاز به استراحت دارند اما مسئولین نظام اسلامی خود را باید بیشتر برای مردم به زحمت بیاندازند.

تصاویری از مجتمع تفریحی، ورزشی، اقامتی نفت محمود آباد که در شبکه‌های اجتماعی به عنوان محل اقامت برخی اعضای کابینه منتشر شده را در ذیل می‌توانید مشاهده می‌کنید:

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن