مشکلات بی‌پایان کارگران روغن نباتی جهان/ هر روز بدتر از دیروز

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=5301

داستان روغن نباتی جهان به گفته کارگران این شرکت از زمانی که این شرکت به بخش خصوصی واگذار شده آغاز شد گویا پایانی ندارد.

کارگران کارخانه روغن نباتی جهان دلیل تجمع اعتراضی خود را دریافت معوقات خود عنوان کردند که از خرداد ماه حقوق کارگران از سوی شرکت پرداخت نشده است.

یکی از کارگران با اشاره به اینکه مسئولان از مشکلات کارگران با خبرند ولی کاری انجام نمی دهند ابراز کرد: سرویس کارگران نیز قطع شده و رفت آمد کارگران با مشکل مواجه شده است.

یکی دیگر از کارگران با اشاره به اینکه نظر مدیرعامل شرکت روغن نباتی جهان کارکردن نیست افزود: ما خواستاریم که قانون کار برای کارگران اجرا شود.

در ادامه نیز یکی دیگر از کارگران در مورد بی توجهی اداره کار در اجرای قانون کار برای کارگران روغن نباتی بیان کرد: مسئولان استانداری نیز همچنان قول می دهند ولی در عمل هیچ کاری انجام نمی شود.

وی ابراز کرد: مسئولان استانی ۴ سال است که فقط قول می دهند ولی از این قولها تا به امروز نتیجه ای حاصل نشده است.

یکی دیگر از معترضان نیز در مورد تاخیر در پرداخت حقوق کارگران افزود: از خردادماه امسال حقوق کارگران پرداخت نشده و این کار مشکلات زیادی را برای کارگران ایجاد کرده است.

وی افزود: ۲۸ ماه است بیمه کارگران نیز قطع شده و پرداخت بیمه کارگران از سال گذشته به صورت دلخواهی پرداخت می‌شود دو ماه پرداخت می‌شود باز چند ماه پرداخت نمی‌شود.

یکی از کارگان با اشاره به اینکه اداره کار قدرت اجرایی ندارد که بتواند با این فرد برخورد کند افزود: این فرد در چهار سال گذشته این همه تخلف را مرتکب شده اداره کار عملا نتوانسته در این چهار سال با این فرد برخورد کند.

یکی از کارگران معترض در مورد قرارداد کارگران با شرکت بیان کرد: قرداد ما به صورت یک ماهه بوده و هر ماه تنها یک امضا از کارگران دریافت می‌شود و ما از محتوای قراردادها اطلاع نداریم نسخه کپی قرار داد در اختیار کارگران داده نمی‌شود.

یکی دیگر از کارگران از اخراج ۲۰ نفر از نیروهای این شرکت خبرداد و گفت: این نیروها مهره اصلی این کارخانه بودند و در واحدی که روغن تولید می‌شود فعالیت داشتند.

وی افزود: با حذف این نیروها عملا فعالیت کارخانه متوقف می‌شود و در واقع هدف مدیرعامل شرکت کار کردن نیست به بهانه های مختلف فعالیت شرکت را متوقف کرده و معلوم نیست از این کارش چه انگیزه ای دارد.

روغن نباتی جهان97

روغن نباتی جهان97

روغن نباتی جهان97

روغن نباتی جهان97

روغن نباتی جهان97

روغن نباتی جهان97

روغن نباتی جهان97

روغن نباتی جهان97

روغن نباتی جهان97

روغن نباتی جهان97

منبع : موج رسا

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close