مسئله‌محوری و مطالبه‌گری از اصلی‌ترین مسیرهای پیش‌رو بسیج دانشجویی زنجان است

– به گزارش زنجان سحر –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، ابوالفضل طهماسبی امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج دانشجویی اظهار داشت: بسیج دانشجویی یکی از قشرهای مهم بسیج مستضعفین است و از زمان تشکیل آن تاکنون خدمات ارزنده‌ای را ارائه داده است. 

وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی قدم‌های موثری در بحث محرومیت‌زدایی برداشته است، خاطرنشان کرد: اعزام دانشجویان بسیجی در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم یکی از خدمات ارزنده این قشر بسیج است. همینطور فعالیت‌های علمی و فرهنگی در محیط دانشگاه‌ها از دیگر وظایف آن شمرده می‌شود.

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان مسئله‌محوری را اصلی‌ترین مسیرهای پیش روی بسیج دانشجویی توصیف کرد و گفت: مسئله‌محوری بایستی در همه جنبه‌ها و توسط همه مجموعه‌ها با تکیه بر خداباوری جهت حل معضلات و مشکلات جامعه پیگیری بشود.

۳ کتاب دفاع مقدس در زنجان رونمایی می‌شود
هشدار جانشین سپاه زنجان به احتکارکنندگان/ اطلاعات سپاه به دنبال شماست
تقدیر امام جمعه زنجان از اقدامات محرومیت‌زدایی سپاه/عملکرد قرارگاه پیشرفت مردم را نسبت به نظام دلگرم می‌کند

وی با تقدیر از عملکرد بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان توانسته است به‌عنوان یک مجموعه مطالبه‌گر و اثرگذار در بزنگاه‌ها نقش آفرینی کند.

طهماسبی تربیت نیروهای متخصص و متعهد را از دیگر ویژگی‌های بسیج دانشجویی عنوان کرد و گفت: همچنین بسیج دانشجویی وظیفه ترویج اسلام در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی را برعهده دارد و انصافا در سال‌های اخیر به خوبی به وظایف ذاتی خود عمل کرده است.

انتهای پیام/ ز


منبع : تسنیم

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

دکمه بازگشت به بالا
بستن