مصرف شیشه جوان زنجانی فاجعه آفرید

لینک کوتاه مطلب : http://zanjansahar.ir/?p=13826


سرهنگ جعفر رحمتی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این  قتل در شهرک الهیه شهرستان زنجان و با انگیزه مصرف موادمخدر و سرقت از منزل مقتول حادث شده است.

وی با بیان اینکه پس از وقوع قتل عوامل بررسی صحنه جرم، کارآگاهی، قاضی و پزشکی قانونی در محل حادثه حاضر شده و صحنه قتل را مورد بررسی قرار دادند، افزود: در نهایت با پیگیری‌های کارآگاهی حلقه دوستان بیشتر مورد ظن کارآگاهان قرار گرفت. پس از بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که یکی از دوستان فرد مقتول وارد خانه مقتول شده و پس از معاشرت با وی دچار وسوسه‌های شیطانی قتل می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه قاتل ۳۶ ساله، در زمان وقوع جرم موادمخدر از نوع شیشه مصرف کرده بود، عنوان کرد: قاتل که به علت مصرف ماده مخدر شیشه در حال طبیعی نبوده، با مقتول ۳۲ ساله درگیر شده و پس از آن با بریدن سر مقتول، فرد را به قتل می‌رساند. 

رحمتی با اشاره به سرقت رفتن بخشی از اموال مقتول توسط قاتل، خاطرنشان کرد: به‌ دنبال این حادثه، برادر قاتل نیز وارد منزل مقتول شده و در جابه‌جایی اسباب و وسایل مشارکت داشته است، اما ظرف مدت ۱۰ تا ۱۵ ساعت هر دو نفر دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کردند.

انتهای پیام


این مطلب در ایسنا منتشر شده و انتشار آن در زنجان سحر به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نیست.
برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا سوال مقابل را پاسخ دهید ؟ *

Close