مسیرهای راهپیمایی ۱۳ آبان را در استان زنجان اعلام شد

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=5134

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان مسیرهای راهپیمایی ۱۳ آبان را در استان زنجان اعلام کرد.

سید سعید حسینی اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان با حضور پرشور مردم استان همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مسیر راهپیمایی در شهرستان زنجان از مقابل چهارراه امیرکبیر تا مقابل بقعه امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان برگزار خواهد شد، اضافه کرد: این مراسم از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه روز یکشنبه ۱۳ آبان با سخنرانی سعید اوحدی،رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان ابهر نیز مسیر راهپیمایی از مقابل چهار راه امام حسین (ع) تامیدان انقلاب از ساعت ۱۰، افزود: مسیر دوم نیز از مقابل مسجد صاحب‌الزمان شناط تا شهرداری از ساعت ۱۱ صبح خواهد بود.

این مسئول با اشاره به اینکه در شهر هیدج مسیر راهپیمایی از میدان شهرداری تا مسجد صاحب‌الزمان از ساعت ۱۱ صبح خواهد بود، بیان کرد: مراسم راهپیمایی در شهر صائین قلعه از ساعت ۱۰ صبح از مقابل مسجد صاحب‌الزمان تا بوستان شهدای گمنام برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه زمان برگزاری شهرستان سلطانیه از ساعت ۱۰ ظهر از محل مسجد فاطمه الزهرا تا گلزار شهدا است، تصریح کرد: در شهر زرین‌آباد نیز مراسم راهپیمایی از ساعت ۱۰ دقیقه از مقابل سپاه تا مصلای نماز جمعه برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه مسیر و زمان راهپیمایی در شهر حلب از مقابل بخشداری تا مسجد جامع راس ساعت ۱۰ برگزار می‌شود، اضافه کرد: در شهر قیدار نیز مسیر راهپیمایی از میدان شهدا تا مزار شهدا از ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه امسال مسیر راهپیمایی در سجاس از ساعت ۱۰ صبح از مقابل میدان امام حسین (ع) تا مزار شهدا برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در شهر گرماب نیز مراسم راهپیمایی از ساعت هشت صبح از مقابل پارک معلم تا مسجد جامع برگزار می‌شود.

وی در ادامه مسیر راهپیمایی را در شهر زرین‌رود میدان توحید تا مزار شهدا و زمان آن را از ساعت ۱۰ صبح اعلام کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه مسیر و زمان راهپیمایی در شهرستان خرم‌دره از ساعت ۱۰ صبح از مسجد رسول الله تا مصلی نماز جمعه خواهد بود، اضافه کرد: مراسم راهپیمایی باشکوه در شهر آب‌بر نیز از میدان امام علی (ع) تا مصلی از ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه در شهر چورزق راهپیمایی از ساعت ۱۰ صبح از جنب بخشداری تا مسجد امام حسین (ع) برگزار می‌شود، تصریح کرد: در شهر گیلوان نیز مسیر راهپیمایی از میدان امام تا مسجد جامع از ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسیر و زمان راهپیمایی در شهر درام از مسجد الهادی تا مزار شهدا از ساعت ۱۰صبح خواهد بود، اضافه کرد: در شهر دستجرده نیز مسیر و زمان راهپیمایی از میدان تا مسجد جامع از ساعت ۱۰ صبح خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان در ادامه مسیر راهپیمایی در شهرستان ماهنشان را از ساعت ۱۰ صبح از سه راهی ینگجه تا مصلی حضرت امام خمینی (ره)اعلام کرد و گفت: در شهر دندی نیز مسیر و زمان راهپیمایی از مقابل سپاه تا مزار شهدا راس ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اینکه در شهر پری مسیر و زمان راهپیمایی از مقابل پاسگاه انتظامی تا مقابل دبیرستان بهشت از ساعت ۱۰ صبح خواه بود، اضافه کرد: در شهر انگوران نیز مراسم راهپیمایی از ساعت ۱۰ صبح از مقابل مخابرات تا سالن ورزشی برگزار می‌شود.

وی در پایان با دعوت از مردم ولایت مدار استان زنجان برای حضور باشکوه در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان اضافه کرد: این روز یک روز تاریخی برای کشور است، از همین رو وظیفه است که همگان در مراسم حضوری باشکوه و چشمگیر داشته باشند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close